Jak na krysy a myši, likvidace

Od: Datum: 17.10.12 22:59 odpovědí: 6 změna: 18.10.12 10:25

Dobrý den všem. Je tu podzim a s tím všechna havěť, potkany, krysy, myši. Dle návodu, jednoho vyjímečného rádce, jsem použila tekuté lepidlo na potkany a myši a tady je výsledek. Použila jsem starý vyřazený plech, z lepidla udělala okruh a doprostřed nachystala svačinu. Za půl hodinky, byla první natažená krysa.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 17.10.12 23:05

*palec*

Takže koukám, že lepidlo fakt funguje...

Od: viky®
Datum: 17.10.12 23:11

Krysa. Proto jsem poslala foto, aby bylo vidět, jak s tím pracovat. Sotva manžel odstranil jednu příšeru, během hodiny tam byla další.

Datum: 18.10.12 04:13

Ano, tekutá kočka opravdu funguje, používám jí už více let. Silnější vrstva dlooouho nezaschne, dobře lepí, a další výhodou je, že neklepne člověka při nastavování nebo v nestřeženém okamžiku přes prsty, jako ta všeobecně používaná pastička na myši s pružinou.

doplněno 18.10.12 07:47:

u nás se dá běžně koupit v drogerii, na vesnici v těch prodejnách smíšeného zboží... https://www.poradte.cz/rostli…pidlo-na-mravence-stromy.html

v Čechách asi bude k dostání toto: obrázek na https://www.poradte.cz/zvirata/4307-mys-v-loznici.html

Od: prochy35*
Datum: 18.10.12 06:59

Jen dotaz. Kde se to dá koupit?

Od: viky®
Datum: 18.10.12 10:25

Dobrý den, Prochy. :) Lepidlo jsem si nechala koupit na Slovensku, přesně jak radil, Sys. Hejkal.

Lepidlo používám stále jedno balení, není velká spotřeba.

Lepidla na myši, co jsou u nás, nemají u havěti, žádný účinek. Jak nějaké lepidlo objevím, tak vyzkouším, zatím žádný kladný výsledek.

Nyní jsem koupila na vyzkoušení, LIQUID GEL RAT. Je to malá tuba, (dětská pasta) rozdělené na krysy a potkany, zvlášť na krtky. Cena 65,- Kč

I když je to už 14 dní, zatím žádný výsledek není, díry jsou stále zabydlené. Jen můj názor.

Od: buss®
Datum: 18.10.12 09:41

Na myši Lanirat, ale zjistil jsem při experimentivání, že žerou i Ferramol. no ty budou svíítit. Jinak z pastí Lanireat vyžírali aniž by si ublížili, nepochopitelné. Tak jsem ho "odrátoval" jak kameninový hrnec a je pokoj.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.