Existuje magie?

Od: Datum: 16.10.12 09:49 odpovědí: 21 změna: 17.10.12 00:02

Všude na internetu čtu,že magie existuje,ale nikde nevidim pomůcky které musim mít a také různá kouzla a rituály,atd..

Existuje vůbec magie? Pokud ano,tak napište zda máte s magií praxi,co všechno to obnáší,jaké si musím obstarat pomůcky,atd.

Nezapomeňte dát nějaké odkazy kde získám ještě více informací (prosím jen nejspolehlivější odkazy a nejlépe s pěknou grafikou na webu).. A taky bych byla ráda kdyby jste mi daly nějaké tipy na kouzla,lektvray apod. pro začátečníky ;)

Předem děkuji všem za odpověď :))

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.10.12 09:51

Tohle není dobrý nápad, moc lidí už to přivedlo do blázince nebo k sebevraždě - jsou věci a síly, s nimiž by si člověk neměl zahrávat...

Od: katulqa
Datum: 16.10.12 09:54

To jo,jenže to byla nejspíš černá magie ;)

Mě stačí bílá magie- informace,lektvary,kouzla,atd..
A zelená magie- zatím jen informace

U černé magie jen PRAVDIVÉ informace,nic víc :))

Od: buss®
Datum: 16.10.12 10:03

Ptákovina, mohu akorát slabším povahám něco vsugerovat a ti budou ta úzkostliví, až se jim něco stane. Řekni někomu Ježíšmárjá, ty špatně vypoadáš, jsi určitě nemocná...
Nezapomeňte dát nějaké odkazy kde získám ještě více informací
Všeci máme stejný internet a vyhledávače, Kup si knížky, do knihovny (i ty mají na webu vyhledávače)...

Datum: 16.10.12 10:13

Místo magie bych spíš doporučil šamanismus. Je to jednodušší a praktičtější.

Datum: 16.10.12 10:19

Nepatří Šamanismus náhodou do černé magie?

Datum: 16.10.12 10:48

Ne.

Datum: 16.10.12 14:55

Ahá,tak mi dejte prosím více informací a já o tom popřemýšlím ;)

Od: pt®
Datum: 16.10.12 10:18

Tazateli, každý strůjcem svého štěstí. Vy víte, že magie není nic dobrého a to černá nebo bílá, jen se tak tváří. Pokud chcete být IN, jen se Vám to vymstí. - pt

Datum: 16.10.12 10:33

C htěla jsem rady a tipy a ne abyste mi to rozmlouvali ;)

Datum: 16.10.12 10:38

Ale my s pt jsme vám daly rady a to podle našeho svědomí ty nejlepší, co jsme mohly. Neblázněte, jestli to najdu, pošlu vám link na jednu přednášku, kam až jednoho konkrétního člověka zavedla ta "bílá"...Fakt to není sranda.

Od: ladaadal*
Datum: 16.10.12 10:35

Zajdi na nádraží, když tam najdeš myslím 9,5té nástupiště, dostaneš se do školy s Harry Potterem, tam tě vše naučej od začátku až do konce*smich*.

Datum: 16.10.12 14:57

Když už tak je to nádraží 9 a 3/4 :P

Od: mowla*
Datum: 16.10.12 10:35

Holka - magie existuje a funguje... Ale pokud se ptáš takhle ´hloupě´, zřejmě nemáš ani tucha, ´vo co go´ - takže návštěvám vař pytlíkový té a tvař se u toho tajemně...

Darmo by sis kazila bojler...

*smich**zed*

Od: andrea1*
Datum: 16.10.12 14:19

Když tě to tak láká tak zkus tyto stránky. Jsou tam i kouzla atd. http://www.telepatie.estranky.cz/clanky/bila-magie.html

Taky u nás existuje Spolek čarodějnic na www.tanzlberg.estranky.cz

Datum: 16.10.12 14:59

Děkuji :)

Jo a ten druhý odkaz prý neexistuje :/

Datum: 16.10.12 16:07

taky mužeš zkusit carovani.cz .. je tam docela dost zkušenych lidi

doplněno 16.10.12 16:11:

nevim jak moc bezpečne nebo nebezpečne to je.. pokud se budeš držet určitych hranic tak myslím že se z toho nezblazniš.. ale tam ti určo poradí

Od: andrea1*
Datum: 16.10.12 19:06

Opravuji: www.tanzberg.estranky.cz

Datum: 16.10.12 16:24

Magie je výplod určité části lidské fantazie,ktera ještě nedozrála...

Ono některých lidem trvá dlouho než jim něco dojde,no a lidstvu něco někdy trvá celé věky než něco pochopí.Do těchto šuplíků zařazuji i války,ktere se dějí na světe i v dnešní době...;)

Kouzla jako taková co známe z TV jsou vytvořena zručností a uměním ošálit...*vtip*

doplněno 16.10.12 16:29:

Pod slovem ...nedozrála... pochop jen jedině a to,že až zjistíš,že se jedna o hlouposti(ztráta času a rozumu)ktere člověku k ničenu nejsou a nikam nevedou,tak tě omrzí.Ovšem za předpokladu,že zůstane v tobě alespoň kousek lidskeho rozumu...;)

Datum: 16.10.12 16:43

http://darkprincess.blog.cz/0608/zasady-bile-magie*jasne* osobně bych věnovala více času na zlepšení písemného projevu v rodném jazyce.

Datum: 16.10.12 17:25

Magie určitě existuje,viz :"Harry Potter a tajemná komnata."

JABRAKA

Datum: 17.10.12 00:02

Magie existuje, ale já být tebou zůstanu tak nanejvýš u pokusů o vyvolávání duchů. Nejlepší pomůckou jsou luštěniny. ;)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.