Zprávu nelze zobrazit - co to je?

Od: Datum: 22.06.15 16:49 odpovědí: 5 změna: 28.06.15 13:58

Občas dostanu sms z různých čísel, kde si přečtu jen: Zprávu nelze zobrazit? Co to prosím je? Tuším, že asi něco co můj

jednoduchý tel. nezvládá, je to tak?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: radkapod*
Datum: 22.06.15 20:02

Taky mám obyčejný mobil a také občas dostanu tuto zprávu...kdysi se mě kamarádka ptala jestli mě přišla od ní MMS s obrázkem, od té doby si myslím že to jsou "zprávy" které můj telefon jaksi nezvládá a odesílatel si neuvědomí že posílá něco na pravěký telefon *smich*

Od: bmbx®
Datum: 23.06.15 04:41

Jenže operátor ví, že mobil není schopen MMS přijmout a odešle mu SMS s údaji k vyzvednutí MMS na internetu.

Od: ben®
Datum: 23.06.15 05:47

Dobrý den, a když si následně ověříte u odesílatele té SMS oč jde, tak z toho nepoznáte nic?

Není to třeba tím, že SMS má hodně znaků (je moc dlouhá) nebo je v ní nějaký znak, který Váš mobil nezvládne? No, zase máte výhodu, že nemusíte reagovat na všechny SMS. Zdravím!

P.S. Jaký to máte mobil?

Od: gina2
Datum: 28.06.15 11:57

No to právě nevím jestli je to např. dlouhou smskou, to bych se ráda dověděla, mám Nokia 5110, nechci se ho zbavit.

Od: bmbx®
Datum: 28.06.15 13:58

SMS jsou pořád stejně dlouhé, jen mobily umí dlouhou zprávu rozdělit a zase složit, pokud telefon nepodporuje složení SMS tak jí prostě príjme po kouskách, jednotlivě.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.