Jak rychle sehnat další peníze?

Od: Datum: 25.09.12 21:17 odpovědí: 7 změna: 26.09.12 10:20

Ahoj,

potřebuju hrozně narychlo asi 1000 kč a nevím kde je sehnat, půjčovat od rodičů si zrovna nechci, protože od těch už půjčený mám a ještě jsem jim to ani nevrátila, díky.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.09.12 21:18

Ahoj, tady ti asi nikdo nepůjčí. Zkus u kamarádů, nebo babiček ;)

Od: buss®
Datum: 25.09.12 21:29

Žebrat, ..., na rohu..., takových by se našlo, co by chtěli prachy rychle. Ale půjčovatelé jsou, jen to rpsn.

Datum: 25.09.12 21:34

Možností je mnoho, sice mě po tom nic není, ale na co to potřebuješ?

Od: hop®
Datum: 25.09.12 22:29

Pokud máš opravdu důležitý důvod a můžeš nabídnout rozumný a reálný splátkový kalendář, který jsi schopna dodržet, požádej opět rodiče. Bývají to bezúročné půjčky, rodiče sice nepotěšíš tím že potřebuješ "další", ale rádi pomohou. A pro Tebe to bude psychický závazek, abys začla peníze vracet - pomalu, ale jistě, třeba po padesátikoruně, ale pravidelně a spolehlivě. Každý jiný bude chtít úroky a zbytečně si zaděláš na další problémy, které se pak už jen budou kupit - začarovaný kruh, insolvenční spirála, vyrážení klínu klínem...

Datum: 26.09.12 07:06

Půjčky půjčky půjčky, život na dluh ...

Jestli opravdu nutně nepotřebuješ půjčit, tak si nepůjčuj! Naštři si, choď na brigádu a pak si to kup. Naučit se žít na dluh je (promiňte to slovo) svinstvo. Končí to problémy, stresem a exekucí.

Od: nutt®
Datum: 26.09.12 09:35

Zdravim
,pokud pracujes tak zkus zajit za zamestnavatelem a poprosit o zalohu. Je to taktez bez uroku. :)
doplněno 26.09.12 09:35: Hezky den NutT
Od: jar®
Datum: 26.09.12 10:20

Jestli je to opravdu nutné, popros ještě jednou rodiče, nebo prarodiče. Když jim vysvětlíš na co peníze potřebuješ tak pomůžou. Pokud si chceš pouze vyhodit z kopýtka, tak to radši nezkoušej, nové dluhy rostou jak houby po dešti, ale splácet je pak dá zabrat. V žádném případě si nepůjčuj u nikoho cizího, jsou to lidé, kteří chtějí vydělat a jdou nekompromisně za svým ziskem.

Ještě mě napadá, jeden důvod, proč potřebuješ peníze,v tom případě raději s pravdou ven, na začátku je léčba úspěšná, pak už je to cesta do pekel. Přeju ti, aby to nebyl tvůj problém.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.