Zákoník Práce

Od: Datum: 09.10.12 20:50 odpovědí: 2 změna: 09.10.12 22:12

Dobrý den

Mohu někde na internetu najít více informací o Zákoníku práce?

Chtěl jsem se zeptat mám ve smlouvě místo firmy a pracovní dobu. Vedoucí mě pošleš na stavbu někam jinam to znamená že mi musí zaplatit cestu? a také konec pracovní doby musí být na tom místě kde zrovna jsem na stavbě a nebo na podniku? Myslím to tak že mám končit ve 14:30 a v tento čas mám končit na stavbě a nebo přímo na podniku? jezdíme totiž ze stavby na podnik. A když je cesta třeba hodinu nebo pul hodiny tak pak dojedu až po pul třetí..

děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.10.12 21:11
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.10.12 22:12
avatar

Započtení cesty na stavbu do pracovní doby nebo její zaplacení závisí na tom, jak přesně máte v pracovní smlouvě sjednáno místo výkonu práce (zaměstnavatel je povinen Vám přidělovat práci ve sjednaném místě).

Musíte-li se před zahájením výkonu práce zastavit ve sjednaném místě práce, a teprve potom se přesunout na jiné pracoviště, měl by Vám zaměstnavatel cestu tam i zpět počítat a zaplatit.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.