Co se to děje?

Od: Datum: 23.06.15 18:07 odpovědí: 4 změna: 23.06.15 18:51

Zdravím, bydlím s přítelkyní v rodinném domě - dům je po mém dědovi ale bohužel umřel před rokem. Rodinný dům má dvě patra s podkrovým. Děda zemřel v nemocnici přesně ve 21:15 hodin a ve 21:15 přesně slyšíme i kroky v rodinném domě děje se to v kuchyni a bojíme se tam jít. Před 2 dny spadla z poličky dědova fotografie z ničeho nic ale okna jsou zavřené. Přítelkyně si myslí že nás chce děda na něco upozornit ale já nevím na co. Žádné problémy jsme nikdy s dědou neměli a děda nás měl dost rád a byl rád vždycky že jsem si našel přítelkyni. A za hodinu ve 22:00 kroky už nejdou slyšet. Včera jsem se tam šel v noci podívat do kuchyně a přítelkyně ležela v ložnici v posteli, a říkal jsem "Je tu někdo? jestli ano tak at se ozve nebo zavolám policii" ale nic a hned jsem rozsvítil světlo a nikde nic a šel jsem si lehnout a kroky ustaly. První den byli kroky slyšet v podkroví, kde nefunguje světlo a je tam příšerná tma. Všechno se děje jenom v noci. ale ta fotografie spadla odpoledne. myslíte si že je to náš děda a chce nám něco sdělit nebo co to může být? děkuji všem za rady s pozdravem Roman.


avatar
Upozornění od sys strejc 23. 06. 2015 18:17:27
Když už nás zásobíš různými tématy (pod různými identitami), zkus se zasoustředit na to, co ti opravdu chybí! *hej*
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.06.15 18:19
avatar

Ale no tak! Vymyslete si už taky nějaké jiné téma! Začínáte být nudný.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.06.15 18:21
avatar

Podívejte. S úctou k dědovi-kdyby měl tu schopnost kráčet, dělat u toho hluk a shazovat předměty z poličky, tak by si k tomu, aby vám něco sdělil našel praktičtější způsob. Něco se vám zdá.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 23.06.15 18:25
avatar

Neuvěřitelná setkání s duchy.


Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.06.15 18:51
avatar

Mno... neměl jsem sílu to překoukat celé. Duch poškrábe někoho na ruce aniž by to dotyčný cítil a tak si toho všimne až po chvíli... občas závan studeného průvanu... Nic víc nám v podstatě neukázali. Navíc opakují stále stejné záběry pořád dokola (asi aby to bylo delší). Naprosto nepřesvědčivé a zbytečné video. Takových dokážu za večer natočit několik.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.