2xJak se stát světovou vládkyní?

Od: Datum: 05.10.12 22:51 odpovědí: 100 změna: 06.10.12 18:43

Myslíte, že když mám IQ nad 140, jsem přirozeně autoritativní osobnost, mám velikou vůli a budu se hodně učit mezinárodní politiku, psychologii a manipulaci a ekonomii, tak se můžu stát v budoucnosti, když se budu hodně snažit a využívat každou příležitost k vzestupu postupně nějakou světovou vládkyní? Co bych měla v dnešní době ještě dělat, abych měla větší šanci takovéto (nebo i nižší, ale ne o moc) pozice dosáhnout a jakou oblast mám dál studovat a potom v ní pracovat, abych k tomu měla větší šanci a čeho se mám vyvarovat, abych si takovou možnost neznemožnila nějakou hloupou chybou? Jako největší problém vidím, že jsem z málo silné země, v čem vidíte největší překážku vy a jak jí překonat?

(Je mi 17)


avatar
administrátor uzavřel tuto otázku
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.10.12 23:00
 
avatar

Musíš prvně toho simíka zaměstnat v politické kariéře a pilovat mu charisma.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: tastera
Datum: 05.10.12 23:05
 

Já nehraju vůbec hry, to je ztrátu času, který můžu využít efektivněji. Pravděpodobně to myslíš ironicky, ale v historii byli lidé, kteří od toho nebyli daleko a nebyla taková míra globalizace jako teď. Pokud se mi podaří správně využít případný pád západní civilizace a postavit se do jejího čela, tak by jsem k tomu měla hodně blízko. No nic, jestli nemáš co říct, tak psát nemusíš.

Datum: 06.10.12 07:52
 
avatar

tak by jsem...

Jaké že to máte to IQ? *smich*. Napřed musíte dokončit základní školu.

 
Datum: 05.10.12 23:13
 
avatar

Největší překážka? Že by nabubřelé ego? *smich*

 
Od: tastera
Datum: 05.10.12 23:15
 

To je spíš výhoda, ne?

Od: au1
Datum: 05.10.12 23:14
 

ze všeho nejdřív asi se nauč lézt lidem do zadku, a různý finty, podvody, a tak :) bez toho se dneska nikam nedostaneš. Z toho co píšeš se hodí psychologie a manipulace, s lidma :)

 
Od: tastera
Datum: 05.10.12 23:17
 

Lézt do zadku - tak ale to vždy budu minimálně druhá až za tím, komu do toho zadku lezu ne? Samozřejmě to studuju všechno a "různý finty, podovody, a tak" samozřejmě budu využívat, ale především zezačátku.

Od: au1
Datum: 05.10.12 23:21
 

ptala ses na cestu, tak jsem ti ji ukázal :D samozřejmě že nemůžeš být první hned, ale dostat se tam postupně :P
mimochodem, doufám že je to celý jen fór, protože jeden takovej, co chtěl být světovým vládcem, už tu byl, a skoro se mu to povedlo...

 
Od: peha
Datum: 05.10.12 23:28
 

Nic nebrání tomu, aby přišel druhý a byla to žena. Když někdo po něčem hodně touží, pak to dokáže.

 
Od: tastera
Datum: 05.10.12 23:29
 

V podstatě jsi mi neřekl nic jiného, než co už vím, ale přesto díky. Domnívám se, že to potřebuju všechno. Psychologii a manipulaci, abych se dostala k moci během pádu západní civilizace, diplomacii, mezinárodní politiku a ekonomii, abych porazila ostatní civilizace na tomto světě. Máš na to jiný názor? Jestli ano, tak bych byla ráda, kdyby jsi mi to vysvětlil. (Vtip to není.)

Od: au1
Datum: 05.10.12 23:35
 

mě by spíš zajímala tvoje vize, řekněme, že se ti to povede, a budeš nějakým záhadným způsobem vládnout světu :) co budeš dělat? necháš zmasakrovat muslimy, nebo se budeš zasazovat o integraci asijských a arabských národů do evropské společnosti? fakt nechápu, co tě na tom bere, jsem asi moc jednoduchej :D

 
Datum: 05.10.12 23:39
 
avatar

Já bych to viděl obráceně. Nejdřív vize a pak světovláda.

 
Datum: 05.10.12 23:39
 
avatar

Čingischán?

 
Datum: 05.10.12 23:19
 

Známe případy,kdy se na nejvyšší příčky vyšvihli i truhláři nebo krejčí,to studium bych tak dramaticky neviděl:).

Asi koukej na telku,co dělá Endžíla v Německu a zkus to podle ní*smich*.

A až padne západní svět,tak si tam Al-Kajda dosadí svoje lidi.Ale ženy to nebudou*smich**smich*.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: tastera
Datum: 05.10.12 23:25
 

Když bych vyhlásila osvícenou diktaturu a deklarovala cíl zachránit ten zbytek západní civilizace, tak se lidé západní civilizace za mnou sjednotí a pak už to bude jenom tvrdý diplomatický souboj s ostatními částmi světa. Problém by byl, kdyby došlo k pádu západní civilizace moc brzo. Ale hlavně mám na všechno jenom jeden pokus, takže nesmím udělat žádnou chybu.

Jinak nevím, jestli je to vtip, ale zrovna v televizi neuvidím reáný politický život Angely, ale jenom její (údajně) nejdůležitšjší prohlášení.

To, že se na nejvyšší příčky dostala i bývalá spodina vím, ale já se tam chci dostat jako odbornice, co se může spolehnout na své vlastní schopnosti.

Datum: 05.10.12 23:35
 

Marně přemýšlím,jestli jsem měl při svém testovaném IQ 144 někdy v úmyslu vládnout západnímu světu ale asi ne (v té době to vlastně nebylo možné a na Východě to držel na dlouho Brežněv,tam taky ne:)).

Je mi líto,alemusím opustit tuto diskusi,ráno v pět totiž vstávámdo práce. Jo,být světovým vládcem,to bych si přispal aspoň do půl sedmé*smich*.

Takže dobrou.

 
Od: tastera
Datum: 05.10.12 23:42
 

Tak teď nevím, jestli se mi snaží naznačit, že ze mě máš akorát srandu, ale ok.

Nechápu, proč tam zmiňuješ svoje IQ, přes 140 ho má asi 1% lidí, ale už to mě jaksi posouvá do 1% nejlepších. Touha po vládnutí světu nesouvisí s IQ, ale s dravostí osobnosti, takže ten úmysl mít nemusíš, když máš IQ, takže to je asi všechno...

Dobrou

Datum: 06.10.12 09:52
 
avatar

Páni, ty seš fakt chytrá jak rádio. Při svým super IQ 140 bys měla vědět, že mezi číslem a % se dělá mezera. IQ taky není všecko a už vůbec ne IQ 140, protože to fakt moc není (resp. není to tak moc, jak z toho děláš). Taky mám kamaráda s IQ kolem 140, takže vidím, že je to "normální člověk".

Kdybys tady byla někde blízko mně, tak ti za ty tvé povýšenecké kecy jednu vrazím. Děláš machra s "průměrným IQ mezi nadprůměrnými" a chováš se jak nevím co.

Jo a kdyby ses někdy stala tou světovou vládkyní Západního světa, tak se postavím na druhou stranu. A světe div se - nebyla bych jediná. Asi čekáte, že vystoupíte v TV, řeknete: "Já mám IQ 140 a chci být světovou vládkyní" a všichni z vás padnou na prdel. A to fakt ne, děvče. To fakt ne...

 
Datum: 05.10.12 23:33
 

Je to do určité míry odvážné, ale ne nemožné. Primárně máš výhodu vysokého IQ, ale ani vysoké IQ není jízdenka do světa jako je ten, ve kterém žíje třeba kancléřka sousedního Německa. Jistě, pokud sleduješ politickou scénu u nás i ve světě, nevím, zda ti bude co platné všemožné vzdělání, když se začneš projevovat a vystrkovat růžky a svou osobností ohrožovat v politice ostatní, budeš odejita, jako spousta takových. No a ten zbytek není o vzdělání a ani o vysokém IQ, ale o výšce vrozené inteligence. No je to dobré téma. Jako filozofická etuda přímo skvělá.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: tastera
Datum: 05.10.12 23:39
 

Co podle tebe znamená "vrozená inteigence"? Odejita znamená zavražděna při nějakém atentátu? I to je možné... Je mi jasné, že IQ a vzdělání asi těžko způsobí, že se stanu světovou vládkyní, to by tu bylo na celém světě pár desítek tisíc světových vůdců, ale je to jeden z předpokladů, který mě k tomu přiblíží...Co by jsi teda řekl, že je nejdůležitější předpoklad, abych se světovou vládkyní skutečně mohla stát?

Od: peha
Datum: 05.10.12 23:44
 

Ono se to může zdát jako bláznivina, ale kdyby to v 17 letech pronesl mladičký Adolf či Josif Vissarionovič, všichni by si ťukali na čelo. V podstatě oba to na delší či kratší dobu dokázali. Nic není nemožné.

 
Datum: 06.10.12 08:27
 
avatar

Adolf v těch letech chtěl ještě malovat nechtěl být vládcem světa.

 
Od: martina0*
Datum: 05.10.12 23:39
 

Myslím, že byste měla přemýšlet nad něčím reálnějším ... Ale samozřejmě možné je vše, především byste si za sebou měla vytvořit pěkně velký zástup oveček, které budou slepě poslouchat a které vás na tu "světovou vládkyni" dovedou... Jinak vzdělání je vám moc k ničemu, chce to hlavně skvělé naplánování, charisma a schopnost ovládnout davy...

 
Od: peha
Datum: 05.10.12 23:47
 

Tak nějak to bude. Pro Čechy stejně demokracie není - pod tvrdou diktaturou by jim bylo daleko lépe.

 
Od: tastera
Datum: 05.10.12 23:49
 

Tak já předpokládám, že to nebude hned, ale že to bude dlouhodobý proces a tehdy budu potřebovat vzdělání (reálné, ne formální), aby se nějak vůbec projevily pozitvní výsledky mé vlády, která mi získá stoupence i v jiných (vzdorujících) zemích a potom chci vládnout reálně, to znamená mít všechny nezbytné znalosti o tom, jak vládnout, jedině v takovém případě bych skutečně vládla a netápala. Také mi připadá správné naplánování jako největší problém. Talent ovládnout davy mám určitě nadprůměrný, ale že bych v tom byla široko daleko nejlepší, to určitě ne. Dá se to nějak trénovat (kromě studia psychologie a manipulace, to dělám, ale je to teoretické, nikoli praktické)?

Od: martina0*
Datum: 05.10.12 23:54
 

Zkuste časem kandidovat na prezidenta a ozkoušet si reálně vaše šance na vedení větších mas ... A taky tu schopnost ovládnout davy aby vám daly hlas :) I když si myslím, že z naší malé zemičky (tedy z jejího vůdce - prezidenta) se západní svět na zadek neposadí :D chce to možná zkusit i jinde, studovat i kulturní odlišnosti (abyste měla všem co nabídnout a abyste se s nima domluvila) atd.

 
Od: peha
Datum: 06.10.12 00:00
 

Prezident ČR je natolik bezvýznamná fukce, že pro inteligentního člověka by byla sebemenší námaha směřující k jejímu získání jen zbytečným mrháním času.

 
Od: martina0*
Datum: 06.10.12 00:02
 

Já tím myslela to, aby si slečna jaksi natrénovala ovládání davu (aby jí dal své hlasy) :P

 
Od: peha
Datum: 06.10.12 00:06
 

Tak to jo - jako trénink by to šlo. Funkci raději přenechat nějakému zástupci podprůměrně inteligentních občanů.

 
Od: tastera
Datum: 06.10.12 00:02
 

Na prezidenta můžu kandidovat až ve 40, což už je moc pozdě v takovém věku vést jednu malou zemi a navíc je prezident dekorace. K moci se chci dostat pokud možno revolucí, kterou sama rozpoutám, ale chtělo by to větší celek. Pokud by se třeba EU spojila v jeden stát a zůstali v něm ti tupí byrokraté, tak bych to měla jednodušší, každopádně nemůžu vědět, co se stane.

Jaký styl studování kulturních odlišností byste mi doporučila? Možná jsem zvláštní, ale právě tohle mi přijde ze všeho (myšleno studování) nejtěžší (některé odlišnosti jsou zjevné, ale ten nenápadný a silný zbytek...)

Od: martina0*
Datum: 06.10.12 00:05
 

Především bych vám doporučila se přestěhovat a zkoumat to na místě...

 
Od: tastera
Datum: 06.10.12 00:24
 

Když je na světě asi stovka kultur, tak jak často bych se musela stěhovat...To moc dobrý nápad není, ale díky za radu.

Od: martina0*
Datum: 06.10.12 00:26
 

Někde začít musíte, takže bych radila vybrat největší kulturu (či nějakou, kterou budete považovat za důležitou) a nějakou dobu tam pobýt s obyčejnými lidmi - tak poznáte jejich hodnoty... a můžete vymýšlet co jim můžete nabídnout vy :D jinak některé kultury jsou si opravdu podobné...

 
Od: tastera
Datum: 06.10.12 00:32
 

pff, možná by to šlo, ale to bych teda měla udělat ještě předtím, než budu mít v určité oblasti elementární vliv? působí na mě zvláštně, že bych za sebou nechala civilizaci, k jejímuž vedení se chci dopracovat a šla dělat dobrodruha někam do ciziny

Od: martina0*
Datum: 06.10.12 00:37
 

A jak si chcete ten vliv v dané oblasti udělat bez toho, aniž byste ji navštívila, pochopila dané lidi a přesvědčila je aby vám aspoň trochu a někteří věřili? Teď jsem nepochopila, vy chcete vést ČR nebo západ? já nemyslela ať cestujete do JAR... ale ať se podíváte po Evropě trochu hlouběji...

 
Od: tastera
Datum: 06.10.12 00:42
 

Aha, tak to už je jasný, chápu, já myslela, že mě radíte ať jedu do Číny, do Japonska, do Íránu, do Brazílie a do Mexika, protože to jsou velké země, jejichž kulturu musím pochopit. V Evropě by takový problém nebyl, k tomu bych se měla dopracovat. Jak dlouhá doba stačí zhruba na pochopení jejich kultury (já se domnívám, že půl roku, al je to odhad od boku).

Od: martina0*
Datum: 06.10.12 00:47
 

Každému člověku to trvá jinak dlouho, záleží na pozorovacím talentu a také schopnosti komunikace... Naprosto nezbytné je umět světové jazyky (angličtina, francouzština, španělština, němčina ...) nejlépe všechny, ayste pochopila i ty výrazy, které vám např. francouz do aj rozhodně nepřeloží... a také se s vámi budou ochotněji všichni bavit, když s nima budete mluvit jejich rodnou řečí.

 
Datum: 05.10.12 23:56
 

Tak teď jsem se opravdu rozesmál! Buď z toho vyrostete, nebo na vás čeká obrovské zklamání. Hurvínek byl proti vám expert ne válku, ale zaujala mě vaše představa budoucnosti. Jakýsi celosvětový rozpad západní civilizace, která se bude vzmítat v chaosu a bezvládí, dokud se vy, dokonalá vládkyně s IQ 140, nezjevíte odnikud, neujmete se otěží a povedete nás k utopii!

Ohodnoceno: 2x
 
Od: peha
Datum: 06.10.12 00:02
 

Někdo těch 10 000 000 oveček jednou vést musí. Proč ne zrovna ona?

 
Od: miljan*
Datum: 05.10.12 23:40
 

My, kterým chceš vládnou, ti máme poradit jak na nás?

Ohodnoceno: 2x
 
Od: tastera
Datum: 05.10.12 23:56
 

Myslíš, že bych vám (myšleno čechům) vládla hůř než ti současní mafiáni, vzhledem k tomu, že patřím do vašeho národa? Proč bych to dělala? Já mám svůj národ ráda, tak mu nebudu ubližovat.

Od: claire*
Datum: 05.10.12 23:40
 

Řekni lidem, že se mají strašně špatně, za což ale ani trochu nemůžou. Vyber si, kdo za to může, případně si někoho takového vymysli, vytrvale lidi proti tomuto nepříteli štvi a bychuj, jak bys s ním zatočila ty. Zdůrazňuj, že ti jde o budoucnost a naše děti, o lepší svět, práci pro každého plnoprávného uvědomělého občana a že jedině po zlikvidování nepřítele se toho může dosáhnout. Takové "dvě minuty nenávisti" dělají s davem divy. Také si začni psát deník, kde zdůrazni, jak usilovně dlouho do noci pracuješ. Tyto své deníky pak po válce, která nás čeká (nepřítel musí být přece zničen), vydej a přispěj tím ke svému kultu osobnosti. Začni před zrcadlem trénovat vhodný výraz na státnickou fotografii, protože tvůj portrét budou lidé vídat tak často, že se budou bát otevřít konzervu.

 
Od: tastera
Datum: 06.10.12 00:21
 

Tak to mi říkáš obecně známé základy manipulace, tudíž nic, co bych už nevěděla. Přesto díky za snahu. Vlastně tam je něco, co jsem nevěděla, to s tím deníkem by mě fakt nenapadlo.

Od: claire*
Datum: 06.10.12 00:40
 

Mě taky ne, ale právem můžeš očekávat, že to bude trhák. Stejně jako to u sebe očekával ten, kdo mě k té radě inspiroval.

 
Od: tastera
Datum: 06.10.12 00:43
 

Kdo to byl?

Od: claire*
Datum: 06.10.12 00:48
 

Chceš-li být světovou vládkyní, víc studuj. Psychologie a ekonomie nejsou všechno, největší poučení ti může přinést jen a jedině historie. Protože i má první rada zde neměla za cíl shrnout základy manipulace, ale spíše vystihnout společné rysy totalitních režimů. Víc studuj a odpověď na svou otázku (na své otázky) najdeš sama.

doplněno 06.10.12 01:01:

Ale jen tak pro zajímavost - kdo ti ublížil? Proč nemáš žádné kamarády?

Jak jsem přišla na to, že jsi tak strašně sama a opuštěná? Jednoduše, sedmnáctiletá holka, i s takovým IQ, má lepší věci na práci než v pátek večer shánět na Poradte.cz rady, jak ovládnout svět... Tak začneme znovu, svěř se nám s tím, co tě opravdu trápí a třeba ti pomůžeme...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: tastera
Datum: 06.10.12 01:03
 

Základy manipulace (a propagandy) používané totalitními režimy, to jsem samozřejmě poznala. Ale ty máš na mysli něco konkrétního z dějin do detailu, nebo je naopak pochopit jako celek? A jsi si jistá, že na všechny mé otázky mi odpoví jenom historie? Jakým způsobem bych jí teda měla studovat? Například, když se koukneš jak se píšu se Sargo o náboženství, tak vím, že z židovství vzešelo křesťanství a z něho potom islám, přičemž ty druhá dvě jsou velice úspěšná, ale jaksi nedokážu určit nějaké společné rysy jejich úspěchu (respektive u křestanství se jednalo mimo jiné o křížové výpravy proti pohanům a u islámu o daně pro bezvěrce, ale o to ti asi nejde). Pak vím, že Buddhismus vzniklo jako náhradu za Hinduismus, který byl v té době nesmyslně složitý, ale pak v Indii padnul a vrátil se tam Hinduismus, ale také jsem nebyla schopná vypátrat příčiny. A pak vím, že v nedávné době vznikla dvě náboženství Sikhismus a Báháí, ale ani jedno se neuchytilo, ale také nevím proč a pak vím, že kdybysi bylo na území Íránu Zoroastriánství, které padlo dobytím Perské říše muslimy. Ty víš o těch konrétních příčinách a společných jmenovatelích těchto událostí víc? Jestli ano, tak mi řekni, jakým způsobem bych se měla učit dějiny, abych tohle pochopila, určitě toho využiju.

Od: claire*
Datum: 06.10.12 01:38
 

Mícháš jablka a hrušky. Něco se naučit, pak to odpapouškovat a říct, že v tom nevidíš společného jmenovatele, to není nic těžkého. Těžké je to skutečně chápat, a já neznám nikoho, kdo skutečně chápe dějiny. Historie přináší tolik otázek, že na ně prostě někdy neexistuje jednoznačná odpověď, ale na druhou stranu ti může na tvé otázky skutečně odpovědět jedině historie, protože cokoliv se ti může stát, se už někdy někomu stalo (nebo něco velmi podobného) - to samé platí o knize Tři muži ve člunu, která obsáhla všechny představitelné i nepředstavitelné životní situace :D

Uč se, ale ne z klasických učebnic, to máš jistě zmáknuté. Uč se čtením knih, srovnávej a prohlubuj své poznatky, názory a stanoviska.

Ale prosím tě, zajdi si taky někdy na pivo... Ono koneckonců, i v hospodě se dá dělat politika. Socdem by mohla vyprávět...

 
Od: tastera
Datum: 06.10.12 01:42
 

čtením jakých knih se mám učit?

Od: claire*
Datum: 06.10.12 09:19
 

Třeba takový ty hranatý jsou prima...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 05.10.12 23:43
 

Ani člověk s IQ okolo 100 bodů se takhle hloupě nezeptá. Přestaňte vyplňovat "ověřené" internetové testy inteligence a věnujte se něčemu užitečnějšímu. S trochou vůle, šikovnosti, vzdělání a štěstí to třeba jednou dotáhnete na "vládkyni" úspěšné firmy, nebo alespoň vládkyni vlastní kuchyně. Omlouvám se, ale na tohle snad nelze odpovědět jinak. Dotaz působí nadmíru směšně.

Chcete-li mít moc, můžete na to v naší zeměpisné šířce jít jen dvěma způsoby. Přes politiku (známosti) nebo přes kapitál. Nemáte-li ani jedno, pak hodně štěstí.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: tastera
Datum: 06.10.12 00:19
 

Chingischán a Hitler měli známosti? Nevšimla jsem si. A kapitál? Tak to jsem jaksi také nezaznamenala.

Od: ar*
Datum: 05.10.12 23:48
 

Podle tvého uvažování, se spíše stala někde chyba při výpočtu a IQ se liší asi tak o 100.

doplněno 06.10.12 01:27:

To peha: možná to pro vás bude překvapení, ale popeláře a kosmonauty většinu kluků přešlo tak v 7 letech. Mě osobně to nechytlo vůbec, já jsem v té době chtěl být archeologem, páč jako kluk jsem hltal Eduarda Štorcha a flmy jako Cesta do pravěku atd. Pak přišlo moto-auto a bylo po dinosaurech a mamutech. Rozhodně jsem stál v 17 letech nohama na zemi.

 
Od: peha
Datum: 05.10.12 23:53
 

A vy jste chtěl být v sedmnácti letech popelář nebo kosmonaut?

 
Datum: 06.10.12 00:01
 
avatar

Z toho, co jsi vyjmenovala, tě na vládkyni světa nic nekvalifikuje. Ty věci se hodí, mohou být využity, ale nejsou nezbytné a když se tak člověk podívá po hlavounech (čím to je, že jsou to většinou padouši? ;)) minulosti, většina z toho jim chybí. Většinou přebývalo na vizích (které v daném čase a místě rezonovaly Prostému Davu), bezohlednosti (prostě se nelze zdržovat podružnostmi), schopností oslovit dav (naučit se to lze jen zčásti) a co je možná nejdůležitější - vystihnout příležitost: je jedno k čemu, slovu, činu, myšlence, podchytit ducha. Prostě mít cit (a to se také naučit nedá) pro to, co tě v té dané chvíli posune dál.

Původ v malé zemi nevadí, i když pokud by ses dala cestou nového světového náboženství (perspektivní a výdělečná věc), bylo by asi lepší začít někde jinde; přes politiku by to mohlo být trochu zdlouhavé, ale zase praktické v tom, že bys mohla časně založit rodinu a nelimitovala by tě později; jako obecný duchovní guru bys mohla mít problém s fakticky výkonnou mocí... ano, rozhodně doporučuji nějaké pěkné náboženství. Zaveď, prosím, kutny, miluju ten kus oblečení. ;)

 
Od: tastera
Datum: 06.10.12 00:12
 

Taky ti hlavouni minulosti nikdy nevládli celému světu Světové náboženství, tak to mě sice už napadlo, ale považovala jsem to za nereálné, ikdyž je pravda, že to vlastně není o nic nereálnější než vymyslet nějakou politickou ideologii, každopádně na to mám ještě čas, protože to bude muset být přizpůsobeno reálniím rychle se měnícího světa. Myslíš, že lze zároveň dělat nějaké nové náboženství a s vizí zčásti se zakládající na onom náboženství se snažit stát teokratickou vládkyní nějakého většího geografickou-kulturního celku? A pak takový dotaz, kdyby to náboženství uznávalo matriarchát (tím by bylo všechno jednodušší), myslíš, že by to muži podpořili, pokud by jim bylo dlouhodobě vysvělováno, že všichni pochází z matky a tyhlety věci, nebo to radši zkoušet nemám?

Datum: 06.10.12 00:39
 
avatar

Nevládli, no... on je prostě příliš velký na tehdejší možnosti komunikace a rychlosti dopravy. Mít dnešní možnosti, kdo ví. Ale zase lidi víc držkují, jsou poučenější a kritičtí, to se také dřív nenosilo. Náboženství mi připadá reálnější proto, že jednou myšlenkou lze oslovit kde koho po světě, to politicky moc nejde, protože politické myšlení se odvíjí do značné míry od reálií denního tisku, který je v různých částech světa odlišný asi jako u nás Čtyřlístek od Hlasu bílé pravice, zatímco transcendentní zkušenost je osobní a lze tam oslovit přímo nějaké hlubší podvědomí, které je lidstvu společné, i když i tam samozřejmě kulturní nánosy dělají paseku. Byla by tam jen otázka, který perspektivní celek zvolit, aby pak pod sebe zametl celky menší a méně průbojné. Na jazyk se dere "Čína", ale to by bylo patrně pro jeden život nemožné, nemluvě o tom, že tamní špičky špatně snášejí konkurenci; praktičtější by byla jistě Indie, která množstvím obyvatel i tempem růstu Číně šlape na paty. Tam by se dalo krásně projít přes Británii, kterou už máme za rohem a kterou lze podchytit ze zmíněných zdaleka nejsnadněji, zvlášť při jejím anglicky korektním vztahu k multikulturnu. Matriarchát je zajímavá myšlenka, ale nutno myslet na to, že bys proti sobě měla nejen většinu mužů, ale i (patrně větší) část žen; ve skutečnosti netouží být osvobozeny až tak moc, aby se musely o všechno starat. I když ano, bylo by to jednodušší. Vláda teokracie na mnoha místech dosud funguje, otevřeně i skrytě, nastolit ji mi připadá skoro snadnější než pracně měnit ústavu, aby mohl vládnout jediný člověk - mít pod sebou figurky pro špinavou práci, kterým by se říkalo parlament a o které by se kritici hádali, je rozhodně praktické.

 
Od: tastera
Datum: 06.10.12 00:52
 

S tou Indií se snažíš říct, že se mám pokusit o pád Hinduismu a nastolení nového indického náboženství? Mě spíš napadlo, že bych mohla udělat náboženství především tady na západě, protože zkáza náboženství konzumentarismu je nevyhnutelná a pak tu bude volné místo. A myslíš, že pokud bych reálně vládla nějaké významné části Evropy, tak bych mohla anektovat křesťanství tím, že bych donutila papeže, aby začal tvrdit, že mé náboženství je jediné správně a je to pokračování cesty Krista, po které se musí věřící vydat? Mě připadá, že pokud bych měla okolo stovky milionů věřících, že by to šlo. Papež je taky jenom člověk. Ale na druhou stranu nevím, kolik křes´tanů papeže uznává, ale ti co jsou v Jižní America a Africe snad ano?

Od: claire*
Datum: 06.10.12 00:56
 

Povstaň,ženo,* rozlévej světlo,+ neboť tvé světlo přišlo+ a Jehovova sláva, ta tě ozářila.+2Pohleď, tma+ totiž přikryje zemi a hustá temnota národnostní skupiny; tebe však bude ozařovat Jehova a bude na tobě vidět jeho vlastní sláva.+3A národy jistě půjdou k tvému světlu+ a králové+ k jasu tvé záře.+
4Pozvedni své* oči všude kolem a viz! Sebrali se všichni;+ přišli k tobě.+ Tvoji vlastní synové stále zdaleka přicházejí, a tvé dcery, o něž se bude pečovat po boku.+5V tom čase uvidíš* a jistě se rozzáříš+ a tvé srdce se opravdu zatřese a rozšíří, protože k tobě zamíří bohatství moře; jmění národů, to k tobě přijde.

Izajáš 60:1-60:5

 
Od: tastera
Datum: 06.10.12 01:05
 

nerozumím, co se tou citací snažíš říct, můžeš mi to vysvětlit?

Od: ajka*
Datum: 06.10.12 00:09
 

Věř, že ty se žádnou hloupou chybou nemůžeš znemožnit. To je naprosto vyloučené. Tvoje diagnoza to prostě neumožňuje.Tvůj největší problém je pouze ten, že nevěříš této zemi.Překonej ten blok v sobě. Jsi ze silné země. Jenom silná země se dokáže doživotně postarat o jedince jako jsi ty.

 
Od: tastera
Datum: 06.10.12 00:16
 

Já mám svou zemi ráda, ale nechápu, proč říkáš silná, podívej se na Německo, to je sousední země, kdyby chtělo a nikdo se do toho nevměšoval, tak nás sežere. Já nepotřebuju, aby se o mě někdo staral, jestli budu světovou vládkyní, tak se naopak (hůře či lépe) postarám já o vás.

Datum: 06.10.12 00:12
 

Víš, toto je tak rozsáhlé téma, že ho asi tady nezvládneme vyřešit. Politologové z celé planety se snaží na tuto otázku odpovědět celé generace. No a potom příjde Hitler...Musolini...Stalin...Gorbačov...Kennedy... Tím chci říct, že byli a jsou to lidé, kteří svět něčím oslovili, ač pozitivně nebo naopak. Prostuduj si jejich životy a poznáš, že každý z nich byl jinak geniální a dokázali manipulovat, nebo alepoň oslovovat masy lidí. No a vrozená inteligence je to, co se asi nenaučíš v knihách...empatie...sociální cítění...přirozená agresivita... No pokud se pustíš do psychologie...tak to je přímo živná půda pro tato témata.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: tastera
Datum: 06.10.12 00:17
 

Ok, díky. Co si myslíš o návrhu, který mi tu někdo dal, že bych měla založit jakési nové náboženství, měla bych s tím šanci?

Datum: 06.10.12 00:25
 
avatar

Jasně - výborný nápad s tím náboženstvím - doporučuji začít agitaci někde v Afganistánu, nebo Iránu - tak se velmi rychle proslavíte - předpokládám že allahagbar kluci umístí video s Vašim koncem někde na ogrish, nebo aljazeeru a tím pádem to uvidí celý svět.

 
Od: tastera
Datum: 06.10.12 00:30
 

Hahaha. Víte, že islám taky původně vzniknul z křesťanství a křesťanství z židovství? A vdnešní době jsou největšími náboženstvími, takže to jaksi jde, třeba by to v athaistické společnosti ani nebylo tak těžké, lidi tu furt chtějí něčemu věřit, v současné době konzumu, ale to se zhoutí a když do toho přijdu se svým náboženství... (všechno, co jsem zatím napsala jsou jenom úvahy, které se možná i vylučují, ale chci vědět názor některých lidí na ně, jestli vaše reakce nebude kvalitnější než to, co jste právě napsal, tak odpovídat nemusíte)

Datum: 06.10.12 00:34
 

Jde o to, co si kdo představuje pod pojmem náboženství, nebo sektářství...náboženství jsou snad daná tisíciletí, ale jejich odnoží jsou stovky. Šanci jistě má každý...i ateista. Nepotřebuješ církev, ale vizi o tvé seberealizaci v budoucnu. Jsi mladá a asi pro spoustu lidí složitá. ale nedej se ...

 
Od: tastera
Datum: 06.10.12 01:06
 

Co znamená "vize o mé seberealizaci"?

Datum: 06.10.12 09:54
 

vize o tvé seberealizaci znamená, že musíš určit, kde bude tvoje místo ve společnosti a kterým směrem se budeš ubírat a to je to, co vlastně po poradcích chceš vědět. Jsi mladinká...nechceš raději v tomto věku randit s klukama a dívat se co hrají v kině nebo v divadle? Asi bych si vládnutí světu nechal někdy do budoucna...máš ho celý pro sebe...

 
Datum: 06.10.12 03:58
 
avatar

Co je moc to je moc,ale tahle slečna ma ale opravdu dost...*haha*

Mě by zase zajimalo co by takova vladkyně vlastně dělala...*haha*

 
Od: askmenow*
Datum: 06.10.12 04:03
 

Překážku vidím v tobě. Člověk, který se chce stát ůsvětovou vládkyní" by se v kolektivu příčetných lidí neměl nikdy stát ničím více, než vládkyní malé lokální firmy.

Ne, teď vážně. Tvoje uvažování se mi zdá dost "choré", když to řeknu ošklivě. Neprezentuješ žádnou ideu, nezdá se ti, že by ti šlo o ten svět, o ty lidi, ale jen o moc. To není správné, ani dobré. Možná máš vysoké IQ, ale IQ je jen jednou ze složek inteligence. Obávám se, že v některých ostatních budeš dosti pokulhávat.

A mimochodem, 140 sice není málo, je to nadprůměr, jasné, ale zase tak vyjímečné to taky není.

Moje rada? Začít si koukat dál, než na špičku nosu.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 06.10.12 04:11
 
avatar

Nutno dodat,že vladnou lze pouze tomu kdo se necha ovladnout...;)Bez toho to nikdy nepůjde...

Takže místo učení a šprtání se kdejakych hovadin,doporučuju posbírat s celeho světa veškere blbce,protože ten ze sebou vždycky necha zametat.No nicméně byste si snimi i náramně rozuměla...*haha*

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 06.10.12 05:23
 
avatar

Je to velmi zajímavé... Někdo ti nevěří, někdo si z tebe dělá srandu...někdo tě žere...o mnoho důvěryhodnější by bylo, kdyby jsi sem vložila oskenované potvrzení o absolvování vstupního testu Mensy i s udaným IQ. Potom bych tě žral i já. Dokonce bych ti snad dokázal i zaplatit poplatek, teda spíše členské příspěvky, při vstupu do Mensy.
Pokud jsi si udělala test IQ na 140 někde jinde a nepoznáme jeho kritéria, není ta výška zcela průkazná... škoda.

Není nic ztraceno, dne 6.10. 2012 je pro tebe nejbližší a časově nejvhodnější termín testování Mensy v Praze .
Více info pro tebe najdeš na http://www.mensa.cz/volny-cas/pravidelne-akce/

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 06.10.12 11:56
 
avatar

Nemluvě o tom, že lidé s nadprůměrným IQ vědí, že kvality člověka spočívají v něčem jiném než IQ, a nemívají potřebu se svým IQ chlubit.

doplněno 06.10.12 14:52:

Kartaginče,

i Vaše odpověď je velmi dobrá.

doplněno 06.10.12 14:54:

Spíše bych zeptala, zda tazatelka ví, co EQ je...

 
Datum: 06.10.12 13:53
 
avatar

Dobrá odpověď.

A jak někteří zdůrozňují, IQ není vše. Důležitý (a zde možná i důlěžitější) je EQ. O svém EQ tazatelka něco ví, co myslíte?

 
Datum: 06.10.12 06:51
 
avatar

Podobně nabubřelý a sebestředný byl už soudruh Stalin. Jenom nevím, jaké měl IQ.

Tato otázka ve mně vyvolala vzpomínky, když jsem jezdila dělat vedoucí na tábor. Když se někdo vytahoval jako tričko, chtěl mermomocí radit ostatním a byl důležitý, říkali jsme mu:

Óóóó, jak jsi mocný!

A vzápětí na to: Óóóó, JAK JSI NEMOCNÝ!*haha* Jaga

doplněno 06.10.12 07:00:

Ony ty některé ženy, které rozhodují či rozhodovaly v politice, jsou spíš k politování. Třeba taková paní Parkanová jako ministr obrany. Troufám si tvrdit, že tomu rozuměla jako porodní bába turbíně, ale hlavně, že byla důležitá, seděla na vysoké židli a směla rozhodovat. Co na tom, že nevěděla o čem?

Ono se říká: Dej blbci moc...V práci nám šéfovala silná šilhavá 30 letá slečna. Sotva vyučená, neuměla řeči, dostala se tam protekcí. A jak si troufala. Celý den lítaly vulgarismy, lidi urážela, tupila. Vysloužila si za to jen přezdívku PITBUL, nikdo ji neměl rád a kluci se jí vyhýbali na sto honů.

Žena má být ženou a ne se snažit lidi podmaňovat, zotročovat. Buď raději dívčí, něžná, máš na to věk. Nauč se vařit svíčkovou a přestaň přemýšlet o hloupostech.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 06.10.12 11:58
 
avatar

Výborná odpověď! Už jsem vyčerpala možnosti ocenění, tak alespoň takhle.

 
Datum: 06.10.12 07:58
 
avatar

A co třeba snaha o světovou vládkyní nad nějakou chorobou? I kdyby se úplně nepovedlo a nedostala ses až na úroveň úplně nejvyšší, ve které se dávají Nobelovy ceny, byla by to dobrá a užitečná snaha. A svým způsobem by to mohlo i ovlivnit lidské osudy a životy, pokud už máš tyto ambice. Jen v takové příjemné a obdivuhodnější formě.

 
Datum: 06.10.12 08:08
 
avatar

*haha*No jo, tak jsme se zasmáli a teď půjdem zase něco užitečného dělat.

 
Od: deanx
Datum: 06.10.12 08:21
 

Nic ve zlém, ale já mám iq 120 a už ted si myslím že jsem chytřejší než ty... dokonce si myslím že i člověk co má iq pod 100 je chytřejší než ty, protože takovou kravinu by napsal jen úplnej vypatlanec a né nikdo inteligentní... jestli si chytrá, zkus to využít nějak dobře a staň se právničkou, doktorkou atd.

 
Datum: 06.10.12 08:23
 
avatar

Člověk co se dostane na takovouto pozici je buďto nepoctivec nebo nepoctivcův dědic , poutřebuješ kontakty a to jak v podstvětí tak i na vysoké politiky je to špinavá hra musíš mít hodně silný žaludek , třeba někdo "neštastnou náhodou" upadne a vážně se zraní a ty se "náhodou" dostaneš na jeho místo. SVĚTOVÝM VLÁDCEM chtěl bít A.Hitler díky svému geniálnímu plánování se mu to skoro povedlo jen mu každý házel klacky pod nohy. Nechci tě odradit ale většina takových lidí co opravdu něco takového chtěla nebo se jim to skoro povedlo jsou vrazy nebo jsou uzce propojení s mafií bez toho to nejde nikdo ti sám neuhne , nikdo ti nic takového přát nebude s tím nepočítej. A nezapomeň svět neovládají politici ... existují jiná místa které jsou k tomu určené místa co řidí celý svět , proč je Papež nejvlivnější osobou a církev nejbohatší společností , a proč není London City součástí Londýna a Británie? Odsud se řídí svět politici jsou jen figurky na které lze vše svést . ;) Není vše takové jak se na první pohled zdá chcete li znát pravdu musíte knihou listov... však to znáte ;)

doplněno 06.10.12 08:38:

Ty zapomínáš co je k lidem nejblíž a to je zase člověk a ne politik daleko lépe dokáže porozumet lidem člověk co žil za mlada jako ostatní špatně neměl na rozhazování a poznal co to je krize ne nějaký miliardář. Daleko cenější je nezkažený člověk lepším prezidentem by byl zedník než vysokoškolák sice není zedník tak chytrý jako vysokoškolák , zedník nenumí nespočet světových jazyků a neumí ani češtinu ani matematiku tak dobře jako vysokoškolák ale umí věci co vysokoškolák neumí umí si vzít modráky a koště a vymíst ten bordel *smich* dál umí postavit pevné základy na kterých se dá něco dobrého a smysluplného postavit protože tomu rozumý .. rozumý lidem není něco víc než lidi je jeden z masy nic víc nic míň .. je jeden z nás podle mého názoru i člověk co nemá vysoké IQ není vysokoškolák a třeba i propadal , nemá miliony na učtě , ale má duši a je člověk by byl lepším prezidentem než kdo jiný ale i jinak je samozřejmě zedník důležitý kdo jiný postavý domy , školky , školy vysokoškolák no to asi ne ;)

 
Od: buss
Datum: 06.10.12 08:53
 

Pokud tě nebudou volit, neuděláš revoluci tak si zeměkouli kup. Budu pak dělat náměstka... Ovšem samotné IQ nestačí, to je třeba se umět točit, ovládat psychologii, působení na lidi (hlavně davu, jak ho oblbnout) a j. schopnosti. Kde jsou ti nejchhytřejší?

 
Datum: 06.10.12 09:57
 
avatar

do diskuse jsem nahlédl je letmo. za několik málo let budete řešit problémy s bydlením a s tím jak vydělat na poplatky a půjčky. nad touto otázkou se, pevně doufám, pousmějete. je vidět, že vám je 17 a máte čas se zabývat takovýmito nepodstatnými problémy a úvahami. prostě, zatím, bezstarostný život! až poznáte reálný život. . . ale fandím vám!

 
Datum: 06.10.12 12:09
 
avatar

Stejně bych se nedivila, kdyby ten dotaz napsal nějaký vtipálek :D.

 
Datum: 06.10.12 12:02
 
avatar

Ne, světovou vládkyní se nestaneš. Ty chceš totiž jen moc, povyšovat se a manipulovat. A na takové "šmejdy" nejsou normální lidé (ne Kuba, Čína apod.), zvědaví.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 06.10.12 12:19
 
avatar

Vzdyt to chcou vsichni co nam chteji vladnou a vladnou. Myslis ze jim jde o dobro?

A propo ty si byla na Kube nebo v CIne ze si myslis ze tam jsou lidi zvedavy na takove lidi?

 
Datum: 06.10.12 12:48
 
avatar

Málokdo to vykřikuje nahlas, že chce být světovým vládcem:)

A ne, já tam nebyla, ale kamarádi ano.:) Tam lidé nemají na výběr, resp. jsou naučeni držet hubu a nic jiného, než onu diktaturu, neznají. V zemích, jako je třeba Německo, Norsko, Švédsko, možná i u nás apod., by takový diktátor neměl úspěch.

doplněno 06.10.12 13:34:

Pokud by doktatory nechtěli, mají volby, mají možnost stěhování, mají možnost s tím něco udělat. Není tak tak dlouho, co zemřel Kim-Čong-Il nebo Husajn. Byli velmi tvrdými diktátory a nechali zavraždit tisíce (možná více) lidí. Stejně je mnoho jejich lidí po srmti litovalo, bralo je jako oběti a dělalo z nich mírumilovné modly.

doplněno 06.10.12 15:26:

Itan74 - to už se naštěstí nevrátí. A pokud ano, i my máme možnost se odstěhovat, případně to udělat jako V Egyptě nebo na Islandu. Sice tomu v našem státě moc nevěřím, protože my nejsme jednotní ani zdaleka tak, jak Islanďané, ale člověk nikdy neví.;)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 06.10.12 13:23
 
avatar

Ja jsem tam byl taky. A nemyslim si ze by tam zdejsi lidi meli chut na takove smejdy. Ti lidi za politiku zeme nemuzou. Pises o diktatorech a o lidech kteri maji chut na takove smejdy. Michas v tom jablka s hruskama. Oni na vyber nemaji. Na druhou stranu tvym tvrzeni o moci povysovani a pod. by byl jeden z nejvesich diktatoru i prezident slavnych statu americkych. To jen tak muj osobni nazor na tema lidi kteri chteji mit takoveho cloveka jako vudce sve zeme.
 
Od: itan71*
Datum: 06.10.12 15:07
 

@martinaa možná se vrátit do starých časů komárů a to vládnutí by taky šlo u nás

doplněno 06.10.12 16:01:

Marti jen pro doplnění jsem 71 a to je můj ročník ikyž bych raději byl mladší o ty 3 roky

 
Od: marenka*
Datum: 06.10.12 12:26
 

Pokud jsi tak inteligentní jak říkáš je největší chybou zůstávat v "málo silné zemi". Takže tvojí největší chybou je to, že tu ještě jsi a nerozvíjíš se. Co je psáno, je dáno, to že někomu řekneš, jaké máš ambice a sedíš doma na zadku? Blá blá. Zvedni se, zařiď si studium v zahraničí na nějaké velmi prestižní škole. Zjisti si, kterou školu studovali američtí státníci, např. Podej přihlášku, sbal si batůžek a tradá. Nevidím problém.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: vladce
Datum: 06.10.12 12:42
 

Nepotřebujete poradce?

 
Od: marenka*
Datum: 06.10.12 14:07
 

Tak to každopádně. Ale ne v tom, jak ovládnout svět, stačilo by jen poradit v každodenních starostech. Jak je ustát bez nervů. ;)

 
Od: 008*
Datum: 06.10.12 12:54
 

Kdybys byla tak chytrá, tak nemáš potřebu psát na nějakou internetovou poradnu. S tímhle přístupem se do elity nikdy nedostaneš. A elita je stejně prakticky již předem určená a je jen pro vyvolené. Nemáš žádnou šanci, maximálně můžeš být tak lidovej vůdce nebo politička jako třeba Peaková. Ale to jsou stejně nuly. Světová vládkyně nikdy nebudeš, protože to bude chlap a ne ženská.

A jinak IQ 140 o ničem nevypovídá. I člověk s IQ 110 může být chytřejší a stokrát úspěšnější než Ty.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: itan71*
Datum: 06.10.12 14:12
 

IQ nad 140? Z touto otázkou no nevím, nebude to náhodou bez té nuly?

doplněno 06.10.12 14:22:

Jak to tady čtu a sleduji odpověďi tak si myslím že že jsi blondýna a to IQ nemáš*hi**nevi*

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 06.10.12 16:00
 
avatar

Dobře - tak tedy trochu seriózněji - dejme tomu, že skutečně máte IQ nad 140 ( BTW - to číslo Vám vyšlo z nějakého testu na FB?) Tak jistě víte, že žádný z vládců ani vládkyň nespadl jen tak z nebe - že se přes noc nestal z běžného člověka vládcem. Zkuste pročíst nějaké biografie a zjistíte, že to není jen o tom dotyčném, je to zejména o kontextu doby, ve které žil a o tom, jací lidé mu pomohli nahoru. Takový Hitler i Stalin by byli v jiné době a v jiných souvislostech také ničím. Ale to nemusí být jen o krutovládcích - i když právě ti měli a mají tendence k podobným projevům, jako je ten Váš úvodní dotaz - ,, já jsem vládce, já jsem předurčený, osvícený a vy jste nic´´´

Takže - holt Vám asi nezbude nic jiného, než počkat, až Vás pustí puberta, pak začít cilevědomě makat na kariéře. To se dá praktikovat mnoha způsoby. Například jedna má bývalá kolegyně dosáhla poměrně solidního kariérního startu a vzestupu třeba jen tím, že - řekněme decentně - vyšla svým šéfům vstříc. Dlužno dodat, že bez spodního prádla. I to je způsob - ale její kariéra trvala jen do té doby, než staré šéfy nahradili mladí a pro ně zase byla ona už stará, na to, co jí u starších dovolilo stoupat v kariéře. Pád to pak byl vcelku značný.

 
Od: buss
Datum: 06.10.12 16:11
 

I na těch 17 jsi telátko, nevíš, jak se dostává k moci. Počkej až budeš moci být volena a napři se do toho, uvidíme pak to IQ v praxi! Ale už jsi aspoň předsedkyně školní rady, že ano a sbíráš zkušenosti. Mám nějaký "podnik", podníkáš kopu věcí..., kolem tebe o tobě ví jak jsi chopná...


Per aspera ad astra
Ohodnoceno: 1x
 

 

Od: mikycz*
Datum: 06.10.12 16:30
 

Dobrý den, je mi sice 13 let, ale také se k tomu vyjádřím. Je Vám 17 let, takže Vám budu vykat. Jako první bych reagoval na Vaší myšlenku stát se "vládkyní světa".

Je přirozené, že člověk má svá přání. Tyto přání se můžou, ale nemusí splnit. Upřímě, myslím si, že toto přání je nesplnitelné. Ale na to jste se neptala...

IQ 140. IQ je obecně jednotka "inteligence". Nezlobte se, ale podle na mě působíte dojmem, že se tím chlubíte (Což už o něčem svědčí podle mě)

Nevím, jestli jste si schopná uvědomit v takovéhle věku, zda-li k tomu máte veškeré předpoklady.

Musela byjste být připravena řešit mnoho problémů (jako např. Barack Obama)... Podle Vašeho projevu soudím, že o tom moc nevíte (ani já ne :D) Musela by jste být připravena řešit bojové oprace, ekonomiku, zdravotní věci atd.. nebo si na to najmout SCHOPNÉ lidi...

Ale jak jste si jistě všimla, žádné diktátorství nevydrží navždy. Adolf Hitler, Komunisté apod...

Prostě celkově shrunuto a podrtrženo:

Podle mě jste AROGANTNÍ, EGOISTICKÁ, NAFOUKANÁ slečna, co prostě chce být důležitá. Nedovedu si Vás v této pozici představit. Radím Vám, abyste na tento sen hodně rychle zapoměla, než se spálíte. Buďto z toho vyrostete, nebo se spálíte.

Přeju hezký den.

MikyCZ

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 06.10.12 18:43
 
 
Od: barun
Datum: 06.10.12 17:02
 

Holčička už nám přestala odpovídat, asi si to rozmyslela, což takhle být opravdovou čarodějkou!

 
Datum: 06.10.12 17:15
 

O IQ politika a vláda není. Stačí zapnou TV *smich*

 

 

 

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.