Proč mi rodiče nechtějí pořídit kočku?

Od: Datum: 24.09.12 14:52 odpovědí: 5 změna: 24.09.12 20:23

Chci se Vás zeptat, proč mi rodiče nechtějí pořídit kočku! Já mám rád kočky. Jednou jsem našel opuštěnou kočku, kterou už nikdo nechtěl, tak jsem řekl rodičům, že bych se o ní postaral. Máma na to, že prý ne, že tady kočky nechce, a že máme malý byt. Táta na to, že by mu to nevadilo a prý by byl rád, kdyby tu byla kočka. Máma, prostě řekla, že ne! Je to už půl roku! A včera mi řekl táta, že mám kamaráda v práci a že nám chce dát kotě se všemi potřebnými věcmi. Táta se o tom poradil s mámou a stejnak nic! Máma řekla, že tu nechce žádné zvíře! Ostatní mají také malý byt a mají psa nebo kočku! dřív jsme měli papouška a andulku. Od té doby co umřeli andulka i papoušek, jsem pořád chtěl zvíře. Máma neustále od té doby, že ne!
Co mám udělat, aby mi dovolila kočku mít?
Je mi 12 let.
Děkuji...

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mine
Datum: 24.09.12 15:07

Hele, mám takovou radu, když je hlavním protivníkem tvoje máma, tak na to musíš jít chytře. :D

Máma je žena, a ženy mají rády květiny, každý den jí trhej květiny nebo maluj obrázky, zezačátku maluj jenom vaší rodinu, tvojí mámu, srdíčka a podobně, ale potom zkus do některých obrázku malovat kočku. :D
No, smysl je v tom, že každý den musíš své mámě dát, nebo udělat to, co jí potěší (třeba umít nádobí, já nevím)

To všechno je dřina, ale skončí to asi takhle: Tvá máma bude radostí bez sebe, že ses tak krásně změnil a uvidí v tobě někoho kdo se o kočku dokáže postarat a kotě ti koupí.

Nebo: Tvou mámu to začne otravovat a řekne ti: "Dobře! Koupím ti tu kočku!"
Nebo si toho nebude všímat a kočku ti nekoupí, ale což se skoro nemožné. :D
Je hodně variant, jak to vše skončí, taky to závisí na tom, jaký charakter má tvoje máma, ale má to zabrat.

Hodně štěstí. :D

Od: vs*
Datum: 24.09.12 15:09

Budu se snažit! :-D Děkuji!

Datum: 24.09.12 15:19

Jelikož je to máma, která nakonec bude ten, kdo bude uklízet pokaděný písek (a v drtivé většině případů to tak je, ať děti slibují cokoli - to jsou tréninky, odpolední škola, za kamarády, kino... za chviličku už střední škola, zase čas navíc, kdy nebudeš doma...) a bude to ona, kdo jí bude nakupovat jídlo a platit veterináře, a taky ona, kdo bude uklízet chlupy, které jsou všude (a ony jsou) a také nábytek, který vybírala a o který se stará, bude podrápaný... tak rozhodně má právo veta a zjevně ví, co by jí čekalo. :-D

A z druhé strany, co z toho bude mít ta kočka? Ty ve škole, rodiče v práci, k dispozici jen malý byt. Tenhle druh chovatelství, to je výrobna domácích peciválů, co si samozřejmě zvyknou, co jim taky zbývá, ale pochybuji, že by si to sami vybrali. ;)

Od: meng
Datum: 24.09.12 16:23

Já nevím, tak 12 let jsi to vydržel a teď si budeš pořizovat kočku? To jsi ještě dítě nebo co? Hraješ si s plyšákama? Až budeš mít svůj byt, tak si tam pořiď cokoliv, ale nasadit rodičům domů zvíře a pak se o něj nestarat, je sprostý. Najdi si holku...

Od: mine
Datum: 24.09.12 20:23

Já třeba taky strašně chci kočku, udělám pro to cokoli jaké koli objeti jsou přístupné, a když prostě někdo chce kotě, tak nevidím důvod to kotě nekupovat, a když s tím budou trable, tak to bude ponaučení do živova. Nevidím v tom nic špatného.
Já bych třeba vyměnil holku za kočku. :D

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.