pujcka na splaceni

Od: Datum: 19.10.12 17:40 odpovědí: 4 změna: 20.10.12 11:20
Dobry den nevite nekdo o nejake fakt zarucene pujcce.pritelkine potrebuje pujcit 250000kc je v registru takze banka nic neda.Nema cim rucit?diky dyztak.
doplněno 19.10.12 17:40: Jsme z Brna

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mike32*
Datum: 19.10.12 19:29

Dobrý večer,

ve Vašem případě, nebo tedy v případě Vaší přítelkyně , jak už z názvu dotazu napovídá jde o peníze, které mají vyřešit problémy se splácením jiných půjčených peněz...

Moje rada zní : v žádném případě si nepůjčůjte nebo Vaše přítelkyně další peníze na splacení dluhů apod.!

Pokud je finanční situace přítelkyně nebo at už kohokoli tak neúnosná začněte vážně uvažovat a přemýšlet o OSOBNÍM BANKROTU NEBO-LI ODDLUŽENÍ soudem.

Je to jediná, rozumná, výhodná a legální zákonná cesta jak ven z dluhů! ( hlavně všech nezajištěných dluhů ) tzn. bankovní a nebankoví půjčky, spotřebitelské půjčky, pokuty, dluhy na pojištěních, za telefony a tak dále )

Pokud budete chtít vědět více využijte internetový vyhledavač ( informací je moře ) a nebo rád poradím.

HLAVNĚ SE NESNAŽTE ŘEŠIT DLUHY Z PŮJČEK DALŠÍMI PŮJČKAMI! TO JE CESTA DO PEKLA!

doplněno 19.10.12 19:47:

Odkaz na video o oddlužení nebo-li osobním bankrotu :


http://www.youtube.com/watch?…v=I7cx3GiS300&feature=related

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.10.12 20:35
avatar

Má-li přítelkyně poslední 3 roky zaměstnání (může-li doložit příjmy ze zaměstnanání za poslední 3 roky plus současný průměrný výdělek), může podat návrh na osobní bankrot formou splátkového kalendáře. Splní-li pětiletý splátkový kalendář a splatí-li alespoň 30 % dluhů, může po 5 letech soud požádat o oddlužení. Tím by se všechny její dluhy smazaly.

Má-li přítelkyně nyní finanční problémy, zaručeně je další půjčkou zvýší.

doplněno 19.10.12 20:40:

Je-li přítelkyně v registru, banky jí nepůjčí.

U nás působí různé typy nebankovních společností. Jedny vyžadují ručení nemovitostí, jiné vydělávají na poplatcích a smluvních pokutách. Ani jedněm nejde o pomoc dlužníkům, žádné z nich vlastně ani nemají zájem na řádném splácení. První proto, že snadno přijdou k nemovitostem, druhé vydělávají na tom, že dlužník řádně nesplácí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hm®
Datum: 19.10.12 21:28
avatar

Nepůjčovat, řešit jinak. Třeba prodejem něčeho, dohodou s věřiteli na odložení nebo zmenšení splátek apod. Jakákoliv další půjčka (i kdyby vypadala výhodně) od nějaké podivné společnosti akorát zvýší dluh a zhorší situaci.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.10.12 11:20
avatar

Počítám dobře nuly? Vy mluvíte o čtvrt milionu jako o krajíci chleba pro někoho, kdo je v registru, tedy už má dluhy. *cert*Tedy, vy se snažíte najít peníze pro někoho, kdo už cizí peníze má? Nepatří ji, jsou někoho, kdo v dobré víře peníze půjčil. Jste tak naivní nebo hloupý? A navíc, máte dobré kamarády! Opravdu! *hej*

doplněno 20.10.12 11:54:

matlysek, zeptejte se rodičů, za jak dlouho vydělají čtvrt milionu. A za jak dlouho jsou schopni ušetřit čtvrt milionu. *placni* Ještě se vás chci zeptat, jaký je rozdíl mezi zlodějem a dlužníkem? Já v tom zas až tak rozdíl nevidím. Oba mají něco, co jim nepatří. *cert* Jestli máte hlavu na krku, musíte vědět, že kamarádka nikdy své dluhy nemůže splatit.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.