Co to mohlo byt?

Od: Datum: 16.10.12 07:47 odpovědí: 6 změna: 16.10.12 11:01
Zdravim,
pred necelou hodinou mne predjelo na D1 auto (Renault clio) a na strese melo upevnene 2 kamery a neco uprostred prikryto plachtou. Byly to klasicke kamery ktere jsou v obchodech. Nevite nekdo co to mohlo byt? Napadlo me auto od google ale myslim ze to ma vymakanejsi technologii.
.
Hezky den NutT

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.10.12 09:30

No kamery od googlu byly výč, ne na úrovni střechy, ale na takové konstrukci. Na druhou stranu jim stačila jen jedna. Ale zase si mnozí stěžovali, že jim Google kouká na dvorek, tak je trochu snižovali, ale přímo na úrovni střechy by asi neměly význam.

Datum: 16.10.12 09:36

Od: nutt®
Datum: 16.10.12 10:07

Tak auto od google to urcite nebylo. Toto melo na strese spise klasicke bezpecnostni kamery a byly pridelany na liste strechy, jedna smerovala smerem k pravemu prednimu svetlu a druha kolmo od boku auta. To je mi zahada.
Datum: 16.10.12 10:21

To něco pod plachtou byl drahý nákup a kamery na střeše byly proto, že se řidič bál, že mu to někdo ukradne :D

Od: pt®
Datum: 16.10.12 10:55

Ježkovy oči, Sebod, já se směju ještě teď.*ua* Vtipně jsem se pobavila, takto po ránu, hned mám lepší náladu.*slunce*- pt

Od: buss®
Datum: 16.10.12 11:01

To bude špatné spaní, že by silničáři?

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.