Co dělat na oslavě 15. narozenin?

Od: Datum: 03.08.15 12:19 odpovědí: 7 změna: 03.08.15 14:48

Ahoj budu dělat oslavu narozenin. Bude mi 15. Oslava se bude konat doma a na oslavě budou pouze holky. Nenapadá mě žádný program pro 15.leté dívky. Poradíte mi prosím nějaké hry atd.Předem vám moc děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: parama
Datum: 03.08.15 12:40

Dívat se na filmy, povídat si (drbat), poslouchat písničky.. Já si myslím, že každá něco vymyslíe. Ale kdyby tam byli kluci, určitě by to bylo zábavnější ;)

Od: uska®
Datum: 03.08.15 13:52

Pozvi určitě i chlapce a zábava půjde sama. Zabavit pouze babinec je nad lidské síly. Nakonec se pomluvíte, rozhádáte a stojí ti to za to? Toto je léta prověřená praxe, tak pouvažuj.

doplněno 03.08.15 15:02:

edo - podle sebe soudím tebe nebo tak nějak se to říkalo, že jo?

Od: eda*
Datum: 03.08.15 14:18
Pokud pozve i chlapce, tak co z oslavy asi bude - pěknej mrdník...
Od: jmlc®
Datum: 03.08.15 14:22

15? - to tak pozvat do kina a na kornout zmrzky..

člověče nezlob se, i jiné deskové hry...

Budu asi jeden z mrzoutů, ale oslava 15tin... co cheš oslavovat? Že už budeš za chvilku stará baba?

Datum: 03.08.15 14:25

Nic neplánuj ...prostě se sejdete a popovídáte co jste za dobu prázdnin prožily a můžete se jít projít třeba na zmrzlinu ., nějaké odvěžující pití ... neviděla bych v tom žádný problém -určitě se zábava rozproudí sama.

Od: mp
Datum: 03.08.15 14:38

Tak to jste zase sto let za opicema. Co si pamatuju, tak v patnácti jsem měl největší zájem zatancovat si s holkou ploužáka, pak jsme hráli flašku, a učili jsme se francouzáky.

Datum: 03.08.15 14:48
Pozvat všechny kluky z okolí a hrát flašku, zábava na hodně dlouho.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.