Začínám na bicí

Od: Datum: 29.09.12 10:30 odpovědí: 2 změna: 18.11.12 22:10

Čaute,začínám hrát na bicí,bicí už mám,ale chtěl bych se učit jako samouk,ale 50%lidí řiká a´t jdu do hudeb.,školy a zbytek a´t sám,Mě jde o to že plno lidí řiká že se hraje podle not a ták,někdo kdo i na ty bicí hraje hraje jen podle zvuku,rytmu a hrajou i v kapele,což já bych chtěl taky tak co myslíte? stačí podle zvuku jakoby jak ty bubny znějí apod.. nebo školu podle not atd..?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.09.12 12:40
avatar

Jestli se ti nechce do hudebky, doporučuji zaplatit si pár lekcí u nějakého bubeníka pro začátek. Co budeš složitě objevovat ti řekne rovnou, jde i o správný postoj a způsob držení (se), čím začít a na co se soustředit... bicí jsou přeci jen nápor na klouby. Schopnost hrát podle not ti dá rozhodně víc možností do budoucna, takoví ti samouci typu "hraju si jak slyším" jsou buď opravdu hodně dobří, nebo (častěji) mají správné kamarády... A pak jednou za čas za oním bubeníkem skočit na extra lekci a zkonzultovat pokroky. I tě to lépe udrží při cvičení, když budeš vědět, že budeš někomu předvádět, co jsi se naučil. Na kytaru takové nabídky pár lekcí pro samouky jsou běžně, na bicí asi míň, ale věřím, že se domluvíš.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.11.12 22:10

Noty jsou to poslední čeho bych se bál. Pokud chceš bubnovat, tak do toho jdi. Noty se naučíš úplně přirozeně, ani o tom nebudeš vědět. Dohlídnu na to. Více tady:

https://sites.google.com/site/1drumhelp/

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.