Mirtazapin -nebo zolpidem

Od: Datum: 18.06.15 13:18 odpovědí: 7 změna: 21.02.16 18:00

Dobrý den,

máte někdo zkušenosti s těmito léky?

Máme s manželkou potíže se spaním,je nám 63 let. Brali jsme zolpidem,stilnox, a teď psychiatr doporučil ten mirtazapin.

Prý není tak návykový, po tom zolpidemu prý ubývají mozkové bunky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 18.06.15 16:26
avatar
Návykový je a ještě k tomu,není určen na spaní,nýbrž na deprese.
Co to máte proboha za psychiatra? *bzum*
Co kdybyste s manželkou zkusili odbourat tyto chemické preparáty a každý večer se pěkně prošli na čerstvém vzduchu? Úžasný bio lék.
Ještě před spaním coby sichr,vypijte sklenici teplého mléka s medem,ještě úžasnější ;)
doplněno 18.06.15 16:27: http://m.pribalovy-letak.cz/971-mirtazapin-sandoz-30-mg
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.06.15 19:05

Každý den jsme na vzduchu,máme zahradu,když je hezky jsme tam celý den,NIC to není platné. Vnoci třikrát vzhůru,přerušovaný spánek.Fakt je ten,že žijeme ve stresu, platíme dluhy za syna,aby nám exekutor nevzal bydlení.

Půjčka na stará kolena člověku na klidu nepřidá. Je ted taková blbá doba ,rodiče si exekutoři vychutnají,když nemají kde vzít.

Od: barth
Datum: 21.02.16 18:00

Dostal jsem mirtazapin na úzkost a nespavost a jsem velice spokojen.Doporučuji

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.06.15 16:38
avatar

Nedám dopustit na HYPNOGEN, neřeším to že je návykový, chci -li se pohodlně vyspat a nečumět v noci do stropu, stačí mi půl tablety.Můžete zkusit HYPNOX je přírodní a volně prodejný, sousedka si ho chválí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: gov
Datum: 18.06.15 16:42

Abych řekl pravdu, divím se, že vám psychiatr předepisuje jen standardní prášky na spaní. MirtazapinVám nepomůže. Navíc Stilnox nebo Hypnogen vám stav jen zhoršuje. Zkuste se ho zeptat na Trittico v dávce cca 75-150 mg (ne více) a současně k tomu Zopitin (půl tablety). S Tritticem bych začal s nižší dávkou a pak případně zvýšit. Oba léky vezmete cca půl hodiny před spaním a budete spát kvalitně. Později vysaďte Zopitin a Trittico to zvládne. Pokud nemůžete spát kvůli nějakým "stresům" atp. zvažte ještě ráno tabletu Cipralex 10 mg. Garantuji vám, že se za měsíc budete cítit velmi pohodově a spát budete také.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.06.15 18:53

Děkuji moc za rady. Myj sme oba na tom stilnoxu už asi 3 roky ,já chodím na neurologii a tam mi paní doktorka doporučila tritico,po tom se fakt dobře spí,bral jsem jen 2/3 na noc a stačilo mi to. to véžím 110kg. Manželka to má jiné ta byla před třemi lety na ablaci srdečni arytmie a potom měla psychyckou ataku,tak musela na 8 týdnů na psychyatrii a od té doby bere setralin a něco na spaní.Ještě taky bere Warfarin,tak jen tak něco taky nemůže!

Datum: 19.06.15 13:24

Stilnox nebo zolpiden prý způsobuje při dlouhodobém užívání odumírání mozkových buněk.A tím,že člověk poto začíná blbnout.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.