Líbí se vám šachy mocností?

Od: Datum: 18.06.15 22:24 odpovědí: 7 změna: 19.06.15 19:56

Dobrý den vespolek,

jaký máte názor na to, jak si s námi vlády a vlivní mocní lidé hrají? Mně to už teda pěkně leze krkem. Když posloucháte politiky a oni jen blafují a hlásají jednu lež za druhou, jsou falešní jak benzín v ohni. Vy se vlastně ani nemůžete vzepřít - jako člověku, kterému to leze krkem vám doporučí volby a volit = stejně je to tam prolezlé morem takže se do vlády nedostane nikdo rozumný. Pokud chcete být sám politik tak se jako dobrý člověk do vysoké funkce nedostanete. Nebo dobré strany jsou na hodně nízké pozici a nevyhrají nic. Vládnoucí strany jsou prolezlé bývalými bolševiky a estébáky a my si máme vybrat, koho volit?

Já už je mám tak v nervech, že bych je klidně šel vystřílet jak blechy. To samé ostatní země EU, vždyť to je samý bohatý šmel s davidovou hvězdou na čele, má vůbec cenu volit? Prý je to občanská povinnost, ale už jsem jí dávno zavrhnul, nevolím už nějaký ten pátek. Nikomu se nedá věřit, i to dobří politici byli dobří, ale díky tlaku z Bruselu či USA ten člověk šlape jak hodinky úplně jinak.

To samé uprchlíci, chudáci černí musí snášet diktátorské války, pak je převychovají a naslibují kdovíco a pošlou sem k nám, a Evropo usmaž se. Ale proč? Proč to dělají? Já pořád nechápu důvod posílání černochů k nám, že by další Evropská válka?.. Proč si je nevezme Rusko, USA? Za chvíli se ani nebudete moct podívat na své vnoučata a pravnoučata, když to bude sámý černoušek, čistě zavrhnutá práce našich předků..

Jak jste na tom vy? Já bych už nějak zakročil, tohle vykořisťování a oblbování lidí nemůže fungovat snad navždy..

doplněno 18.06.15 22:28:

Popřípadě, co byste s tímhle bordelem chtěli udělat? Jako ho změnit k lepšímu?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.06.15 23:40
avatar

"Hodně štěstí lidi, rád jsem s vámi sdílel tenhle virtuální prostor *pusa*"

... když ono ti to prostě nedá, viď?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: cernoch
Datum: 19.06.15 11:19
Pravda hold bolí co?
Od: buss
Datum: 18.06.15 23:44

Nějak zakročil. Co s tím tedy uděláš TY! Co navrhuješ? Zvedneš prapor a půjdeš na barikádu? Položíš život? Jen kecy, kecy, akce žádná!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.06.15 04:59
avatar

Nejdřív bych doporučovala začít číst, vzdělávat se, zajímat se o nějaký obor více do hloubky a začít se učit alespoň jeden cizí jazyk. Tím byste zákonitě začal alespoň v malé míře chápat složitosti života. Jinak se z chmurných myšlenek nedostanete. Přeji hodně štěstí !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.06.15 08:38

Ismus komunismus, ismus kapitalismus, ismus fašismus, všechny ismy mají něco společného. Můj děda má názor neposlouchat veřejné blábolky televize a spol, a litovat politické učedníky, zloděje, prolhance, podržtaškové a další smetánku, poněvadž Memento Mori stejně na ně nezapomene

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.06.15 09:53
avatar

Jednoduše je zaděláno na velký bitevní průser a to bojiště bude Evropa :(

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.06.15 19:56
avatar

Jedine snad zacit stradat zasoby.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.