Jsem pořád sám, potřebuji poradit

Od: Datum: 04.10.12 22:29 odpovědí: 5 změna: 05.10.12 16:24

Ahoj!
Je mi 21 let, narodil jsem se nemocí galaktosemií (nesmím mléko), takže vypadám úplně jinak (vypadám prý na 16 let, říkají o mě, že beru drogy, že kouřím, hulím a tak, ale není to vůbec pravda, nic takového bych ani za boha nevyzkoušel!), žádná dívka o mě nemá zájem. Je na mě šílený pohled, ať s tím zkouším dělat co můžu. Strašně rád jím, ikdyž to není vidět, zkouším hlavně jíst vše, co obsahuje minerály a vitamíny. Proto bych chtěl, prosím o radu, co bych měl dělat, abych mohl vypadat lépe? Pokouším se žít zdravě, dělám i sport - florbal, někdy si zaběhám, a tak... ale všechno mě leze na nervy, už mě nic nenapadá.

Předem děkuji za upřímnou odpověď a hodně pozdravu a přeji pěkný den!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: askmenow*
Datum: 04.10.12 22:37

Chápu, že pokud v jednadvaceti vypadáš na šestnáct, asi nezaujmeš dívky, které by se k tobě hodily. I kdyby všechno bylo černé, tohle za pár let pomine. Dnes kdybys měl dívku, které je ještě méně, než šestnáct, nejen, že byste si možná ani nerozuměli, ale už by ses blížil hraně zákona. Když budeš i za pár let vypadat mladší, dívky, které zaujmeš, už budou starší, což je plus. Navíc myslím, že věkové rozdíly se s věkem stírají, takže si budete i blíže po "mentální" stránce.

Je dobře, že se snažíš žít zdravě... snaž se dál. Možná, že tvůj neobvyklý vzhled odradí dívky, které jsou povrchní, blíže tě neznají a odsoudí tě na první pohled. To tě ale nemusí trápit. No uznej, chtěl bys takovou? Pokud jsi milý a zábavný kluk, časem se o tebe bude zajímat dívka, která tě bude více znát, bude tedy vědět, že nejsi ani feťák, ale kdo skutečně jsi a jaký jsi. Spousta z nás to má podobně: z různých důvodů neosloví lidi na první pohled, ale i tak si najde partnery. Protože se partnery stanou lidé, kteří nás déle znají, gřeba ze školy, ze sportu, z jiného zájmu, z práce a tak dále.

A důležité: věř si a nerujnuj si sebevědomí. O chlapa, který nevěří ani v sám sebe, nikdo nestojí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.10.12 07:31
avatar

Nemyslím si, že by to bylo tím, že nějak vypadáte, že máte nějakou ne moc, že něco. Když poklikáte tady v archivu, zjistíte, že tyhle problémy mají mladí mužové i ženy, střední věk i ti dříve narození. Hezcí suverénové i ti, kteří si myslí, že hezcí nejsou a podle toho se také tak chovají. Jsou miliony lidí různého věku, různého zdravotního postižení, různých povolání a koníčků, ruzných sex.orientací, kteří patří mezi ty, kdo jsou sami a hledají řešení a také, hledají chybu u sebe. Myslí si, že o sobě "něco" a pro to něco, si myslí že nemohou najít přátelstvbí, lásku, sex. Není tomu tak. Až příjde čas, příjde i ta pravá, ten pravý. *srdce* Přeji vám hodně štěstí a laskavý osud. Protože až osud řekne a zakouká se na vás, budou se dít věci ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.10.12 12:26
avatar

Z vlastní zkušenosti bych to jaksi neřešil...Život se vždy projeví až bude sám chtít a hlavně nečekaně...To co dnes vidíš jako problem tak za par let se tomu budeš smát...Tak to prostě chodí..Tím chci,že o mě dívky nezavadili snad vůbec a kamoši jich měli pořád a fůru a trapilo mě to stejně jako tebe...

Až do mích 28let,kdy jsem jen tak odepsal na jakysi inzerat na netu,ktery tam byl vložen již několik let,sem za par měsíců dostal odpověď sms a dnes jsme 8 let manžele a mame malého synka.Je to jako příběh do Tv,ale tak se projeví život.Dnes to tenkrat kamoši měli same holky,tak jsou rozvedeni a neví kudy kam...To neni chlouba,jen trošku ti chci nastínit,že ti je teprve 21let...Času je dost a užívej,tvůj čas příjde...věřmi...;)

(To,že nesmíš mleko není problem,ale výhra,nic pitim mleka nezískáš...To že nekouřiš a to a tam to je naprosto supr...A kdybys viděl mou ženu,ktere je 30 a vypada na 14 bys sám koukal...i dnešní doby si znas sem tam ustřelí i z rodiny,že vypadame jak otec s dcerou...)

Tva situace není problem,jen ji nechej trošku průběhu a o no vše dozraje v pravý čas...*andel*

doplněno 05.10.12 13:25:

Ona totiž žadna rada neexistuje jak hledat a najíd tu pravou lásku...o tom je život o hledaní...kdo hleda ten najde...život nema mapu,ktera ukaže kudy jíd...tohle je v naších rukou...*andel*

Jediná ma rada je,že musite v životě zkoušet cestičky a najíd tu pravou,ktera vede k té pravé...:)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 05.10.12 12:46

Rady už tady zazněly, tak jen doplním - počkej, až si v 50ti najdeš 25ti letou holku, jak ti bude celé okolí závidět*palec*. Tohle bych neřešil, každej jsme nějakej a na každýho někde někdo čeká. Jen to někdy trvá míň a někdy víc času, než se ti dva najdou.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 05.10.12 16:24

js091 - jak psali rádcové. Neřešto, stejně to nevyřešíš násilím, užívej si života a nesváděj neúspěch na mléko. Mám známou, které je 32 let a když do do neznámé hospůdky, tak už si chystá občanku, aby se prokázala, že je plnoletá*smich* Vydrž, mladší vzhled je tobě nyní na obtíž, ale já v tom vidím v budoucnu velkou výhru. ahoj

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.