Kde sakra najít holku?

Od: Datum: 18.06.15 19:08 odpovědí: 9 změna: 18.06.15 20:38

Zdravím.

Je mi 17 a šíleně mě štve že mám samé kamoše (a kámošky), ale žádnou tu slečnu :D. Jde o to, že na diskotéky nechodím, sportuju sám (nemám rád když mě někdo zpomaluje) , holku na ulici fakt nedokážu oslovit a do seznamky se opravdu registrovat nechci. Jsem zlíňák a mít holku mimo město by mě stálo moc času, protože škola (a tam jich moc za to nestojí nebo jsou už zadané) :D.

Nevíte kde bych mohl nějákou holku hledat?

A ano vím že bych měl hledat nové koníčky :D

Díky za rady

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.06.15 19:10

A ano neumím psát :D

Předmět otázky je: Kde najít holku. pro ty co nejsou sherloci :D

Od: polander
Datum: 18.06.15 19:37

Máš plno kámošů a kámošek, tak si nějakou vyber. Jinak hledat moc nemusíš, stačí být otevřený a nenamyšlený a hledat spíš povahu, když píšeš, že ve škole "to nestojí za to". Samozřejmě, že někoho prostě musí holka vizuálně přitahovat aby k ní něco cítil, ale myslím, že tak těžké to být nemusí... Vsadím se že máš kolem sebe hodně na výběr, jen to nevíš.

Datum: 18.06.15 19:47

Nadpis opraven.

Od: dylin
Datum: 18.06.15 20:05

Tohle téma řeší i o dost starší chlapi (a ženské) než ty :D a žádná univerzální rada neexistuje :D nakonec ji potkáš až žádnou nebudeš hledat

Od: vklus
Datum: 18.06.15 20:14

V bordelu najdeš holek no jéje, ale musíš ještě chvilku počkat.

Datum: 18.06.15 20:19

Ale podle toho, co si napsal, víš, kde najít holku (oslovit na ulici, seznamka,...), ale ty nechceš tam hledat holky, tak to je pak těžké s tebou. Takhle ti nezbývá nic jiného než čekat, až ti nějaká spadne do klína.

Datum: 18.06.15 20:22
K cemu by ti byla? Jen by te zpomalovala a pripravovala o cas. Musel bys prehodnotit sve zajmy a vetsinu casu venovat ji.
Udelej to obracene. Prehodnot sve zajmy, vetsinu casu venuj aktivitam ve spolecnosti a ona si te nektera najde sama.
Datum: 18.06.15 20:34

Dík všem za odpovědi, pomohly mi!

Od: buss®
Datum: 18.06.15 20:38

Samé negativa, tak co pak chceš? Dát ti inzerát? Panenka, panic v koutě se nenosí... trochu odvahy, nemusíš si ji hned brát.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.