Bojím se! máme doma ducha?

Od: Datum: 22.06.15 18:24 odpovědí: 14 změna: 23.06.15 11:46

Ahojte všichni, před 4 lety mě zemřel bratr (zabil se na motorce) bylo to v dubnu. Měl pokoj u nás v podkroví a od soboty slyšíme nahoře každou noc lidské kroky. A vždycky ve 23 hodin kroky přestanou slyšet. V podkroví se nachází postel, počítač a jeho osobní věci. A dokonce ráno jsem se tam šla podívat a na zemi u okna ležel papír z propiskou ale papír byl prázdný. myslíte si že nám chce něco říct? děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.06.15 18:46

Nejlepší způsob jak to vysvětlit je, jít tam ve chvíli, když tam ty kroky slyšíte. Ráno už to nemá smysl. A nebojte se, duchové nejsou.

Od: kdovi
Datum: 22.06.15 19:13

no je možné že byl průvan a ten papír s tužkou odněkud spadl

anebo zkus posypat podlahu nějakým pudrem nebo něčím jesli tam nebudou pak stopy...můžeš i malou vrstvu na stůl kdyby chtěl nechat vzkaz

doplněno 22.06.15 19:15:

nebo moukou -ale jesli je koberec tak to ne to nepůjde

ale na stůl jo na ten vzkaz

doplněno 22.06.15 19:19:

ale zavřít tam okna a dveře aby se to nerozfoukalo, aspoň dokud se to nevyřeší

ještě mě napadlo že by to mohly být kočka jak jde po střeše, nebo něco podobné

Od: buss®
Datum: 22.06.15 19:17

Pokud tomu věříš, tak faráře s kropičkou, nebo jsou i u nás jacísi zaháněči dochů. Ale jinak ...

Od: nikc®
Datum: 22.06.15 19:33

V televizi na Prima Zoom teď dávají seriál Zvířata a paranormální jevy. Tak se na to koukněte. Poslední díl byl právě o duších a přízracích.

Od: dfthstrr
Datum: 22.06.15 19:33

Nemáte tam díru a nechodí vám tam kuna (klidně i v pokoji vedle)? Ta zní jako lidské kroky.

Datum: 22.06.15 19:58

Ahoj. Já ho tu mám taky. Právě jsem ho vypustil.

Datum: 22.06.15 20:10

Ty "kroky" si můžete zaměńovat s jinými daleko méně strašidelnými zvuky. Stoupačky, různé trubky, trámy ( v podkroví je dřeva dost přes den na ně praží sluníčko nahřejí se a v noci už nesvítí tak zase chladnou a vydávají zvuky) nebo třeba ptáci nebo jiní nezvaní hosté jako myšky apod, dost možná kočky ty vyrážejí na své toulky a když chodí po střeše tak to zní jakoby někde někdo chodil, kuna je uplně jako člověk ta hodně dupe - ale nejhorší je ježek - taková malá potvora a je to jakoby někdo na půdě skákal.

Od: adam20
Datum: 22.06.15 21:53

Je to nesmysl a to si musíte uvědomit, protože čím více budete věřit na ducha, tím více vám zvuky a podobné jevy budou připadat strašidelnějsí.

Od: luha®
Datum: 23.06.15 00:40

Takové věci přenechte odborníkovi..http://1drv.ms/1BxyoIt

Datum: 23.06.15 10:50

možna to byl průvan, duchové nejsou , nemusíte se bát

Datum: 23.06.15 11:07

Dobrý den. A byli jste se v podkroví dívat, když tam zrovna chodily ty kroky?

Datum: 23.06.15 11:21

Ahoj! Nemusite se bat, pokud je to duch a opravdu je duch vasecho bratra. Proste na vase miste bych sla tam se podivat.

Od: gzgzg
Datum: 23.06.15 11:43

Duchové neexistují. Nechápu jak někdo může být tak hlopý, že vůbec zvažuje možnost, že ano...

Od: nikc®
Datum: 23.06.15 11:46

Kdo ho viděl nebude říkat, že ne. Takových případů bylo dost. Dokonce i fotky jsem viděla. Stačí se o to zajímat.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.