Benzínový motor

Od: Datum: 03.08.15 20:14 odpovědí: 3 změna: 04.08.15 10:37

potřebuju sehnat malý benzínový motor na výrobu elektrocentrály s alternátory 12V. Našel jsem tento http://www.i-les.cz/benzinovy…le-65hp-gx160-19mm-p-134.html , co na něj říkáte, kolik toho tak vydrží?

Nebo poradíte nějaký podobný. Potřebuju jako pomocné napájení k fotovoltaice, přemýšlel jsem nad normální elektrocentrálou, jenže bych musel dokoupit nabíječku, nebo výkonnou pro rozběh spotřebičů, na to mam však již měnič.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.08.15 20:46

Tenhle motor mám na sněhové fréze - je to číňan, ale bezproblémový - dobře startuje, žádný problém s ním nebyl, jen každoročně měním olej

Datum: 03.08.15 22:17

Kolik kw z toho chcete tahat?

Těch 6,5hp je při maximálních otáčkách a pak ten motor bude dost řvát a žrát.

Jinak ho mam na vibrační desce a jeho většího bratříčka (11hp) na bagru a bez problémů

doplněno 04.08.15 13:40:

V desce jsem za celou dobu co jí mám dolíval benzín jednou :) takže nevím.

Co se týče toho 11hp, tak na 5l dokážu dělat prakticky celý den. Je pravda že běží skoro na volnoběh.

Od: bylg
Datum: 04.08.15 10:37
To jsem rad ze funguje bezvadne, daj se na nej sehnat i nahradni dily, moc jsem jich nenasel. Tak 2-4kW spis ale ty 2. Kolik tak zere a jak moc je hlucnej. Potrpi si na kvalitnim palivu.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.