Znamení před smrtí

Od: Datum: 23.06.15 17:10 odpovědí: 4 změna: 24.06.15 13:20
Stalo se vám někdy, že umřel někdo blízký, přičemž už před tím jste tušili něco špatného? Umřel mi strýc, když mu bylo 24 let a asi měsíc před tím babičce někdo (nikdo tam nebyl) zaklepal na okno. Nedávno nám umřel pejsek, absolutně náhle bez jakýchkoliv příznaků a asi týden před tím šel taťka otevřít ke dveřím (reagoval na zazvonění), ale nikdo tam nebyl. A to se opakovalo. .. nemám na mysli přeběhnutí černé kočky přes cestu, ale propojení blízkých osob.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.06.15 17:34

Tak u nás v rodině se tradovalo ,že když se zastaví hodiny(ale jinak než normálně) tak někdo zemře.Mě se to stalo 2x-v noci mě probudilo zastavení hodin a zemřela kamarádka a sousedka.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.06.15 06:55
avatar

U nás se říkalo, že kdo trhá na lukách modré zvonečky, umře mu maminka. Kamarádce bylo 8 let, natrhala pěknou kytici domů do vázy, k tomu kopretiny, kouhoutky...a maminka jí opravdu umřela. Teprve v dospělosti mi řekli, že paní měla rakovinu a žádné zvonky světa by jí stejně nepomohly. Aspoň se naposledy potěšila pěknou kyticí.

Přesto jsem si to zapamatovala, ale zvonky jsem nikdy neutrhla. Hodily by se mi do kytice, to ano, ale jejich modrou barvu jsem nahradila třeba chrpami. Nebo kakostem. Proto moje mamka /83/ dosud žije. Jen nevím, zda na tom mají zásluhu právě ty zvonky. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.06.15 09:40

Ach jo,,kdeže luční kvítí je,,,,třeba kohoutky,,babička měla pole a tam bylo nádherné luční kvítí ..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.06.15 13:20
avatar

mně osobně se to nestalo, a to mi bohužel umřeli už oba rodiče i jedna moc dobrá kamarádka *plac*...ale můj táta vyprávěl, že když studoval střední školu, jednou měl náhle zlé tušení, že musí okamžitě domů, že se něco stalo, tehdy mobily nebyly, tak zkrátka spěchal domů - a doma se dozvěděl, že mu umřel otec...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.