Je pusa na třetím rande pozdě?

Od: Datum: 20.06.15 23:59 odpovědí: 5 změna: 22.06.15 14:15

Je pusa na třetím rande pozdě?zítra mámsetkání s kamarádkou a moc se mi líbí, před tím jsme si jen podali ruce a já obejmul. dát ji už pri setkání? ani za ruce jsme se nedrzeli a vlastne ani nevim jestli to jako rande nazyvat.pujdme se projit a na čaj,31 a 26 let

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.06.15 00:01

Na nic není nikdy nic pozdě, vše má svůj čas a pokud to má přijít tak to přijde a je to nasjednou, neplánovaně a o to je to lepším

Datum: 21.06.15 00:32

To se takhle obecně říct přece nedá. Každý to má nastavené pro sebe jinak a co je pro jednoho pozdě, to je pro druhého brzo. Pro mě už by třeba třetí rande a "vůbec nic z toho" přišlo podezřelé Ne že bychom hned museli skončit v posteli, ale nějaký projev náklonosti už bych přeci jen očekávala

Otázkou je, jestli spolu chodíte prostě jen "ven" jako kamarádi, nebo jestli je tam něco víc. Jak to vnímáte vy je asi jasné, tak teď už jen zjistit, jak to vnímá ta slečna. Asi už bych se přeci jen trochu osmělila a "ujasnila si" o co tedy jde. Ono nic se sice nemá uspěchat, ale přílišné prodlužování také není úplně nejlepší.

Pokud zatím nebylo vůbec nic, tak bych asi nevolila pusu hned při setkání. Spíš klasiku, tedy dojít k tomu tak nějak postupně během setkání

Datum: 21.06.15 06:38

Podle mě je to na 3. rande právě tak akorát. Už se trochu znáte a vztah by měl postupovat dál. K čemuž napomůže právě ta pusa.

Skočit na děvče hned na 1. schůzce a líbat ji, to dokáže jen mamlas. A vyčkávat, třeba na 10. schůzku, to se zase může stát, že Vám děvče už nepřijde. Budete jí připadat, jako že se nemůžete rozhoupat.

Takhle mi to připadá přiměřené, jděte se někam projít, kde nechodí moc lidí, aby to bylo, pokud možno romantické. Někde u řeky, rybníka, pokud možno ne kolem uhelné pánve. :-D Vezměte ji cestou za ruku, pak se někde zastavte, obejmete ji - no a ta pusa už nemůže být problém. Je to natotata.

A když jí přinesete malou kytičku /ne žádné veliké křoví/, myslím, že tím své počínání pěkně umocníte. Jaga.

Tak ať vám to vyjde! *pusa*

Datum: 21.06.15 09:12

Ahoj. Babi Jago, napsal jsi to hezky a dobře. Jen teď nevím, jestli ta slečna, byla taky mamlas, když si mě vyzobla hned na prvním randeti? Mě vyděšenýho zobáčka. V 16ti se možná dalo i trochu chápat.

Datum: 22.06.15 14:15

Na nic není nikdy nic pozdě, vše má svůj čas ... věřím, že všechno se stane když je nejlepší čas na to. Hodně štěstí *slunce*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.