Mmasérka

Od: Datum: 05.06.15 22:10 odpovědí: 3 změna: 09.06.15 02:08

Ahojky chodím sice teprve do 7.třídy,ale už půjdu do osmé a budu se muset vážně snažit.Chtěla bych se zeptat co musím umět a jaký známky bych měla mít na Masérku(záda).Ještě bych chtěla být číšnicí ale myslím že ohledně peněz by to bylo lepší také by mě to víc bavilo ;).


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mate59
Datum: 05.06.15 22:18

Na masérku ti stačí masérský kurz,ale práce je to na ruce namáhavá a těžká.Raděj se vyuč za číšnici a masírovat mužeš jak vedlejšák, jesli budeš mít po šichtě sílu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: aladinxx
Datum: 05.06.15 22:36

jo na masáže ti bude stačit nějaký kurz na to asi školu potřebovat nebudeš

perspektivní obor by mohla být Fyzioterapie, začal bych nějakou střední zdravotní (nevím kde bydlíš), nebo gympl

Ohodnoceno: 0x
 
Od: radekradeczech
Datum: 09.06.15 02:08

Ahoj.

Na masérku Ti na jednus tranu sice stačí pouhý kurz, to je pravda, ale na stranu druhou máš i možnost vystudovat sportovního a rekondičního maséra středoškolsky a mít z tohoho oboru maturitu a pokud Tě bude "práce s tělem" bavit, můžeš jít po střední škole na vysokou, kde můžeš studovat třeba fyzooterapii, kde budeš ze střední masérské těžit. Ta škola je v Praze-Krči a má ji jeden mlj spolužák. Studujeme oba vysokou školu a on pracuje jako masér, všichni na něho shlížejí jako na vynikajícího maséra, všichni klienti chtějí jeho a vědí proč, protože je to doopravdy dokonalý masér, který zná dokonale anatomii lidského těla a spoustu věcí, které ho naučili za celé čtyři roky studija. Kurz trvá pouhých pár týdnů! Nyní stdudujeme vysokou zdravotnickou školu a celý první ročník se on nemusel učit anatomii, protože ji dokonale ovládal. Takže pracuje jako masér, studuje a k tomu ještě masíruje kamarády, kteří jdou raději k němu, protože ví, že to umí dokonale. A samozřejmě, že si téím poměrně dost přivydělává! Takže za mě jdi na střední masérskou školu, protože její prestiž je v masérském oboru významná už jen proto, že je jen jedna v republice tuším!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.