5 měsícu bez sexu a masturbace?

Od: Datum: 06.06.15 10:54 odpovědí: 12 změna: 07.06.15 00:05
Jak už jsem zde psala tak ve středu jsem si našla kluka do kterého jsem byla zamilovaná už ve 13 a on mě taky miluje. Nevím co je na tom divnýho že je mezi náma o 13 let rozdílný věk. Chceme být spolu. Tak prosím nepište že mě nemiluje. Já vím že ano.
Ale ted k té otázce.
Bavili jsme se o masturbaci a on mi řekl že masturbuje/má sex jednou za cca 5 měsícu, když nemá přítelkyni.
Je to možný? :o

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 06.06.15 11:01

Dobrý den, když Vás miluje, tak musí říkat pravdu, že? Takže, on masturbuje 1x za pět měsíců a Vy 5x (a více) za jeden den. No, je to dost nepoměr - ale, zase se milujete, tak proč sexovat? Zdravím!

P.S. Vkládáte moc hezké otázky - je to radost odpovídat . Máte i jiné myšlenky?

doplněno 06.06.15 12:06:

wamp - a to se říká, že jen muži myslí pouze na sex .

Od: wamp®
Datum: 06.06.15 11:49

Bene *palec* Přesněééé má řeč *haha*

doplněno 06.06.15 12:16:

Bene: Totální demagogie *smich* *haha*

Od: gunner
Datum: 06.06.15 11:37

Mozny to je, ale v takovym veku mi to neprijde normalni *smich* Takze co je horsi, ze neni normalni a nebo ze lze i kdyz te tak miluje? *nevi* Nebo rika neuplnou pravdu a masturbovat opravdu nemusi, protoze na to ma nejakou jinou zastrcku.. *smich*

Datum: 06.06.15 11:37

No tak si to užijte a neotravujte s tím lidi. Venku je krásně, meze oschlé, pozor na mraveniště a kopřivy.Už se těším na váš dotaz "jsem těhotná co mám dělat".

Datum: 06.06.15 11:43
Řekla jsem mu že když to výdrží bez sexu a masturbace 5 měsícu, že se s ním nejdřív vyspím za těch 5 měsícu.
Nepodvádí mě ;) já vím í něm všechno :).
Datum: 06.06.15 14:50

To je opravdu moc hezké. A co na to řekl on tobě?

Datum: 06.06.15 15:03
Že mě miluje a že vydrží jak dlouho budu chtít. :)
Od: ju®
Datum: 06.06.15 16:11

Když Vás miluje, Vy milujete jeho, není nic co by Vám bránilo masturbovat společně když nechcete souložit a nechápu proč mu chcete dát až po 5 měsících...to mi mozek jaksik nebere...když Vy mastíte paní mandu 5 x denně, nebo i více...*bzum*

Od: buss®
Datum: 06.06.15 11:42

Nech si na to zamilování sepsat smlouvu a pokutu. Ano, všechno je možné, třeba sex, masturbace už vůůůbec ne (u věřícího je to strašný prohřešek). Víš že miluje a toto nevíš? Dělejte, co se vám zlíbí. Jsi tu pro srandu, ale možná z toho vyrosteš.

Datum: 06.06.15 19:20

Ahoj. BUSSI, dobrej příspěvek. A já slečně budu držet palce. Aby z toho všeho brzo vyrostla. Protože stejně nevíme, kolik je jí vlastně let. Něco, že je od 13 let a že je mezi nimi věkový rozdíl 13 let moc o něčem nevypovídá. Info k ničemu.

Datum: 07.06.15 00:02

Ano, je možné, že Vám to řekl.

(Nějak mi uniká, proč nikdo neodpovídá

na to, nač se tazatelka ptá...)

Od: mp
Datum: 07.06.15 00:05

To je na hranici statistické chyby. A kdo si to takto umí spočítat, tak se odhalí, že to dělá denně. A ve vztazích bych šetřil silná slova a počkal bych několik let. Já se třeba mohu vytahovat (se ženou 33 let, manželé 27 let, ale vím já,co bude zítra?).

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.