Vodka Finlandia a prohibice

Od: Datum: 07.10.12 16:49 odpovědí: 6 změna: 19.10.12 12:52

dobrý den.Asi před dvěma měsíci jsem dostal vodku Finlandia.Než jsem ji otevřel,přišlaprohibice Když se vše uklidnilo,žačali se objevovat rady jak se pozná falešný alkohol,tak jsem zjistil,že tahle lahev má sice olek,ale nemá datum výroby ani žádný ten kód načínající na to L . Už jsem si myslel,že ji vyleju,ale dneska v obchodě Albert jsem si všimnul,že přeně bez takového označení a bez datumu se tam prodává. Co s ní mám dělat?Vylít nebo vypít?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: joshua*
Datum: 07.10.12 16:56

Doma jí mám taky bez označení. A myslím že zrovna Finlandie by měla být ok.

Od: opilec
Datum: 07.10.12 17:26

Pokud neznáš zdroj = není jistota, tak buď udělat rozbor nebo vylít. Flaška vodky za oslepnutí fakt nestojí. Nebo aspoň pořádně prokládat panákama jiný lihoviny ;)

Od: vodenka
Datum: 07.10.12 17:49

Zdravím.Včera jsem zrovinka vypila Finlandiu zakoupenou ke konci srpna a vidím:-D Na kolku byly napsané kliky háky a vůbec jsem je nedokázala rozluštit-701110A2BD.Nikde jinde na lahvi jsem nic nenašla.Když máte obavy-zapalte jí.Výstražné žluté-vadné.Jinak Finská by měla být ok.Opravdu jsem si dala čtyři panáky.
Od: vodenka
Datum: 07.10.12 17:56

Jo ještě pod etiketou-L2133 0924
Od: rumik
Datum: 07.10.12 18:10

Výstražné žluté=vadné - to máte odkud? Sorry ale methanol hoří taky modře. 4 panáky jste si dala z vaší lahve, tu jeho jste nepila ;)

Když vás tu tak pozoruju, tak se nedivim že těch otrav je tolik... Už je mezi náma jen pár tisíc lahví, tak kdo bude další?

Od: 1212
Datum: 19.10.12 12:52

ŠARŽE JE NA ETIKETĚ, ALE MUSÍTE SE DÍVAT PŘES SKLO DOVNOTŘ LÁHVE. jE TO NATIŠTĚNÉ NA RUBU ETIKETY

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.