V čem do aquaparku Čestlice?

Od: odpovědí: 16 změna:

Ahoj, dlouho jsem nebyl v žádném veřejném " vodním" zařízení a rád bych navštívil mega aquapark v Čestlicích. Je mi to trochu hloupé, ale chci se zeptat, co na sebe do bazénu si s sebou mám vzít?

Mám kraťasy do vody 100% nylon , to je ok?

A jak je to s koupací čepicí, je stále povinná?

Děkuju .

16 odpovědí na otázku

 

 


0x

Podle desatera pro návštěvníky kraťasy ne aquapalace.cz/... a o čepici nic nepraví. Já tam byla s klipsem do vlasů bez čepice a nikdo mne neprudil.

Jinak je to naprosto úžasný zážitek na půl dne, dobrý nápad tam zajít, užijte si to! ;)

ja myslim že kratasy určene do vody jo..

doplněno 20.10.12 12:39:

ale neni nic jednoduššího než zavolat a zeptat se

Já jsem ty kraťasy neviděla, ale vím, že je nesnáší provozovatelé bazénů, protože z nich crčí voda a návštěvníci vynášejí vodu z bazénu v kraťasech. I když jsou to kraťasy do vody, mohou být objemné a pak dochází k tomuto efektu. Pokud mají v řádu napsáno, že kraťasy ne, pak bych z toho vycházela a zainvestovala pár pětek do plavek ;).

Co řešíte? Vždyť z pravidel, která jste sem postovala jasně vyplývá, že pokud jsou to kraťasy určené k plavání se slipovou vložkou (to je taková ta síťovina vevnitř simulující slipy, na kterou každý nadává), tak v tom není problém.

 


0x

jestli těmi kraťasami myslíš šortky do vody, tak ano. nakonec se stačí podívat na fotogalerii aquaparku a evidentně se tam používají. já se tam chystám od té doby, co jsem se přistěhoval do blízkého okolí a ještě jsem tam nebyl.

jj tež se ted dívam že tam maji normalni kratasy tak ja věřím že problem nebude

Tak koukala jsem na fotky, nicméně ty ve fotogalerii tedy moc "opravdově" nevypadají, spíš tam na focení nahnali několik modelů, takže těmi bych se zas až tak neřídila *nevi*

Jak je to v Čestlicích s plaveckými kraťasy nevím, jedna moje příbuzná dělá na jiném bazénu, kde taky kraťasy oficiálně být nesmí a plavčíci tam jdou po chlapech v kraťasech jak slepice po flusu. Že jsou plavecké jim nevadí, prostě kraťasy ne. Nicméně určitě ne všude to berou tak přísně a taky hlavně na menších bazénech se to asi spíš pohlídá než ve velkém aquaparku.

Čepice tam určitě být nemusí, nicméně i tak znám bazén, kam se stále ještě nosit musí (tolik k příspěvku, že ta snad už není povinná nikde). A hlídají to přísně, holka tam chodí na plavání a jednou si ji zapomněla doma a musela si za poplatek půjčit v šatnách, jinak by ji bazénu vůbec nepustili.

jestli to není bazén s jinak orientovanými plavčíky *pusa*

 


0x

Koupací čepici určitě ne, ta snad není povinná už nikde. Ale jestli chcete pobavit ostatní návštěvníky, tak si ji vemte .

 


0x
avatar babajaga

Byla jsem tam na celý den s rodinou dcery a báječně jsem se vyřádila - tobogány, skluzavky, divoká řeka - to bylo něco! Jen do toho trychtýře jsem si netroufla.

Ty kraťasy jsem tam neviděla, jenom plavky - různých barev, tvarů a velikostí. Koupací čepice tam potřeba nejsou.

Pro ženy bych doporučila spíš plavky vcelku. Ta divoká řeka je opravdu hodně divoká a viděla jsem tam slečnu, jak v proudu honí vršek od vlastních plavek. *smich* Jaga.

asi jí plavky nepřiléhaly. pak se tedy může stát, že vynáší vodu z bazénu, jak je psáno výše a to není dobré ;)

 


0x

Včera tam byla známá a vzpomíná si, že tam normálně byli pánové a kluci v kraťasech,neboli šortkách.

 

 


Koukám, tady je to dost divoké, co reakce to jiný názor. Alespoň, že ta čepice už nemusí být. Plavky nemám, pouze koupací kraťasy, kdyby to byl problém, prý by se tam měli dát zakoupit plavky, je to tak?

Je to tak. U jednoho toho bazénu s vlnobitím je takový stánek a tam se dají koupit plavky, gumové rukávky, kruhy, míče, osušky a taky třeba stříkací pistole, nebo šampóny a sprchové gely. Jen si myslím, že je to trochu /dost/ předražené. Raději bych si ty plavky koupila dopředu někde jinde. Však je jistě ještě potom někdy užijete, ne? Jaga.

Jinak je to tam hrozně žúžo, nemyslela jsem si, že se tam na stará kolena tak vyřádím! *palec*Když měla rodina mé dcery večer asi ve 20 hodin odcházet, jak jsme se předem domluvili, všichni /i vnoučata/, už byli na souši, jen ta babka ještě pořád někde sjížděla! Ale co, kdo ví, kdy se tam zase podívám /a zdali ještě vůbec někdy/.

Přeji Vám, ať se Vám tam líbí tak moc, jako mně. Hned bych tam šla s Vámi znovu, ať už máte plavky či kraťasy jakékoliv. *smich*

 


0x
avatar mikihans

V aquapalace jsem byl, v kraťasech do vody, a nikdo s tím problém neměl :)

 


0x
avatar lego

Na cestu bych se oblik podle pocasi a dovnitr by meli stacit plavky. Koupaci cepice uz dlouho nejsou povinne.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]