Jak ho dostat ven z hlavy?

Od: Datum: 09.07.15 00:58 odpovědí: 7 změna: 10.07.15 02:48

Ahoj, chtěla bych vás poprosit o jakoukoliv radu či názor. Před půl rokem jsem se rozešla s klukem mezi tím jsme měli každy jiný vztah a nevšímali si sebe já jsem na začatku byla k němu dost otravná( psala jsem pořád zprávy a snažila jsem se to dát nějak dohromady) Což beru asi jako normální, ale on mě ignoroval a ignoroval mě i ještě do nedávná. Já jsem se asi před měsícem rozešla se svým klukem což byl kluk po něm i když mi to bylo líto tak jsem musela, protože ten kluk mi nenahradil jeho. Já toho kluka mám opravdu ráda a stále mi leží v hlavě a přamýšlím nad ním a chtěla bych ho ze všeho nejvíc zpět. Včera mi to nedalo tak jsem tomu klukovi napsala, že se mu omlouvám jak jsem se chovala a že taková už nejsem a prostě jsem mu vylila své city co k němu cítím a taky jsem mu řekla, že bych dala cokoli, abych s ním šla ven a ke konci jsem mu napsal, že mu přeji at mu ten jeho vztah vydrží aspon dele jak mě a at je štastný. On mi na to odpověděl což mě opravdu překvapilo a napsal něco v tom smyslu, že se na mě nezlobí a že ted nikoho nemá a ví, že asi delší čas ani nikoho nechce. Já vím, že napsal, že nikoho nechce, ale jsem si na devadesát procent jistá, že kdyby jsme šli ven tak se mi podaří získat ho zpět, ale ted jde o to jak mu napsat aby šel ven? Když je ted takový bez zájmu. Na co ho nalákat nebo tak? Mám chvíli počkat nebo ne? Prosím o radu děkuji moc budu ráda za cokoli. (mooc mi na tom záleží..)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.07.15 01:33

Pokud je opravdu rozhodnuty, ze nikoho nechce, nepremluvite ho :) ja ted taky nikoho nechci a nic by to nezmenilo, ale kazdy je jiny ze...

Datum: 09.07.15 01:55

Přemýšlím, jak by se Vám líbilo, kdyby Vás takhle začal lákat ten, s kterým "jste se musela rozejít"...

Jestli jste se opravdu změnila, dokažte to tím, že se budete chovat jinak – lépe, tzn., že začnete přání

svého bývalého brát vážně, že se budete chovat odpovědně.

Váš bývalý přítel má pravděpodobně důvod, pro který zatím nechce žádný vztah.

Podle mne byste jej (pokud Vám na něm opravdu záleží) měla respektovat.

Datum: 09.07.15 07:26

Mně by moc zajímalo, kolik máte roků. A ještě více by mně zajímalo co od, jakéhokoliv, vztahu očekáváte, co chcete, o čem sníte. Každá z nás chceme, očekáváme, něco jiného. Pak se zamyslete a odhadněte, co chce on. Bude to kapku jako: podle sebe, hodnotím tebe. Každý chceme něco jiného. Buďte, prosím, chvilku upřímná a napište, co od vztahu chcete. Co si přejete? A co si myslíte, že by chtěl on.

doplněno 09.07.15 07:33:

Eulálie, moc dobrý názor. *palec*Vidím to naprosto stejně.

Datum: 09.07.15 07:27

Dobrý den. Víte, nejsem si zcela jistá, že slepovaný vztah je to pravé ořechové. Kvůli něčemu jste se přeci rozešli, ne? Takže vám to tak moc neklapalo. Tak je předpoklad, že i v budoucnosti, až by opadly růžové brýle z očí, by vám to zase nemuselo klapat. Vy porovnáváte svého bývalého kluka s tím klukem, co jste s ním chodila po něm. A máte možná dojem, jak ten bývalý byl úžasný... Bývalý kluk momentálně je bez zájmu, nikoho nemá a zatím nechce. Respektujte to a asi raději už si mu žádné srdce nevylívejte. Totiž, kdyby vás ten bývalý kluk chtěl, tak už nejspíš napnul všechny páky k tomu, aby vás kontaktoval, uháněl a snažil by se vás získat. Pokud se chová jako leklá ryba bez zájmu...tak holt pro něho nic neznamenáte. Toť můj názor.

doplněno 09.07.15 07:37:

Babko, díky :)

Datum: 09.07.15 09:30
Dej tomu cas, najdes jineho a na svou velkou i kdyz zhrzenou lasku casem budes vzpominat uz jen okrajove. Vim o cem mluvim a na svete jsou miliony lidi kteri by ti rekli to same. Preju ti krasny zivot at je podle tvych predstav.
Datum: 09.07.15 12:14

*bum*Vrat se prosim na facebook kam patris.*bum*

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.