C geo a offline mapy

Od: Datum: 24.06.15 09:28 odpovědí: 14 změna: 28.06.15 10:22

Dobrý den,jedu do ciziny,a stáhla jsem si do c-gea mapy offline,ale potřebuji vědět,jestli se ukazují kešky při jízdě?Nebo jen s internetem? Ta offline mapa je jen pro uložené keše?To si mám postahovat vše co jsou cestou do telefonu? Díky..

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.06.15 09:34
Tak mapy jsou jedna věc a kešky je druhá věc. Takže si udělej trasu, všechny kešky na ní si stáhni a ulož taktéž do telefonu.
Nemusí se to stahovat po jedný, jde to stáhnout vše v jednom souboru.
Datum: 24.06.15 10:08

tak to ale nevím jak,jedu do chorvatska,a tak bych chtěla aspoň ty po ceste slovensko-madarsko-chorvatsko

jak je to s tím souborem?Po jedné bych to dělala do rána :(

Datum: 24.06.15 12:24
Pokud se nepletu, tak to je placená funkce. Pokud na to nějak extra nespěcháš, tak bych ti to mohl udělat a poslat.
Datum: 24.06.15 12:33

Odjíždíme 4.7,příští týden.to bys fakt udělal?Byla bych ráda,ale co za to?Stačily by mě odpočívadla,na nějaké hledání nebude moc času,jedeme z Prostějova na Bratislavu po dálnici,potom přes maďary na do Pakoštane.musela bych(až přijde manžel z práce) upřesnit trasu.

doplněno 24.06.15 12:36:

Zatím jsem to dělala tak,že jsem na aktivní mapě na mobilu se posunovala po trase a průběžně ukládala všechny kešky zaráz co se načetly na obrazovce,ale je jich zbytečně moc,daleko od cesty...

Datum: 24.06.15 12:38
Ono to funguje tak, že to najde všechny keše třeba do 1 kilometru od cesty.
Zatím si rozmysli trasu kterou pojedete a třeba o víkendu se na to podívám.
doplněno 24.06.15 12:41: Tohle se dělá doma v teple i kompu, pak si to dáš do telefonu a jede se.
Datum: 24.06.15 13:10

Dobře,dám vědět.

doplněno 24.06.15 17:50:

Takže ČR nepotřebuji,tam mám net,Slovensko-Holíč-Bratislava silnice č.2,Maďarsko-R 86,CHorvatsko-Goryčan-Zagreb (A 4)Zagreb-Benkovač (A 1),kdyby to šlo,budu ráda,zatím díky...

Datum: 24.06.15 23:16

Teď jsem to jen tak narychlo zkoušel, z Prostějova do Benkovace a trasa musí být kratší, než 805 km, jinak smůla. Ale z Bratislavy to už půjde. Nějak jsem v rychlosti nenašel v Maďarsku R 86, ale nestudoval jsem to nijak podrobně.

Datum: 25.06.15 17:29

omouvám se,je to staré značení,Bratislava,hraniční přechod Rajka-č.150 na Mosonmagyaróvár,dále na Csorna po E 65,pak po M 86 do Szombathely,dále Kormend po 86 do Lenti a po okreskách do Letenye a pak chorvatská dálnice.Cesta je složitější,když se vám to nebude chtít,nic se neděje ,každopádně díky za nabídku

Datum: 25.06.15 20:48

O složitost cesty vůbec nejde. Ale víš co by bylo dobrý? Udělejte si v mapách přesnou trasu kudy pojedete, to pak exportuješ do .gpx a výsledek mě pošli. Pak to půjde jednoduše.

Datum: 25.06.15 21:38

Víš co,já to neumím,nechme to být,jsi hodný,já si tu trasu projedu on line v c geo a ty na odpočívadle si uložím.Pakoštane a okolí už mám uloženo a po cestě asi nebude moc času na časté zastavování.takže moc díky a nelam si s tím hlavu

Ahoj a díky za ochotu...

Datum: 25.06.15 21:42

To není tak složitý. Na mapy.cz od Seznamu si naklikáš trasu. Přesně kudyma chceš jet. Když máš vše hotový, dole je tlačítko Export a uložíš si to v .gpx do kompu. Opravdu to není nic složitýho.

Datum: 26.06.15 19:59

Já už jsem si tu trasu projela,těch kešek tam moc stejně není,ty co jsou přímo na odpočívadlech mám uložené,tak uvidím.Stejně se chlapovi nechce moc mě tam zastavovat a hledat :(,a pojedem přes noc,tak díky a ahoj

Datum: 27.06.15 19:57

V pohodě. Tak ať se daří přeju hodně ulovených krabiček.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.