Veškeré zlo (Islámský stát), kde se vzalo

Od: Datum: 02.06.15 14:07 odpovědí: 9 změna: 03.06.15 07:40
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: qt
Datum: 02.06.15 14:10

Málokdo ví, že Američané stvořili i Islám, samotný prorok a pedofil Mohamed je původně z Washingtonu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.06.15 14:55
To zlo splodili hlavně pro Evropu! Tihle cmoudlíci už jsou někde na lodi do Itálie mezi "uprchliky".. A my si to sem nataháme.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.06.15 15:09
avatar

Zlo pro Evropu nebydlí ve Washingtonu, ale v Bruselu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.06.15 15:24
avatar

Nový brutální islámský stát byl hlavně vytvořen mocnými pro další světovou (spíše evropskou) válku. Kdy nastane čas pro vstoupení evropských lidí do masové války s islámem (kdy už obyčejní lidé budou chtít sami bojovat pod tlakem krize a bojovat o životy blízkých), ani jedna strana nebude na vině. Ti nahoře se zase dostanou o krok blíž, aby dostali úplnou konrolu nad světem, nebo spíš už jsou u konce...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.06.15 17:04
avatar

Islámský stát byl vytvořen z potřeby prodat co nejvíce zbraní.Proto USA zlikvidovaly státy s totalitními vládami(Irák,Afganistán,Libii a nakonec i další.Otevřela se tak cesta pro rozmach Islamismu,který tamější vlády vcelku mocensky zvládaly.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kvetuse
Datum: 02.06.15 20:38

Nic se neděje bez příčiny. Amíci tak dlouho dráždili hada bosou nohou, že to jinak nemohlo dopadnout. Amíci tam financují veškeré jejich boje, čímž se postupně všichni přestěhují k nám. Hlavně že si na strategická místa v islámských zemích nasadili svoje lidi, aby mohli ovládat jejich nerostné zdroje bohatství.A Evropa to teď všechno odnese. Co se týče uprchlíků, tak ať si je vezmou jejich bratři s ostatních islámských zemí, kde se neválčí. Nevím, proč muslimové tak dychtí po evropských státech, kde je rozdílná kultura, náboženství a kde jsou dle jejich vyjádření omezováni a napadáni pro své vyznání.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bruk600*
Datum: 02.06.15 22:19

Já si na rozdíl od některých diskujících myslím, že vytvožení IS sice nebyl záměr USA, ale svojí katastrofální a krátkozrakou politikou jim moc napomohli. Do Iráku jít museli, protože Saddám nedodržoval mírové podmínky po prohrané válce o Kuvajt, ale chtít v těchto oblastech a "kulturách" vytvářet demokracii je holý nesmysl. V těchto oblastech panuje už 2-3 tis. let krutovláda a jakékoli milosrdenstství je považováno za slabost a okamžitě se krutovlády ujímá další tyran. To jen levičáci za mořema a tady v Bruselu si myslí, že to mávnutím proutku změní.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zlo
Datum: 02.06.15 23:36

To i Havel si myslel, že mávnutím proutku převychová nepřizpůsobivé, když to nezvládli komunisti. Dříve makali , nebo byli v kriminále. Teď berou dávky.

Od: qt
Datum: 03.06.15 07:40

Konečně rozumná odpověď, tady je ta nenávist k USA tak zakořeněná, že se hledá sebemenší důvod, proč ji nenávidět ještě víc. Určitou odpovědnost za vznik ISIS mají, ale stejně tak Evropa má zodpovědnost za to, že tady toleruje náboženství, které si se neliší od ostatních ideologií. A přitom třeba v ČR je trestné vyznávat ideologii potlačující lidská práva (což je stejně v rozporu s tím, jaké má komunismus zde postavení). Takže vinu na tom nesou všichni multikulti lidičkové, kterým nedojde, že nemůže existovat společnost více kultur, když jedna kultura už samotnou podstatou nesnáší všechny kultury jiné.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.