Proč bulvár šílí

Od: Datum: 28.06.15 11:21 odpovědí: 33 změna: 03.07.15 22:24
avatar

Ahoj -

zase se tak nudím, venku prší - takže mne napadlo - proč bulvár tak šílí, když nějaké celebritě vykouknou kalhotky? - téměř denně v nějakých zprávičkách na netu čtu takovou "senzaci" (-např. dnes : 5 kalhotkových variací Andrey Verešové ) - neřeknu - když vykoukne ňadro, je to furt pro "prasáčky" exkluzivní, i když dnes už také zprofanované - ale když vykouknou kalhotky? ... Nerozumím


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.06.15 11:29
avatar

tady sviti slunko, no holt maji overene, ze se na to klika :) ten clanek jsem taky na wc zahlidl :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.06.15 11:30
avatar

To si myslím, že je státní tajemství. Je podivné, jak promiskuita vládne filmu, ale všichni se můžou poskládat, když uvidí (v amerických filmech) odhalené ňadro. Vždycky tyhle scény jsou v podprdách. V Německém filmu je zase nějvětší rajc, když předvedou mužskou pr*del. *sok* Nechápu nejen kalhotky, ale nechápu, v čem Verešová vyniká, jak a čím omračuje svět. Nebo že by ho udělala hezčím? K čemu ta paní vůbec je? Jen na to aby zvyšovala sledovanost bulváru? Fakt, kde je, k čemu je?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.06.15 11:30
avatar
Marcelko, o cem by pak psali? Musi ty stranky necim naplnit. Cimkoli. Klidne udelaji senzaci z toho, ze na zahrade vykvete pampeliska. A kdyz je ta zahrada nekoho znameho, tak co si prat vic?
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.06.15 11:42
avatar

- moc děkuju za odpovědi -

- babkazov

- no, Verešová a jiné modelky, hvězdy, hvězdičky, kočičky... jsou hezké - a málo platné - svět ženskou krásu pořád cení. Pokud jsou mladé a umí se "prodat", proč by se nevystavovaly, až budou staré - a u těchto celebrit je to už po 40-ce, tak už po nich pes neštěkne - to v lepším případě, v horším budou jen k smíchu. Možná jim ve stáří zbudou alespoň ty "kalhotky".

Vlastně jsem si sama odpověděla - pokud je poptávka, bude i nabídka ! - jenom to ve svém věku už moc nechápu, ve 20-ti bych se asi tak blbě neptala. Tak zdravím.

Datum: 28.06.15 11:50
Protože se najde spousta pitomců, kteří si za takovou krávovinu ještě zaplatí. V podstatě každý čtenář Blesku či ještě většího hnoje.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.06.15 12:18
avatar

Bulvár je založený na principu nabídky a poptávky,, takže píše to, co většina lidí chce číst.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.06.15 14:10
avatar

Neřekl bych,že bulvární tisk píše co chce většina lidí číst.Více lidí(záměrně nepíši většina) kupuje ten tisk jen proto,že je to nejlevnější periodikum na trhu.Proto si myslím,že ti pisálkové(ne novináři) pod vlivem výše nákladu daného tisku,píší o těchto věcech jako by jim šlo o život,přičemž si mnoho detailů domýšlejí nebo zkreslují.Po srovnání cen daných periodik by šel náklad výtisků prudce dolů a čtenář by si vybíral.A to by byl konec bulvárního tisku.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.06.15 14:20
avatar

nemate pravdu, maji to vyzkousene na proklicich :) presne vi, co lidi chteji, ja ctu pouze na telefonu na wc (tam se bulvar hodi) a protoze mam vyply javascript kvuli reklam, tak si zadny obrazek stejne neprohlidnu, ctu vetsinou jen nadpisy... bohuzel ctu hodne rychle, takze se hodi kazdy web v oblibenych (od super, extra, pres ruzne blogy a vedecke stranky az po idnes a novinky), aby mi to vystacilo na celou dobu truneni :) nudit se na wc je za trest *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.06.15 12:24
avatar

- já jsem se vlastně ptala taky proto - že mi na kalhotkách nepřipadá nic zajímavého - a poctivě se na všechny takové "novinky" kouknu - kdyby byly bez kalhotek, tak neřeknu ...

doplněno 28.06.15 12:41:

ben - leda tak

Od: ben®
Datum: 28.06.15 12:37
avatar

Dobrý den, musím se bulváru zastat. Myslím, že zpráva (a fotka) o tom, že z kalhot nad opaskem nějakého významného muže vykukují dámské kalhotky, může být skutečně zajímavou informací o stylu oblékání nebo snad až sex. orientaci toho V.I.P. pána. Zdravím!

P.S. Dámské kalhotky na ženském těle jsou "čajíček" pro děcka. Jo, pánské červené trenýrky u modelky=?

doplněno 28.06.15 13:52:

eulalie - to vykukování něčeho z kalhot u pánů je dáno délkou nohavic. Možná vlastně i délkou něčeho jiného. No, zkrátka zůstanu u termínu délka.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.06.15 13:29
avatar

Dobrý den, též jsem nad tímto problémem nejednu nudnou chvilku strávila. Podle mě nemá bulvár vlastně o čem psát. Těch témat, co lidi zajímá na celebritách, zase tak moc není - spočítejme si to: nevěra, alkoholismus, rozvody, svatby, anorexie, těhotenství, vykuknutné silikonové nebo přírodní ňadro, kalhotky. No napočítala jsem 9 nejžhavějších témat. Pánské trenýrky nebo slipy nikde nikdy nevykukují, dokonce ani z těch trenýrek nikde nic nevykukuje...a to by se teprve děly v bulváru věci. Bohužel, já se v těch celebritách už ani nevyznám a ani velice nevím, kdo je kdo a co je ještě horší, zcela mi uniká, za jaké činy byli tito lidé mezi "celebrity" pasováni.

doplněno 28.06.15 14:30:

Ben: A propó ta délka čehokoliv - Kdyby například nechtěla celebrita být vyfocena v kalhotkách, tak má volit takovou délku sukně, aby se jí takové faux pas nestalo. Kdyby měla žena sukni až ke kotníkům, tak maximálně odhalí ty kotníky. Hm, v devatenáctém století by ale někdo šílel i z těch odhalených kotníků. Inu, doba pokročila. Na naši dobu jsou kotníky prostě absolutně nazajímavou částí těla. Je to ale škoda. A přemýšlím, kam daleko to odhalování až zajde? Až budou nezajímavé i kalhotky a ňadra?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.06.15 14:35
avatar

- eulalie - třeba se pak vrátí k těm kotníkům ... zvláště, až zde budou vládnout muslimové !


doplněno 03.07.15 21:41:

-salamos

- to je fakt ! - ale i "tupohlavci" může přijít něco zvláštnější, ne?


doplněno 03.07.15 22:05:

salamos -

- řekla bych ale, že Gott, Matuška, Pilarka ... atd. atd... byli spíše opravdoví umělci, nežli "celebrity" .. alespoň vidíte, že komouši nebyli tak úplně mimo, když zakazovali pokleslou imperialistickou "kulturu" .. teď ji tedy máme !

Datum: 03.07.15 22:11

Popravdě: Mám-li volit mezi pokleslou kulturou a bolševikem, tak tu bulvární daň rád zaplatím. Tomu se totiž mohu svobodným rozhodnutím vyhnout. U stranických tupounů to možné nebylo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.07.15 22:14
avatar

- salamos -

- Vy se vyhnete, stádo oveček ale spokojeně bečí - a "vo tom to je" !

doplněno 03.07.15 22:37:

eulalie

- ovšem, aby to užívání "mozku" ovečkám k něčemu bylo, tak by musely mít informace a možnosti, které obyčejný dav nikdy mít nemůže, takhle jim nezbývá nežli poslušně bečet.

A pokud se snad vzbouří, tak to stejně skončí tak, že přijde jinej "bača" se psem, kterej je zase srovná, pokud je nesežerou vlci, jako se to zřejmě brzy tady stane nám...

Datum: 03.07.15 22:20

Když mě hloupost lidí děsně štve...není koho volit, všichni lžou, všichni kradou, Vondráčková tohle a Verešová (ani nevím kdo to je) tamto...Z běžného života se zcela vytrácí lidská přirozenost - myslet. Ano, jsme ovce a díky tomu, že jsem zažil bolševika se mi jakékoliv příkazy (byť nepřímé) nebo návody jak jednat značně příčí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.07.15 22:24
avatar

Prosím nezevseobecnovat, každý není ovce, někdo používá i svůj vlastní mozek.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 03.07.15 21:37

Ale vždyť bulvár vůbec žádné téma mít nemusí. Ať si napíše jakékoliv bludy a zhovadiliny, stejně jim to budete baštit. Jim jde o zisk a ten jim zajistíte vy - čtenáři a proklikávači.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.06.15 15:10

To je ale přeci velmi jednoduché vysvětlení. Právě kvůli takovým stupiditám si bulvár někdo koupí, někdo jej sleduje v TV, prokliká na netu... Jim jdou peníze a vy se divíte. Já např. o podobných "potížích" celebrit ani nevím. Dokonce ani nevím, jak bulvární celebrity vypadají. A bulváru jako takového se prostě štítím.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.06.15 15:30
avatar

- salamos -

vy, vy ,vy ... - z takových lidí bulvár nemá radost ! - přece i tito lidé se musí něčím živit ... a celebrity by Vás taky nepochválily - bez bulváru by nemohly ani vzniknout !

doplněno 28.06.15 17:42:

- klera - to je fakt.

Datum: 03.07.15 21:57

Mě je bulvár zcela šuma fuk. Ať si skončí třeba na pracáku nebo jde dělat něco užitečného. Já mám dvě zaměstnání, klidně bulvárnímu hnojaři jedno přenechám. A že by nevznikaly celebrity bez bulváru? Vážně jste vy čtenáři bulváru tak narušení? Mrkněte do doby neexistence bulváru, do doby vlády bolševika. Co vám říkají jména jako Gott, Neckář, Matuška, Nový, Pilarka, Vondráčková, Olympic, Zázvorková, Menšík...? Ti neexistovali? Zvláštní logika. Bez urážky, ale chováme se jako ovce. Koho máme volit nám řeknou "někým" zaplacení novináři, koho máme poslouchat, nenávidět nebo nopak zbožňovat zase bulvár...Příjde doba, kdy budeme na povel a zcela bez vlastního rozhodnutí chodit i na toaletu. Uvedu vám příklad: Investigativní novinář Josef Klíma napsal předlohu k filmu "Requiem pro panenku", kde udělal z ošetřovatelek nacistické zrůdy. Po dvaceti letech zjistil, že celá tragická událost se udála zcela jinak a tak se jen nenápadně omluvil v nějakém rozhovoru. Těm ženám zničil film život a dodnes jsou napadány. Ano, to je bulvár...touha po zviditelnění se, bez ohledu na důsledky a s příběhem vycucaným z prstu. Kdo ty lži napraví? A proč když z toho kape?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.06.15 16:52
avatar
Podle mě jde o to, že je to něco trapného pro ty "nadlidi"...ti "obyčejní" lidé jsou faktem, že celebrity, které se tváří, jako by byly důležitější než oni, můžou zažívat trapasy jako vykouknuté prso nebo kalhotky, případně, že je přítel/přítelkyně mlátí, rozvádí se atd., potěšeni. O tom to je...lidská rasa je nepřejícná a škodolibá :-P Proto se tyhle plátky stále kupují...není nad pocit zadostiučinění z toho, že někdo krásnější, bohatší, známější může zažívat tyhle nepříjemnosti. O tu erotiku půjde až na druhém místě...třeba u těch prsou. A vykukující kalhotky sice nejsou takovej trapas, ale když se udělá něčí přehled jako- podívejte se, jaké kalhotky XX ráda nosí...tak už to trochu ponižující být může.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.06.15 20:33

Ahoj. A hlavní trapák je ten uchylnej redaktor, co ty rajtkový fotky vybírá a dává je na ten Stream. Zřejmě si on jediný myslí, že zrovna nějaký oblečený rajtky na VIPce, jsou pro čtenáře to nejdůležitější. Zřejmě mu to potvrzuje i nějaký ten naklikaný počet zhlédnutí. Ach jo.

doplněno 28.06.15 23:35:

Jo přesně inžinýrko. Přesně takhle to tu někdo nedávno popsal. Za parchanta je úchylnej fotograf. Spíš přímo paparaci.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.06.15 23:10
avatar

Hlavní trapák je fotograf, který asi u toho focení leží na zemi, aby zahlédl u ženy usedající do auta nebo z něho vystupující kalhotky, které by normálně stojící člověk neviděl. Nebo dřepí před židlí, na kterou si sedne žena v krátké těsné sukni. To mu ještě nikdo nevykopl zuby? Jsem velmi mírumilovná, ale u těchhle trapných, TRAPNÝCH fotek mi cuká noha. (Je fakt, že moje kalhotky by patrně nikoho nezajímaly, takže já můžu lézt do auta a z auta třeba po čtyřech )

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.06.15 21:20
avatar

Marcelko bulvární plátky nekupuji, občas kouknu na něco na novinkách a věřte, že je mi srdečně jedno jestli leze pindík někomu z trenek nebo tamté vylezlo ňadro, je mi dokonce jedno, že si ten a tamta zašukali za keřem. Některé celebrity to dělají schválně, každá reklama je dobrá. Marcelko budu-li "prasák" tak koukám na jiné fotky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.06.15 21:50
avatar

- Liduško,

- já bulvár taky nekupuju, ale na netu "čumím" na kdeco a otázka "kalhotek" mne docela zajímá, protože si nedovedu představit - koho by to řekněme "vzrušovalo" - ale otázka byla víceméně z nudy a vyprovokovala ji zprávička o Verešové, která se mi ovšem docela líbí - nic proti ní.

Teď jsem zrovna taky koukala, jak to pořád sluší Tofimu a Vaculíkovi ! Tak se mějte hezky.

Od: mp*
Datum: 28.06.15 23:38

Je to přesně tak , jak píše Jethro. Otázka nabídky a poptávky. Jelikož mám papírové noviny rád, tak k Blesku a Aha příjdu jen v neděli. To totiž nic jiného nevychází (kromě sportu). Rád se pobavím. To jsou slinty. Kdo na to skáče, jeho věc. Mě to alespoň dokáže při neděli pobavit, co se dá do živých novin napsat. Jinak se těším na čtvrtek (REFLEX) a pátek (ECHO24). Nakonec jsem dopadl tak, že celý týden čtu (rudé) Právo. Jsou to sice levičáci, ale alespoň profesionálové. A rozsah je solidní, žádná vata.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.06.15 13:39
Nejčtěnější blesky, plesky poněvadž jej ovečky nejvíce kupují, večer blábolky v bedýnkách, uklidnit se do supermarketů a je spokojenost pro obyčejné a neobyčejné, včetně hogo-fogo.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: jaroslaw
Datum: 29.06.15 14:51

Již delší dobu pozoruji to, o čem dnes píšete.

na SUPER.CZ je nějaký chudáček zamindrákovaný, možná i trochu úchyláček, ty titulky, to je bída a utrpení...

Někdo téměř ležící na chodníku vyfotí ženě kalhotky a ON se tetelí blahem...

Je mi ho až líto.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.06.15 15:37
avatar

Nechci, aby to vyznělo jako závist. Spíš jako sranda. Právě teď je na internetových novinkách článek:

Olympijská vítězka Eva Samková ukázala na Srí Lance ZADEČEK V PLAVKÁCH!

Marně přemýšlím, co je na tom rajcovního. Když jsem v plavkách, ukazuji zadek, ať chci, nebo nechci. Zadků v plavkách viděl přece každý bezpočet. A ten Evy Samkové? Stejně bude, jako jiné zadky. To ať mi nikdo nevykládá, že ho má třeba do krychle, nebo do jehlanu.! *ee*

Přemýšlím, jak to udělat, aby se o mně na internetu psalo stylem:

Nejhubatější a nejcharismatější obyvatelka lesa Baba Jaga ukázala na mýtině ZADEČEK V DEDERONOVÉ ZÁSTĚŘE A BAVLNĚNÝCH BOMBARĎÁCÍCH!

Stejně tvrdím, že ho mám jako olympionička Samková, možná že jen o kapánek masitější. Zadek jako zadek. U předků se to říct nedá, tam rozdíly jsou. Ale zadnice? No řekněte sami! *smich* Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.06.15 15:50
avatar

:-D *smich* *haha* Jago, děkuji. Spravila jsi mi náladu. Ta představa zadku v dederonové zástěře a bavlněných prděnách, ta je neodolatelná!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.06.15 16:37
avatar

Na otázku proč bulvár šílí... existuje jediná jednoduchá odpověď. Protože je to BULVÁR. Já osobně jej mám ohledně těch kalhotek a podobných věcí přejmenovaný na VULVÁR.

Konec konců tam stejně produkují jen samé pí****ny *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.07.15 22:02

No vidíte. A vy jim za to ještě dáte peníze, pro které musíte chodit do práce.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 03.07.15 22:20

Mně jde zas na nervy zadeček Pippinky Middleton. Ty kalhotky ukazují celebrity schválně, aby se o nich psalo a byly středem pozornosti. Ale někdy se tomu zabránit nedá. Stane se.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.