Podnikejzdomu.cz podvod Ano/Ne?

Od: Datum: 09.10.12 14:17 odpovědí: 7 změna: 12.03.14 12:17

Narazil jsem na tuto stránku kde nabízejí podníkání z domu, jenže se mi nezdá pár věcí.

1. Jejich takzvaný přehled o co se vlastně jedná( poté co se registrujete) je omezený pouze na vaší ip adresu ze které to poprvé otevřete.

2. Poté co si to prostudujete a shlédnete jejich video kde je pár lidí a říká jak jsou úspěšný máte kontaktovat tzv. vašeho poradce. Napíšete mu email kdy má zavolat a on se vám ozve. Tady se dozvíte o jakou práci vlatně jde( konečně). a řekne vám že máte uhradit necelých 5000kč

V celkové částce jsou zahrnuty následující pložky:
IBP (International Business Pack) Herbalife - 3000,-kč
Startovací sada projektu podnikání z domu (Business
Centre a 5 web stránek) - 1900,-kč*
Poštovné a balné - 90,-kč

3. Dobře není to málo ale i tohle mě ještě neodradilo, ale dostalo mě to že těch necelých 5000 máte datum splatnosti pouze 2 dny potom co jim tedy řeknete že máte potencionální zájem. A u tohoto jsem se zarazil. mě to spíše z ní zaplaťte co nejrychleji nebo vypaďnete.

Proto se ptám na váš názor, mám do toho jít nebo ne?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 09.10.12 14:29

To není "zaplaťte co nejrychleji nebo vypaďnete", ale "zaplaťte, dřív, než zapnete mozek"... *haha**zed*

Ale není to podvod - princip tohoto ´podnikání´ je v tom, že musíte najít dalšího ´troubu´ (a čím víc jich najdete, tím líp), který oněch 5 litrů zase vyplázne vám...

*smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tomasgulas
Datum: 20.11.12 10:39

Ale zas to ber tak, že by sis jako prodavačka přišel na 80.000kč měsíčně *haha*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 09.10.12 18:00

Princip vysvětlil mowla, já jen dodám - PRYČ OD TOHO. Jestli máš zbytečných 5000, klidně si je vezmu a nebudu tě již nikdy více otravovat. Tady tě budou ještě honit, že máš málo oveček, protože každý si musí kapku líznout. A každý, koho bys do toho uvrtal (ale doufám, že takových ubývá i díky této poradně) tě bude nenávidět, stejně jako ty svého "poradce".

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.11.12 08:42
avatar

Záleží na tom, co od PodnikejZdomu očekáváte.

Není to nabídka práce, nýbrž nabídka podnikat vlastním jménem a na vlastní náklady (do nichž spadají i školení) s produkty Herbalife.

Herbalife u nás nemá tak dobrou pověst jako v zahraničí (ne kvůli kvalitě produktů, ale pro jednání jejich zástupců), takže podle mne nejde o příliš ziskové podnikání.

Web jsem viděla, přijde mi (mírně) předražený.

Zadejte si do vyhledávače "podnikání s Herbalife" a po pročtení zkušeností (uděláte si lepší obrázek, o tom, co by Vás čekalo) se rozhodněte.

doplněno 20.11.12 08:44:

Podnikání samozřejmě obnáší povinné platby zdravotního a sociálního pojištění (pokud by šlo o podnikání jako OSVČ vedlejší, nemusel byste zálohy v prvním roce odvádět, doplatil byste je až po skončení kalendářního roku na základě povinných přehledů).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 20.11.12 10:12

Ano, i tak se dá podnikat, naivních lidí je a bude vždycky dost, místo aby přemýšleli. Kupte si za ty prachy raději pitíí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tomasgulas
Datum: 20.11.12 10:40

Investuj těch 5.000kč do mě, budu Tvoje zlato ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: sniper
Datum: 12.03.14 12:17

Tak, po mě chtějí jen 1700kč pošlou nějaky balíček se smlouvou a propagační věci. A pak zaleží jak se uplatníne na netu a kolik toho prodáte, moc velkou vědu v tom hledáte

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.