Černoch nacionální socialista

Od: Datum: 01.06.15 15:24 odpovědí: 31 změna: 09.06.15 19:37
avatar

Zdravím,

co si myslíte o tomto černouškovi, který říká tohle?

=>


PS: Předpokládám reakce: je to zmanipulovaný blázen, nebo video je fake :-D


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.06.15 15:26
avatar

Já v tom nevidím nic zvláštního - lidská blbost si nevybírá a prochází napříč všemi etniky.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: qt
Datum: 01.06.15 15:49

Vždyť to je celkem častý jev, spousta lidí tíhne k nějaké ideologii, která je v základních principech proti nim samotným. Černoch je nácek, Čech je nácek, evropská žena konvertuje k Islámu. Pokud má někdo v hlavě *******, tak se s tím nedá nic dělat. Chtěl jsi tím něco povědět či dokázat nebo to sem dáváš jen jako zájímavou ukázku lidské blbosti?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.06.15 16:09
avatar

Já to sem dávám, abych věděl, co si lidé myslí.

Jak vy můžete vědět, že ta ideologie je proti němu samotnému? Popřípadě, jestli bude ochota, zkuste mi tady ukázat něco, co bude aspoň minimálně dokazovat, že nacionalní socialismus je rasistický či proti jiným etnikům atd. A já vám na oplátku dám můj určitě hodnotnější důkaz, ale dřív ne.

Od: zeli®
Datum: 01.06.15 16:59

Nevyplývá to už ze samotného slova nacionální? Nacionalista říká "můj národ na prvním místě" a teprve potom všichni ostatní. Ať lidé ostatních národů chcípnou, jen když to pomůže tomu mému. Tyto požadavky jsou v naprostém rozporu s individualismem a humanismem, na nichž je moderní Evropa postavena. Vy opravdu věříte, že záleží na tom, z jakého je člověk národa a nikoli na tom, jaký ten konkrétní člověk je? Hajzlové a vylízanci se přeci najdou napříč všemi národy...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.06.15 15:40
avatar

Tak to jsem neřekl, a neřekl to ani ten černoch (že záleží kdo je jaký národ). Asi máte opravdu bludné představy o tom, že tohle by řekl nacionalista - ano, říkají to moderní nacionalisti vychováni v současné světové společnosti, ale zdravý člověk, který studuje opravdové dokumenty, by nikdy takovou ptákovinu neřekl a tyhle vyvrhele "nacionalisty" považuje za osoby bez osobnosti a veškeré inteligence, kteří vůbec neví, co to Hitler bylo.

Záleží na tom, jaký ten člověk je, to je přeci jasné. Taky se na ně tak ten černoch podle vyjadřování dívá - řekl, že každá země má svou typickou rasu, svou kulturu a svou hrdost, kterou by měli ctít a bránit si ji - tohle je nacismus.

Lidé by se museli zaobírat nejen tím, co si kde "zajímavého" přečtou, ale taky tím, že existují i hodnotnější informace, než internet nebo tv, nebo škola - tady se pravdy nedovoláte...

Od: zeli®
Datum: 02.06.15 16:43

Chováte se jako politik, který neustále lije omáčku okolo, aniž by odpověděl na dotaz. Pokud chcete diskutovat, tak laskavě přestaňte mlžit a začnětě dávat konkrétní tvrzení a argumenty, na které je možno konkrétně reagovat. Pokud tvrdíte, že mé chápání nacionalismu je špatné - což si nemyslím, ale samozřejmě se mohu mýlit - tak mi to konečně vysvětlete a postavte proti tomu své chápání nacionalismu. Dokud to neuděláte, tak si musím stát za svým, že národní socialismus tvrdí přesně to, co jsem napsal.

Mimochodem, perfektní rozbor toho, jak socialismus (jakýkoli) vede k nesvobodě, učinil F.A. von Hayek ve své knize "Cesta do otroctví". Podstatou socialismu, chápaného jakožto ekonomické plánování, je nevyhnutelně to, že se upřednostní zájem jedné skupiny obyvatelstva (ať už je to národ, proletariát nebo něco jiného) nad zájmy ostatních lidí (ve jménu "obecného dobra") a to je svinstvo. Ač s Hayekem v mnoha věcech nesouhlasím, v případě rozboru socialismu uhodil hřebíček na hlavičku.

Pokud chcete doopravdy diskutovat, tak jak ve svých vláknech tvrdíte (a já o tom začínám pochybovat), tak diskutujte věcně a neomílejte pořád dokola fráze, jejichž podstatou je sdělení "Vy jste mimo, máte vymytý mozky, nic jste nepochopili a já jsem to všechno prokouknul...". Pokud jste to všechno prokouknul, tak věcně argumentujte (bez osobních útoků). Pokud stále dokola hodláte omílat, že nic nechápem, pak zesměšňujete akorát sám sebe a nás ostatní připravujete o čas.

doplněno 02.06.15 17:08:

A jen tak pro informaci - pokud Vám jde o to, abychom konečně prozřeli, můžete nás tedy navést na ty hodnotnější zdroje? Které to jsou a kde je najdeme? Pokud ne na internetu, v televizi, v knihách, v pozůstatcích koncentračních táborů ani v paměti druhého (jak tvrdíte v jiném vláknu), pak už mě nenapadá, kde jinde bych měl pátrat...

doplněno 02.06.15 18:12:

Ještě doplním ukázku toho, jak si představuji věcnou diskuzi:

V Hitlerově Mein Kampfu, staženého z webu radioislam, který zjevně považujete za důvěryhodný zdroj informací, se píše toto:

Už povrchní pozorování nám ukazuje jako přímo železný základní zákon všech bezpočetných projevů životní vůle přírody její v sobě uzavřenou formu rozmnožování. Každé zvíře se páří jen se zvířetem stejného druhu. Sýkorka jde k sýkorce, pěnkava k pěnkavě, čáp k čápici, polní myš k polní myši, domácí myš k domácí myši, vlk k vlčici.

[...]

Liška je porád jenom liška, husa je husou, tygr tygrem atd.,a rozdíl mezi jednotlivými exemplári muže být nanejvýš v ruzné míre jejich síly, chytrosti, výdrže, hbitosti, atd.

[...]

Právě jako si příroda nepřeje ani páření slabších jedinců se silnějšími, tím méně si přeje smísení vyšší rasy a nižší, neboť jinak by rázem byla ohrožena veškerá její snad tisíciletá práce na zušlechťování druhů.

Tak tady se, uznávám že ne zcela dokonale, rýsuje pohled národního socialisty (předpokládám, že nechcete popírat, že Hitler byl vrcholným představitelem národního socialismu). Moje rasa (Árijská) je a priori vyšší než jiná (Židovská). Nesmím se pářit s nižší rasou, neboť si to příroda údajně nepřeje. Pokud v tomto tvrzení, napsaném vrcholným národním socialistou Hitlerem, nevidíte určitý návod k etnické nesnášenlivosti, pak už nevím, jak lépe Vám to demonstrovat...

P.S. V tvrzení, že liška je jen liška a jednotlivé lišky se liší v míře rozvinutosti vlastností, typické pro lišky, je již schováno tvrzení, že s určitými rasami (potažmo národy) se neodvratitelně pojí určité vlastnosti, kterých se dotyčný jedinec nemůže zbavit. Pokud souhlasíte s tímto tvrzením, pak nehlásáte, že záleží na člověku, ale na rase. A pokud s tímto tvrzením nesouhlasíte, pak nechápu, proč popíráte rasovou nesnášenlivost obsaženou v učení národního socialismu, když nám to sám Hitler explicitně napsal ve svém vlastním "manifestu".

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.06.15 20:31
avatar

Tak v první řadě radioislam rozhodně nepovažuji za důvěryhodný zdroj. Předem říkám, že to, odkud beru "informace" naleznete v archívech a dobových materiálech (dost cenné informace jsou ve volně přístupném národním vzdělávacím institutu), naleznete v pražském archívu i zmiňovaný PRAVÝ mein kampf, který je z roku 1942 ( JÁ jsem se dokonce kvůli tomu přihlásil do kurzu němčiny a naučil se německy, abych uměl aspoň minimálně rozluštit dokumenty a záznamy). Jestli si chcete myslet, že kupříkladu literatura faktu je opravdu faktická, tak se mýlíte - to vím z vlastních zkušeností, a mein kampf, který se dnes prodává a je ověřen a prohlášen za pravý historický úlovek, tak je velmi smutné, co se to dnes děje. Můj "známý" se zabývá právě tímhle, nebudu jmenovat (v jeho zájmu) ale určitě ho znáte, pokud se pohybujete v této oblasti, ten mi dal možnost do těchto kořenů nahlédnout, protože mě to zajímá a to velmi. Také dělá přednášky na téma II.WW a to co mi řekl mě jen přesvědčilo o zkorumpovanosti a manipulovatelnosti dnešního světa = nesmí v žádném případě obhajovat čistě hitlerismus (i když v některých informacích právem obhajovat věci, které společnost slyšet nechce), nesmí na přednáškách ukazovat dokumenty z archívů, správně by je neměl ani vynést z tama, odkud jsou, nesmí přednášet o spojeneckých zakrytých zločinech či operací těsně po pádu nacizmu, který s nacistickým Německem ve spáru Hitlera úzce souvisel (já jsem si ani nemohl dělat zápisky, byl jsem kontrolován až po kotníky). Nevím, proč a kdo to zakazuje (nejspíš naše skvělé zákony, neznám je do jednoho), ale určitě to nebude jen tak. Jelikož mě historie fascinovala už od malého dítěte, zajímal jsem se o ní, ale když jsem později začal sám od sebe zjišťovat (počty mrtvých, chemické rozbory plynových komor, Hitlerovy projevy [které samozřejmě můžou být jen mainuplací, přitahování lidí jak je u mnoha politiků], revizionizmus, poválečné lhaní, "očité" svědectví později vyvrácené, měneny počty mrtvol a za 70 let mnohokrát zkroucené informace o nacizmu a koncentrácích a mnoho dalšího..), začal jsem se v tom rýpat ještě víc, až jsem došel k tomuhle, kdy mám triumf v ruce. Když jsem slyšel toho černocha, tak i věřím, že se najdou i pravdě nakloňující se zdroje veřejně přístupné. V zásobě nějaké autentické záznamy, projevy, fotografie a dokumenty mám, ale narovinu mám strach to někde vypustit, to snad pochopíte.

Ja vás zcela chápu, chápu i lidi kolem, kteří mě považují za idiota, ale mě už někdy opustí nervy a prostě má slova už zní urážlivě, za což se všem omlouvám. Omlouvám se i za to, že tady píšu a nemůžu nikomu nic ukázat. I tak bych byl možná odsouzen lidmi.

Sedm let jsem se teda snažil přiblížit k nacizmu, protože ten byl nejvíc v rozporu s mou logikou. Podle toho, co jsem naštudoval jsem si utvořil na nacizmus (zdůrazňuji 1933 - 1945) čistě můj názor následující:
Hitler v žádném případě nepovažoval modrooké bloňdáky za nadřazenou rasu, protože dle německých rasových teoretiků (za chodu nacizmu) uváděli, že árjiská rasa je čistý evropan, vzrůst, tvar lebky, nesmíšený s židy, asiaty, černochy, no prostě neevropskými rasami. Árijská rasa (i dle Hitlerova autentického projevu) byl europoidní člověk nesmíšený z neevropskou rasou (negroidní, mongoloidní, australoidní a ve výjimce byla židovská krev, v té době nebyli židé považováni za rasu, jak se hrdě považují dnes, což je pitomost, to je jako říct, že křesťan či muslim je rasa). Taky si myslím, že vyhladit čechy či někoho jiného v plánu nikdo neměl, protože v čechách bylo kolem 90% alpínská rasa (tzn. germáni). Jak řekl Heydrich za protektorátu: ,,Pokud bude árijec (mluvil o češích) dobře smýšlející a správné rasy, může se dostat tam a tam (studování škol v německu atd, přesně už si nepamatuji, co tam bylo), pokud bude neárijec dobře smýšlející, bude moct přežívat v říši, ale bez možnosti dostání místa tam, kde árijec (TO PLATILO I PRO ŽIDY), pokud se sám nevypracuje. Pokud bude neárijec či árijec špatně smýšlející (odpor vůči říši, míšení se s jinými rasami, nedodržování pravidel říše) bude vyhostěn či převezen do koncentračního tábora, v politické výjimce popraven."

Koncentrační tábory napíši ve zkratce:

V plynových komorách nebyly nalezeny stopy po cyklonu B, což se o dezinfekčních místnostech říci nedá (kde museli mít určené odjevy a ochranu, a u plynových komor nemuselo být nic), v komoře v Osvětimi prokazatelně nebyly podmínky pro funkci cyklonu B, očití svědkové uvádí, že si SSsák zvesela zapaluje cigaretu při vytahování mrtvých těl z komor a ještě se přitom smejě, což by mělo dosti výbušné účinky, a v údajných plynových komorách jsou prokazatelně vytvořeny otvory na "vhazování" plynu - po válce, (podívejte se třeba na dokument žida Davida Cola z Osvětimi, tam si myslím, že to vše vysětlují docela pochopitelně), počty mrtvol za den nesouhlasí s vědeckými rozbory, za den se tolik těl uplynovat nemohlo, v komoře nebylo žádné větrání či ventilace, dokonce i výpovědi, že Němci dělali plynování - ne, tábor na starosti měly židovské kápa, prostě s tím jde celá věda a logika stranou. Fotografie hromad mrtvol vysvětlím tím, že v táboře se díky nedostatku materiálu pro vězně díky spojeneckým bombardováním hojně zvýšla úmrtnost, lidé umírali na tyfus, který pochytil tisíce lidí. (V Osvětimi zemřelo oficiálně přibližně 50.000 lidí za celou válku, což možná můžu doložit).

A ano, to v Hitlerově Mein kampfu opravdu je.

O tom, že Hitler byl šílenec, silně pochybuji. Promiňte, už nemám čas dál rozeposivat, ptejte se klidně dál na věci, rád odpovím člověku, který chce diskutovat. A omlouvám se, jestli se neodpověděl na vše.

doplněno 02.06.15 20:35:

Pardon, ještě chci dodat, že Hitler odlišoval rasy od sebe, ale rozhodně je nechtěl vyhladit. Jak řekl černoch, každá rasa ať ctí svou kulturu, zvyky, rasu a hrdost, toto přesně Hitler chtěl v každé zemi.

doplněno 02.06.15 21:47:

Hitlerovský národní socialismus neučil Němce a ani nikoho jiného nenávidět ostatní rasy. Naopak je učil k pochopení ostatních kultur a ras (nikoliv přijímaní zvyků či konvertování k rase/náboženství), nekteré jiné rasy byly prostě 1000 let za opicema, Hitler totiž svým psaním dle mě dával najevo, že Evropská komunita byla ve všem popředu, nejvzdělanejší, největší osobnosti, největší vynálezy, nejmodernější techniky - lze od Hitlera chápat, že ta árijská rasa (řekl bych spíše árijský lid než rasa) byla jaksi nadřazená nad ostatními díky inteligenci a myšlení, nikoliv lidským životem nebo tím, že árijci jsou nadlidi a jiné rasy jsou podlidi.

Od: mp*
Datum: 02.06.15 23:22

Hele Vy to máte pěkně vyčtený, ale mě úplně stačí, když nějaký režim dokáže vyvraždit a srovnat se zemi, byť třeba jen jednu vesnici v sousedním státě. Pak jsou všechny studie a teorie stejně na hovno.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.06.15 23:58
avatar

mp, máte pravdu a já s tím plně souhlasím. Jenže mi se nelíbí, že se hází špína, že jednomu se přišije druhé, já chci vše spravedlivě a hlavně prozřetelně. A mnoho informací, které lidem otevřou oči změní svět, to si pište.

Od: mp*
Datum: 03.06.15 01:17

Bohužel si musíme přiznat, že nic na světě není spravedlivé. Naopak nejjhorší je pocit falešné spravedlnosti a podlehnout mu. Typický příklad - řítí se na mě kamion v protisměru, ale já si říkám, ale on tam nemá jet, on tam nemá co dělat, já jsem v právu - na rozdíl od toho, abych se mu klidil z cesty. Dějiny píší vítězové a zaplať bůh, když jsou to právě ti, kterým zrovna věříme a fandíme . Už jsem to tady psal kolikrát.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.06.15 20:46
avatar

Proč zaplať bůh?

Od: zeli®
Datum: 09.06.15 18:05

estli si chcete myslet, že kupříkladu literatura faktu je opravdu faktická, tak se mýlíte

Tohle si nemyslím. Každé pozorování potřebuje interpretaci, která je chtě nechtě ovlivněna osobou interpreta. Neexistují žádná objektivní fakta. Pokud neexistují objektivní fakta a to ani v přírodních vědách, které mají být exaktní, pak tuplem nemohou existovat v sociální vědě, jakou je historie. Ohledně historie může zřejmě být dosaženo pouze hrubého konsenzu, nikoli široké shody.

Nic to ovšem nemění na tom, že režim, jehož představitel prohlásí tohle:

,,Pokud bude árijec (mluvil o češích) dobře smýšlející a správné rasy, může se dostat tam a tam (studování škol v německu atd, přesně už si nepamatuji, co tam bylo), pokud bude neárijec dobře smýšlející, bude moct přežívat v říši, ale bez možnosti dostání místa tam, kde árijec (TO PLATILO I PRO ŽIDY), pokud se sám nevypracuje. Pokud bude neárijec či árijec špatně smýšlející (odpor vůči říši, míšení se s jinými rasami, nedodržování pravidel říše) bude vyhostěn či převezen do koncentračního tábora, v politické výjimce popraven."

...je zrůdný. Ať už říkáte cokoli, tohle rozlišuje lidi na "my" a "oni" - ten, kdo prohlásí tohle, zcela otevřeně soudí lidi na základě etnické či národnostní příslušnosti, nikoli na základě jejich vlastností. Přišlo by vám fér, nemít možnost studovat nebo mít přístup ke studiu značně ztížen pouze kvůli tomu, že jste se narodil jako Čech (Žid, Polák, Rus, dělník, Arménec, kapitalista...doplňte co chcete), což jste nijak nemohl ovlivnit? Je úplně jedno, jestli chtěl nekdo někoho vyhladit nebo ne - podstata toho zla už spočívá v řečeném dělení na my a oni, které je neopodstatněné - sociální darwinismus je pomýlený a pro současný globalizovaný svět je z pragmatického hlediska k ničemu.

Váš revizionizmus jako takový odmítám - ano, je možné, že se věci nestaly přesně tak, jak si přečteme v učebnicích (bohužel, do těch učebnic je potřeba něco napsat a je při tom třeba držet se jedné interpretace, pokud to není zrovna učebnice pro historiky 2. sv. války), nicméně v podstatných rysech mě nezvykláte. Je mi jedno, jestli v táborech zahynul milion lidí nebo dva a je mi jedno, jestli zemřeli plynem nebo pracovním úmorem. To, co je pro mě na celé věci důležité, je to, že byli internováni na základě toho, že se špatně narodili. Takovéto masové dělení lidí na "my" a "oni" na základě něčeho, co daní lidé nemohli ovlivnit, se už v moderní společnosti nikdy nesmí opakovat.

Jediné, v čem s vámi souhlasím, je, že by vám nikdo neměl zakazovat v této věci bádat a otevřeně prezentovat své názory, jakkoli jsou v rozporu s těmi "oficiálními". Toto tabuizování je jednak překážkou pro skutečně svobodného ducha bádání (což sám píšete), jednak vytváří atmosféru zakázaného ovoce, které je vždy lákavé. Umím si představit, že když vykřiknete "o tomhle a tomhle se nemůže mluvit, pojďte a já vám ukážu pravdu...", že to může některé lidi zblbnout a zlákat k tomu, aby se začali zabývat tím, co se "nesmí říkat" a co díky tabuizaci získává punc mystického tajemství, které nemůže být kvůli údajné zvůli demagogů potvrzeno výzkumem. Ano, je to věc hluboké diskuze, ale vážně si myslím, že v tomto případě máte pravdu a svoboda svědomí by neměla být zákonem omezována. Ostatně, jak je vidět z videa, v USA s tímto problém nemají - neonacistické organizace jsou tam legální. Jediné, co by mělo být zakázáno, je otevřená výzva k násilí na osobě či skupině osob. Myslím, že rozumná společnost ukáže neonacistům, kam si tu svoji etnickou nenávist mohou strčit, i bez zastřešujících zákonů...v tomto místě spatřuji skutečné nebezpečí pro svobodnou společnost.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.06.15 18:21
avatar

Celým textem mi mluvíte z duše. Přesně takhle uvažuji taky.

Nikde jsem neřekl, že je správné dělení lidí na "my" a "oni", to možná řekl pouze autor citátu Heydrich. Já se prostě hrabu ve zmanipulovaných informacích (asi jsem prostě takový, každý je nějaký a každého zajímá něco jiného), nejde mi o to obhajovat nacizmus, ale obhájit věci tak, aby se blížily co nejvíc k pravdě, jak už jsem totiž řekl, nemám rád házení špíny na cízí triko nebo se chlubit cizím peřím. Jak jste řekl, fascinuje mě "zakázané ovoce", ale v žádném případě bych si nedovolil obhajovat nacistické, komunistické, či jiné zvěrstva. To, že někoho jen tak převezli do koncentráku samo o sobě je zvěrstvo.

Lidé zde si myslí, že jsem nácek, ale tak samo se rýpu v bolševismu/stalinovi/marxovi a židech - tak by jisto jistě řekli, že jsem nacistický komunista (další přesvědčení o tom, že dnešní moudří lidé jsou fakt jen ovce, neumí objektivně posoudit situaci). Jen zde otevřu nějaké téma a už jsem nácek, se kterým se nemá cenu bavit. Tak samo se rýpu v dněšních zvěrstvech (za které už není zákonem daný trest, nýbrž je za to ponížení a "shození" člověka ze současné společneské myšlenky normálně uvažujícího člověka).

Doufám, že aspoň vy si o mě nemyslíte, že jsem nějaký nácek nebo "totalitní vlezdořiť". Jste zde první člověk, se kterým se dá normálně diskutovat, vážím si toho.

PS: Možná je můj problém, že věci vyjadřuju poněkud jinak, než mají opravdu znít.

doplněno 09.06.15 18:26:

Rozumíte mi? Jen řeknu pravdu o židovské revoluci 1918 v Rusku, povím o tom, že většina Židů vyvraždila nevinné lidi, ale už jsem hned Hitler, protože ten byl přeci proti Židům, i když v daném tématu zrovna nebyla o nacizmu ani zmínka. Lidé jsou nevyzpytatelní...

Od: zeli®
Datum: 09.06.15 19:20

Abych řekl pravdu, tak vám nevěřím. Ze všech vašich příspěvků, z četného "informačního mlžení" (ohledně toho, čeho vlastně chcete svými příspěvky dosáhnout), které nepovažuji za pouhou náhodu, jsem nabyl dojmu, že jste skrytým fašistou a xenofobem. Takto na mě působíte a muselo by se stát něco moc zvláštního, abyste toto moje přesvědčení změnil. Nevěřím ani tomu, že věci vyjadřujete jinak, než mají znít - podle mě je vyjadřujete takto neurčitě naprosto záměrně, jak jsem již řekl. Nicméně ať už je to jakkoli, máte nějaký názor a měl byste mít právo na to ho mít.

Nezajímám se nijak do hloubky o probírané historické období, a proto nechám náležité odpovědi na vaše revizionistické snahy na odbornících. Nicméně ano, zřejmě se s vámi shoduji na tom, že by nikdo neměl být trestán za své přesvědčení. Měl byste mít právo říkat to, o čem jste přesvědčen, neboť v opačném případě vzniká poněkud schizorenní situace. Samozřejmě musí být zakázáno přímé vyzývání k násilí. Společnost je podle mě dost rozumná na to, aby nerozumná přesvědčení odfiltrovala sama i bez zákona - určovat rozumná přesvědčení zákonem se mi jeví jako nešťastná a potenciálně nebezpečná tendence.

P.S. Jste hned za Hitlera, neboť i na ostatní lidi zde zřejmě působíte poněkud "radikálním" dojmem a tito lidé vnímají váš příspěvek o revoluci v kontextu vašich ostatních příspěvků - na tom není nic až tak nepochopitelného (nevyzpytatelného) ;) Naopak, to, že vnímáme výroky lidí v kontextu, nevyzpytatelnost jejich chování snižuje (zvyšuje předvídatelnost).

doplněno 09.06.15 19:31:

Edit: Také je problém vaše užívání termínu pravda. To, co říkají ostatní, označujete jako "falešné interpretace", kdežto to, co říkáte vy, označujete jako "pravda". To zní poněkud nadutě - potom se nemůžete divit, že vám lidi nadávají a odmítají vás poslouchat. Co kdybyste místo frází jako "ukážu vám pravdu" říkal něco jako "myslím, že oficiální interpretace se mýlí v tom a tom (konkrétně, nikoli obecné fráze typu "všechno je zmanipulováno"), namísto toho nabízím interpretaci tu a tu..." - takovouhle drobnou změnou možná dosáhnete toho, že najdete více lidí ochotných s vámi diskutovat. Pokud totiž předem řeknete, že máte pravdu, dáváte najevo, že diskutovat vlastně nechcete...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.06.15 19:37
avatar

Děkuji za radu, tohle jsem asi potřeboval. Já jsem takový, že všechno řeknu na "plnou hubu" i o té pravdě, kterou lidem předhazuju jako psovi kus masa, to máte pravdu. V tomhle se poučím.

I když mi nevěříte, jsem moc vděčný za vše, co jste napsal.

PS: skrytý fašista a xenofob, no, to záleží, jak podám můj výrok a jak lidé berou termín "fašista" a "xenofob". Většina lidí totiž ani neví, co to znamená. Osobně si myslím, že předpoklady k fašismu či xenofobii nemám a ani se o to nesnažím.

 

Od: jmlc®
Datum: 02.06.15 16:48
avatar

Kolik našich "skínů" zná historii původu jejich holé hlavy? http://cs.wikipedia.org/wiki/Skinhead

Stejně jako Hitler, který nesnášel židy, protože měl sám židovský původ... http://zpravy.idnes.cz/hitler…A100824_200828_zahranicni_iky

doplněno 02.06.15 21:57:

"vzorky DNA" to potvrzují - DNA usvědčí vraha, DNA určí vhodnost dárcovství orgánu,... - proč tady nedůvěřujete vědcům a dáte na překlad MainKampf?

doplněno 03.06.15 08:38:

Přečtěte si prosím článek - je tam jasně uvedeno, že DNA Hitlerových příbuzných.

Ale mám tu dva problémy - nejsem vedle vás a nemám v ruce klacek... takže bavit se s někým takovým a bez klacku, to prostě nejde...

I tak vám přeji hezký den. A doufám, stejně jako většina lidí z daného vlákna, že se s vámi nikdy nepotkám osobně.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.06.15 21:49
avatar

S radostí bych oznámil, že Hitler Žid nebyl - zase manipulace, že Hitler byl šílenec BYL ŽID, ZABÍJEL ŽIDY, NEBYL MODROOKÝ BLOŇDÁK, ALE CHTĚL JEN MODROOKÉ BLONĎÁKY. Lidská tupost nezná mezí...

Od: jofa®
Datum: 02.06.15 22:18

lubrikant: Napište tady lidem číslo, kolik lidí přišlo o život zrůdností nacistické ideologie. Najděte tu odvahu a napište sem počet mrtvých. Pokud nikoliv, jste zbabělec.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.06.15 22:29
avatar

Sice nevím, proč to po mě chcete, ale díky nacismu zemřelo (kromě vojáků) odhaduji do jednoho milionu lidí, ale je to pouze mlůj odhad, nepřesný typ ( z toho v koncentrácích viz. obrázek. )

Od: jofa®
Datum: 02.06.15 23:08

Nacisté v tajnosti připravili před vpádem do země několik speciálních jednotek SS, tzv. Einsatzgruppen, jejichž úkolem bylo fyzicky likvidovat nepřátele nacionálního socialismu pod krytím boje proti partyzánům. Cílem těchto jednotek byla ve skutečnosti fyzická likvidace Židů, komunistů a jakýchkoli osob, které se postaví na odpor nebo jen budou představovat potenciální hrozbu. První masové vraždy začaly již 25. června 1941 v Kaunasu. Mezi největší masové vraždy na sovětském území patřil masakr v roklině Babí Jar severně od Kyjeva, kde koncem září 1941 zastřelili nejméně 33 000 lidí, převážně Židů. Podobné popravy se odehrávaly prakticky po všude, kam Einsatzgruppen přišly. Jen za prvních 5 týdnů jejich činnosti na východní frontě zlikvidovaly tyto jednotky přes 60 805 civilistů včetně žen, dětí a starců.[4] Již v roce 1942 sám Heinrich Himmler konstatoval, že masové popravy střelnými zbraněmi nejsou morálně vhodné, protože vrazi po čase mohli trpět duševními problémy a proto se začal zabývat novými způsoby vraždění. Brzy se začaly používat

Lubrikant: Vaše počty jsou naprosto nepřesné a "směšné" Mám pokračovat?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.06.15 23:23
avatar

Pokračovat můžete, ale pokud vím, tak Němci nesměli vraždit civilisty (což se netýkalo partyzánů a odbojářů). Za vraždy civilistů byli Němci popravováni. Takže vraždu za vraždu? Asi ne.

BTW. tahle fotka na wikipedii je fotomontáž, zanedlouho doložím: http://cs.wikipedia.org/wiki/Einsatzgruppen#/media/File:Jew_Killings_in_Ivangorod_%281942%29.jpg

Od: jofa®
Datum: 02.06.15 23:27

Ne, nebudu již s Vámi ztrácet čas. Je to s Vámi horší, než jsem si myslel.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.06.15 23:54
avatar

Něco možná zajímavého Vám sem napíšu:

Jeden z českých historiků, Miroslav Dolejší (pronásledováný politickou policií a perzekuován výhružkami) navštívil národní archiv a přezkoumal dokumenty o případu Lidice. Při prozkoumávání objevil zajímavou zprávu od Gestapa odeslanou K.H. Frankovi, státnímu tajemníkovi. Dokument ze dne 29.6.1942 (19 dní po vypálení Lidic) je podepsán SS-Hauptsturmführerem, Haraldem Wiesmannem (šéf Gestapa v centru Kladna, v blízkosti Lidic) a SS-Standartenführerem, Hansem-Ulrichem Geschkem (ředitel policie v Praze). Oba podávají zprávu K.H. Frankovi na základě informací od Gestapa, že nejméně 90 žen s dětmi a staří lidé opustili vesnici během 8.6.1942 (2 dny před vypálením Lidic), v důsledku tří-denního intenzivního pátrání SS a Gestapa z důvodu pátrání po partyzánech a jejich vysílačce, kterou zachytávalo Gestapo v elektronickém přijímači v Lidicích. SS velmi pečlivě prohledávali vesnici před 8.6.1942. V tomto dopise Gestapo hlásí, že tyto ženy s dětmi odešli k příbuzným po celé zemi. Gestapo také hlásí, že nemají rozkaz najít a zatknout všechny uprchlíky. Navíc Gestapo hlásí, že mají stále 82 Lidických mužů ve vazbě (dopis je datován 29.6.1942 - 19 dní po vypálení Lidic a po údajném vyvraždění všech občanů). K tomu dodatek, že žádná žena nebo dítě nebylo popraveno.

Od: jofa®
Datum: 02.06.15 23:38

Ti nemečtí vojáci z Lidické vraždy civilistů byli popraveni? Vyprávějte !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.06.15 23:44
avatar

Civilistů? Pokud vím, tak ženy a děti byly z města převezeny, poprava se týkala jen mužů (tzn. většina partyzánů). Omlouvám se, že vám nemůžu předat zprávu z německé vysílačky SS, abyste viděl/a, co Němci hlásili svým velitelům při vyvraždění lidických partyzánů. Zkuste taky studovat a nejen papouškovat!

A proč by měli být popraveni za to, co jim bylo nařízeno?

Pardon, že nemám tu pravou fotku z wikipedie, tak vám tedy dám aspoň pár jiných podobných, třeba ji ještě najdu:

To jsou propagandistické fotomontáže a vpravo od nich pravé fotky. Sověti už uměli věci, co?

Datum: 02.06.15 23:44
avatar
Od: jofa®
Datum: 03.06.15 00:00

A u té pece jsou pekaři na chleba co? Lubrikant, říkám vám upřimně, chce se mi z vás zvra..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.06.15 13:58
avatar
Aha, takže Němci spalovali v pecich, kde se vleze jedno tělo, miliony lidi nebo dejme tomu tisíce těl. To zní docela logicky. Opravdu. Byl/a jste někdy se na ty pece podívat? Nejspíš ne.
Datum: 02.06.15 22:39
avatar

pro jmlc:

Nikde není důkaz na Hitlerovskou DNA, a jestli je, tak mi ho s prosím pošlete. Protože je zatím nejpravděpodobnější, že Hitler žid nebyl.

Mimochodem, s těmi vědci je to to samé, jako s mým známým > Mluv to, co máš, nebo si místo hledej v popelnici... Nemálo jich přiznalo, ve školství atd, že musí učit to co není pravda atak dále.

Od: dam®
Datum: 03.06.15 01:02

Netuším, co Tě zde vyskytlo, jen děkuji, že nejsi v mé blízkosti

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.06.15 14:00
avatar
Důvod?

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.