Plán na rande

Od: Datum: 09.07.15 15:33 odpovědí: 10 změna: 10.07.15 11:05
Hezký den, potřebuji poradit s randem.
Musím vymyslet plán na rande s klukem, který je jednou tak starší jak já. On chce jít k němu domu ale já vím že bych se tam necítila nejlíp a měla obavi že mě někdo při cestě k němu uvidí. Proto chci aby se rande odehrálo venku. Chci aby se plán na rande líbil i jemu ale nevím jestli to co jsem vymyslela neni moc detinský. Musím dodat že je to tajné rande a musí být na místě kde nás nikdo neuvidí. Napadlo mě že by jsme si lehli někde na louce hezky na deku a popíjeli víno, taky bych upekla bábovku, potom s prázdnou láhví by jsme si zahráli flešku ( na svlékanou ), akorát že trošku jinou (než by si ten jeden něco svlékl, položí tomu druhému otázku na kterou musí odpovědět), dále by ten jeden tomu druhému zavázal oči šátkem a dělal by jsi s ním co chce a naopak. Nakonec by jsme měli sex . Nemyslete si že to chci s tím mužem dělat na prvním rande ale už se známe celkem dlouho . Co řikáte na ten plán? Mám něco přidat nebo změnit? Předem děkuji za rady a typy .

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.07.15 15:39

Ježiši maria, už aby vám ty prázdniny skončily. Jo, mám pro tebe jeden tip - nezapomeň koupit kondomy a pak hlavně nezapomeň ten kondom použít! A pozor na mravence - hlavně ti červení štípou.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: paw®
Datum: 09.07.15 15:44
Vyprdni se na louku. Neni to takova romantika. Nebo si vedle louky pronajmi hotelovy pokoj ci milenecky azyl. A pokud je to rande tajne, jedte do jineho mesta. Tam si delejte co chcete. Jenom doufam, ze tobe neni 12 a jemu 24.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.07.15 15:48
avatar
Já myslím, že s tvým plánem bude určitě spokojen jako by byl každý chlap na prvním rande s o generaci mladší holkou. Docela by mě taky zajímalo, kolik ti přesně je.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.07.15 16:23
avatar

Sákryš, to to letí... to už to vydržel 5 měsíců bez masturbace a bez sexu?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.07.15 04:58
avatar
Inžinýrko
trefa!
Ohodnoceno: 0x
 
Od: typek
Datum: 09.07.15 16:30

z vlastní zkušenosti, takovou hezkou tajnou louku kde vás nikdo neuvidí sexovat, není vůbec lehké najít.. :) možná jak kde

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.07.15 02:40
avatar

Proč má jít o tajné rande? On je ženatý nebo tobě ještě nebylo 15?

Víno s bábovkou? Hrát na louce "na svlékanou" (nepochybuj, že by se nějaký divák našel)?

"Dětinský" mi v souvislosti s tímto "plánem" přijde jako eufemismus...

Určitě si dobře promysli ty otázky (aby to rande nebylo poslední)...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.07.15 07:14
avatar

Jako plán to fakt nemá chybu. Akorát, že po ležení na louce budete oba dva plní klíšťat. Ta jsou všude a útočí ve skupinách. A co když bude pršet? To už taková romantika nebude, co... Ty, hele, to jako pises román? Chceš být českou Pilcherovou?

doplněno 10.07.15 09:01:

Inzinýrka: No, škoda, že jste nepostřehla v mé odpovědi tu ironii... Asi jsem to měla napsat více na plnou hubu, aby to bylo jasné. Kromě toho, nikdo na poradně není odpovědný za chování tazatelů. Tu patnáctiletou slečnu by si měli ohlídat hlavně rodiče. Možná by stálo za to se i blíže zajímat, čím se jejich dítě vlastně baví na internetu... Miminečko zásobuje poradnu velmi "výživnými" dotazy. Sex, masturbace, rande kdoví s kým a kdoví kde... Je opravdu tak naivní, nebo se nudí? Odpověď zná jen miminečko samo...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.07.15 08:13
avatar

Dovedete si představit patnáctku s třicátníkem, jak svačí bábovku a zapíjejí vínem? Jestli je to všechno pravda, tak to děvče je tak dětinské a naivní, až mě z toho bolí srdce. Nevím, co si představuje za romantiku, ale jestli k tomu setkání dojde, tak dívka přijde (nejen) o iluze.

doplněno 10.07.15 17:45:

Ale postřehla, eulalie... jenom ve mně zatrnulo, že ji asi nepostřehlo miminečko (nebo mijamijsija), protože ta nepostřehne nic. A vypadle ze mě ta smutná odpověď.

doplněno 10.07.15 17:47:

Ovšem - možná, že se opravdu - po svém - pokouší o román ve stylu 50 shades of grey, ovšem bez vlastních prožitků fantazie končí u bábovky a flašky na louce.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kutululu
Datum: 10.07.15 11:05

Dítě se ptá, zda vymyšlený plán na rande není dětinský. Jak absurdní. Už vidím, jak dospělý muž bude nadšený tím, že se naláduje bábovkou a pak si zahraje flašku. I když, on to určitě rád přetrpí, protože na konci toho všeho přijde zasloužená odměna a to, o co mu především jde, a to sex.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.