Dobrý kartář/kartářka Brno/Vysočina

Od: Datum: 22.09.12 19:56 odpovědí: 1 změna: 22.09.12 20:43

Sháním dobrou kartářku Brno či Vysočina, se kterou máte dobré zkušenosti? A kdo jste byl u kartářky, jak to probíhá a co vám to dalo?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.09.12 20:43

Jak to probíhá? Záleží na provedení jednotlivých osob. Někteří začnou číst z ruky, jiní z čaje a kávy, někteří za pomoci doteku, jiní používají karty.. odpovídají na položené dotazy, zodpovídají budoucnost...

Co vám to dalo? Pocit vyhozených peněz, ztráty času, a káravého pocitu hlouposti a naivity, nezodpovědného riskování s vlastním životem.

Nerozumím počínaní lidí, kteří podobné osoby navštěvují. Žádný efekt to nemá, a pokud ano, tak ho nikomu nepřeji. Mnoho lidí dychtí o tajemnu, duchovnu.. ale nikdo nezná následky.

O tom by vám mohli povídat klienti některých léčitelů. Přestože se jejich zdravotní stav, rodinná situace stále zhoršuje, což je opravdu velice zvláštní (ironie), neustále léčitele musí navštěvovat. A proč, sami nedokážou onu závislost popsat, natož vzdrovat.

Osobně radím - Dát od toho ruce pryč.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.