Nestea nebo Arizona?

Od: Datum: 11.07.15 15:28 odpovědí: 6 změna: 12.07.15 13:41

Ahoj, chtěla by jsem se vás zeptat , zda myslíte , zdravější je Nestea nebo Arizona with Peach flavour?:):111

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.07.15 18:19

Myslím, že nejzdravější je čistá voda.

Nestea - složení: Voda, Cukr, Fruktóza, Extrakt ze zeleného čaje (0,1%), Kyselina: kyselina citronová, Pomerančová šťáva z koncentrátu (0,1%), Citronová šťáva z koncentrátu (0,1%), Regulátor kyselosti: citronany sodné, Antioxidant: kyselina askorbová, Aroma, Sladidlo: steviol-glykosidy

AriZona s broskvovou příchutí - složení: Premium Brewed Green Tea using filtered water, High Fructose Corn Syrup (Glucose-Fructose Syrup), Citric Acid, Natural Peach Flavor (to jsem našla na netu jenom v AJ, ale určitě si to přeložíš)

Proč do sebe rvát kyselinu citronovou, citronan sodný, jakési konzervované extrakty... no ale když je to holt dobré, že...

Od: kristyn111
Datum: 11.07.15 19:35

Děkuji za odpověd,váš názor mě zajímá.:):):111:111

Od: mp
Datum: 12.07.15 00:19

Poslední dobou jsem si oblíbil mošt jablko-rybíz. Vy si ze mě asi budete dělat srandu, ale půl deci moštu s půlitrem sody je pro mě velmi osvěžující nápoj. Před časem jsem úplně opustil veškeré limonády a coly, ledové čaje a podobné cizí i domácí provenience. Když teď ve vedrech máme velkou žízeň tak natrhám mátu, citron, třtinový cukr, džbán vody s ledem a stále doléváme. V druhém džbánu jemně nasekaný zázvor s vodou. Tak to se dá pít celý den (večer samozřejmě přecházím na nápoje typu Staropramen 10, nebo vinný střik z vybraných vinohradů).

Datum: 12.07.15 11:00

Souhlasím, citrón s mátou ve džbánu je senzační, a ředěný mošt taky.

Datum: 12.07.15 11:36
Voda citron , voda mata. Cista voda. Tyto srajdy nejsou zdrave , cukr neni zdravy , fruktozovy cukr uz vubec ne , barviva taky ne.
Od: pivkon
Datum: 12.07.15 13:41

pij pivo budeš mít dobrou náladu a porostou ti prsa *smich*

a ještě tam máš denní dávku vitamínu B

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.