Radši do práce než být doma

Od: Datum: 10.07.15 17:38 odpovědí: 5 změna: 11.07.15 07:12

Všichni mají práci nebo brigádu a já jen sedím doma a trápím se :( jsem neschopný s tím něco udělat přitom bych taky rád někde pracoval prý je v práci sranda hned by mi bylo líp být mezi lidma :(

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.07.15 17:45

A nejsi náhodou provokatér?Co ti brání najít si práci,třeba brigádu?

Datum: 10.07.15 19:02

Nemá na pracovní poměr ještě věk, má prázdniny a rodiče nedali kapesný a tak život je hnusnj. Proč jsem to napsala? Pokud to není nemocný člověk trpící samotou, tak je to děcko s naivní představou, že práce je kabaret.*uf*

Datum: 10.07.15 19:03
Proč by měl být provokatér?
Však píše, že není schopný najít si práci...
Chce radu, tak raď,nepodezřívej!
Pro adetouk
Datum: 10.07.15 23:23

Nevím,možná se pletu,ale připadlo mi to tak,na žádnou radu se neptá,ani nepíše,že chodí do školy a má prázdniny,jenom konstatuje ,ani dál nereaguje,tak nevím,o co mu jde.

Datum: 11.07.15 07:12

Možná se pletu, ale může to být i někdo se sociální fobií co si teprve má hledat práci po škole, tedy i nemocný. Kdyby psal jen z nudy nesmysly, tak nebude tak skleslý, ale můžu se mýlit, samozřejmě. Také člověk co nemůže chodit, v každém případě mi to vyznělo smutně ve dnech plných slunce.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.