Zkoušky z vyhlášky 50/78sb elektro

Od: Datum: 09.10.12 21:33 odpovědí: 5 změna: 26.10.12 22:35

Potřebuji poradit, kde si v Praze mám udělat "padesátku". Nějakej čas to mám propadlý, tak si chci udělat paragraf 6. Jaký máte tipy a zkušenosti?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.10.12 05:38

Moje zkušenosti už jsou desítky let staré, takže opravdu jen ten tip, kde si v Praze tu 50 udělat...

Název předmětu Vaší otázky jsem zkopíroval do Google a přidal slovo Praha, takto: Zkoušky z vyhlášky 50/78sb elektro Praha

nabídlo mi to poměrně dost odkazů, je jen na Vás, který Vám bude vyhovovat... http://jdem.cz/wgfz4

Datum: 10.10.12 07:42

Google, co to je?

Ne, teď vážně. Jde mi spíš o osobní zkušenosti. Firem co to v Praze dělá je dost, ale kterou si vybrat, aby mě tam moc netrápili...? *plac*

Datum: 10.10.12 15:22

Vlastní zkušenost jsem Ti napsal do vnitřní pošty zde. V případě zájmu mohu ještě zaslat telefon na toho člověka, co to tam má organizačně na starosti.

Od: hhh*
Datum: 11.10.12 00:12

Pokud budes nekde delat elektriku, stejne budes potrebovat revizi. Tak se domluv s tim revizakem...

Datum: 26.10.12 22:35

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.