Malá výška, dá se s tím něco dělat?

Od: Datum: 18.06.15 17:50 odpovědí: 7 změna: 19.06.15 23:22

Ahoj,

je mi 16 let a měřím 156cm, nezdá se Vám to málo?
Jsem nejmenší ze školy, všichni mí kamarádi jsou skoro o hlavu větší.

Sestra je větší skoro o půl metru.

Jak je možné, že já jsem takhle malý?
Dá se něco udělat proto, abych ještě vyrostl alespoň o 20cm?

Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.06.15 17:53

Buď v klídku, roste se až cca do dvaceti, můžeš to ještě dohnat.

A jinak, znáš to, říká se "co je malé, to je hezké"

Datum: 18.06.15 17:56

V 16 letech už ne. Můžeš si pořídit boty na vysoké podrážce a nemít svou výšku jako mindrák, to doopravdy pomáhá.

Ano, je to docela málo, na kluka... ale já třeba vždycky chtěla kluka, u kterého mě po dlouhé líbačce nebude bolet za krkem ;) I když připouštím, že vyšší holce by to mohlo vadit, obecně koukají holky na jiné kvality. A malých je plno ;)

Datum: 18.06.15 18:40

Můžete nosit velký kloubouk, ale lepší bude se s tím smířit. Nikdo není dokonalý, hlavně si tím nenechte udělat komplex. Ve svém okolí mám pár známých, kteří jsou malého vzrůstu a mají z toho komplex. Na jejich charakterových vlastnostech to pak jde dost poznat.

Datum: 18.06.15 19:16

Ahoj. Losíku, nehroť situaci ani stav. Já jsem dosáhl svých 178 cm už ve 14ti letech a jak jsem po dalších 3 letech byl překvapený, když jsem v tramvaji potkal své podskříňové kluky spolužáky. Byli vytáhlí a vyšší než já. Jakých výšek dosáhlo tvé pokrevní příbuzenstvo? Tatík, děda, mamka a babičky. I ti starší. Prý pomáhá baštit ryby. Podívej se na seveřany. A nebo se tím netrap. Nějak to dopadne. Držím palce. Ahoj.

Datum: 19.06.15 19:02

Dcera kolegyně zase rostla příliš.Bolestí ani nemohla spát. U doktorky proběhlo měření kostí, podle kterého se určila předpokládaná konečná výška. Poptej se u obvoďáka, co ti na to řekne. Vím, že existují i růstové hormony. Takže ptát se, ale odborníků. Mona

Od: ko123
Datum: 19.06.15 23:21

Výška je různá. Někdy je taky výška podle toho, jak vysoký byli tvoji rodiče. Nehroť to, určitě ještě vyrosteš. Jsou kluci co ještě kolem 16 rostou, ale i ve 20.

Od: ho
Datum: 19.06.15 23:22

Nedá se dělat nic. Smiřte se s tím.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.