Jak se tu mažou zpovědi?

Od: Datum: 11.07.15 12:38 odpovědí: 9 změna: 11.07.15 21:20

Jsem tu byl poměrně nový a teď když už je všechno vyřešený, tak už to chci všechno smazat, taky chci poděkovat mému kámošovi, který mi pomohl.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.07.15 12:42

Nemaž, může pomoct jiným *srdce*

Datum: 11.07.15 12:44

ono ani nejde mazat. Proč taky? Jak píše bomba, třeba se to hodí někomu jinému

Datum: 11.07.15 12:47

To nejde smazat? To je zajímavé na zpovednice.cz mi to jde.

Datum: 11.07.15 13:01

nojo, no. Tak ses měl ptát na zpovědnici... Řekni mi jeden jediný rozumný argument proto,aby dotaz byl smazán? Teda kromě toho, že se tazatel ptá na nějakou kravinu. Je jen dobře, že se nemaže. Kolikrát tu je po době stejný dotaz a lze tedy odkázat na dřívější odpovědi. To je přeci logické.

Datum: 11.07.15 13:06

Přesně tak, odpovědi na Tvojí otázku mohou pomoci i dalším lidem, tak proč to mazat?

Ještě bych chápal, pokud by to bylo něco "hodně osobního" že tazateli by nemuselo být příjemné, aby to bylo na internetu. Kromě toho to funguje jako reklama - zvyšuje to návšěvnost, když někdo např. chce vědět jak se starat o nějakou rostlinu, napíše to do googlu a najde mu to poradnu je to jedině + :)

A mimochodem, zpovědnici se zdejší poradnou bych si nedovolil srovnávat. Myslím, že je tu daleko lepší atmosféra, lidé se tu ptají většinou (teď o prázdninách se prcci nudí) na smyslupné věci a jsou tu také smysluplné odpovědi.

Od: ben®
Datum: 11.07.15 13:36

Dobrý den, je to tak, jak již uvedeno. Je asi jediná možnost - obrátit se přímo na admina a ten si rozhodne, zda Vaše příspěvky ponechá nebo je odstraní. Zdravím!

doplněno 11.07.15 14:11:

sebod - ano, máme se tu rádi. A některé přímo miluji .

Datum: 11.07.15 15:50

Jen to tady pěkně nech, pokud se naskytne znovu takový neznalý a naivní hošík, který byl ženštinou náhle znásilněn bez prezervativu, následně těhotenství /zda skutečně bylo, případně kdo je otcem je ve hvězdách/ a navíc velký kamarád, který se ženštinou problém žehlil a vysloužil si od tebe titul HOVADO, pak se takový jelimánek určitě poučí, čeho by se měl vyvarovat. Proto je Tvůj zážitek cenný.

Druhým kladem Tvé zpovědi je, že pokud ji někdo z nás dokáže literárně zpracovat, mohlo by to být další pokračování Bakalářů. Protože tohle nevymyslel ani Menšík!

Vážím si, žes přehodnotil vztah ke svému kamarádovi /dříve hovadu/ a nyní mu veřejně děkuješ. Jsi asi moc hrrr, chvíli je to černé, chvíli bílé. Příště si dobře rozmysli, co chceš napsat, jak a proč. Abys někomu chvíli neděkoval a následně ho chvíli neurážel.

A Zpovědnice? Byla jsem tam jen jednou z nudy a jsou tam takové dotazy, odpovědi a slovní obraty, že mi stály všechny chlupy hrůzou. Taková žumpa vulgárností. *blee* Tu nemůžeš k naší Poradně ani přirovnat. Jaga.

Datum: 11.07.15 17:08

Ano, musel to řešit za mě, protože s tou holkou už potom nebyla žádná domluva, byla na mě pěkně naštvaná. Ten zákrok proběhl na konci května a jestli chceš slyšet pravdu, tak ti jí řeknu. Většinou holky potom bývají smutné, což ona vůbec nebyla, byla vysmátá a měla potom sex zase s někým jiným. Takže je to běhna, která dá každému, já jen můžu děkovat Bohu, že jsem nic nechytil, jsem z toho dost poučený. Sice jsem původně peníze nikomu dávat nechtěl, ale když jsem viděl, jak se ta holka trápí a jak měla strach, že se to její máma dozví, tak jsem neváhal a zasáhl jsem.

Kdyby se tehdy na mě nevrhla, tak se to nestane.

Datum: 11.07.15 21:20

"...bývají smutné, což ona vůbec nebyla, byla vysmátá... ... ale když jsem viděl, jak se ta holka trápí a jak měla strach..."

Musím souhlasit s baboujagou. Než něco napíšeš, měl by sis to říct nanečisto.

Ale to sem nepatří, to jsme se dostali někam jinam.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.