Tarotové karty - které?

Od: Datum: 09.10.12 10:55 odpovědí: 10 změna: 11.10.12 19:04
avatar

Krásný den přeji*slunce*Všude nalézám tarotové karty,které bych mohla koupit,ale je jich vícero,takže nevím,které jsou vlastně nejlepší a nejpoužívanější k výkladu.Nevíte někdo?Děkuji moc za info.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.10.12 11:01
avatar

Dobrý den, jelikož jste začátečník, tak si prvně kupte třeba Cikánské karty, nebo karty od Ivy hutnerové, záležitost do 300 kč, na to mse naučí vše podstatné a pak si kupte tarot. Jo a najdete to v knihkupectví :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.10.12 11:17
avatar

Mi jedna kartářka nabídla více druhů karet, měla jsem celý balíček vzít do rukou. Opravdu jedny hřály. Fakt! Zkuste je podržet, třeba to také zafuguje. ;) Je spousta věcí mezi nebem a zemí. Víc, než si myslíme.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 11.10.12 19:04
avatar

Děkuji,babičko,jste můj člověk,to už vím dávno*pusa*

Datum: 09.10.12 13:05
avatar

Já bych volil kávovou sedlinu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tarotkarty
Datum: 09.10.12 13:40
Dobrý den.Říká se,že Tarot by měly být darované.Pokud chcete začít s Tarotem vemte si malou arkanu.Ta nebude tak složitá.Pro začátečníky ideální.Je lepší začít s výkladovými kartami.Nejjednodušší jsou Lenomarnd obyčejné,(existují i hvězdné),pak přestoupit na Taroty.Hodně lidí si pochvaluje Andělské.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 11.10.12 13:45
avatar

Všem děkuji za odpovědi*pusa*Především Vám:"tarotkarty,"můžete mně prosím ještě říci,za jak dlouho se asi výklad naučím,stačí zhruba,já vím,bude to evidentně záležet na cvičeních,tzn.času.A Vy jste jistě znalá,a karty vykládáte delší dobu,že?

Od: tarotkarty
Datum: 11.10.12 14:11
Znalá až tak nejsem.Zde rádkyně Orka,tuším,taky vykladá Tarot.Mám karty Lenormand už třetím rokem a snažím se je stále pochopit.Na Tarot proporční nárok už mám.Uvidíte jak se Vám povede.Zkušenosti najdete až v samotném člověku.Je potřeba si všímat řečí těla,udělat si numerologickou mřížku.Nedávno jsem našla tyhle stránky http://najdise.cz/ vše je tam vysvětleno a věřím tomu.Jsou tam i odkazy právě na jednotlivé karty.Jak říkám,karty mám již třetím rokem a právě kvůli této otázce jsem je oprášila,vyložila sobě-odpověď na otázku a ono se to pomalu naplňuje.
Zkuste taky se poohlédnout ve svém okolí zda pořádají kurzy Tarotu.Tam byste se naučila od zkušenějších.I když já ty Ester nevěřím.Chce to čas a pílí a taky nějaký ten zásah vyšší moci Mějte se.Vaše býv.krkovicka(nepustí mě to sem).
Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 11.10.12 14:25
avatar

Krkovičkáááá*slunce*Jejdá,jak je to možné,že Vás to sem nepustí,zrovna Vás tu od návrastu z cest postrádám*hej*A móóó děkuji za vyčerpávající odpověď!Ještě prosím,ty Lenormand mohu koupit v eshopu?A pohyb ceny?Děkuji,jste milá*pusa*

Od: tarotkarty
Datum: 11.10.12 14:38
V knihkupectví Luxor.Eshop taky jistě.Cena byla kolem 400,- ty hvězdné za míň,ale to abyste si vzala lupu a není to až tak stručné k povídání- vzala jsem na doporučení tyto(foto).Je to dobře vysvětleno i s knížkou.Zároveň doporučuji se kouknout i na jednotlivé karty z portálu najdise.cz. Jsou to karty vědmy Lenormand která byla/pracovala u Napoleona.Jsou opravdu jednoduché.Stačí pochopit výklad.Samozřejmě i učení...
Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 11.10.12 15:25
avatar

Děkuji Vám moc *pusa*

 

 

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.