Bývalá přítelkyně - problém vyřešen! ;-)

Od: Datum: 14.06.15 20:34 odpovědí: 11 změna: 15.06.15 11:05

Tak bohužel stalo se to, moje bývalá přítelkyně byla těhotná se mnou. Tak jsem jí zaplatil ten potrat a mám od ní už pokoj, ale řeknu vám, že už se nikdy do takováto situace nechci nikdy dostat. Když jsem se díval do kalendáře, tak ode mě to byl jedenáctý týden a od toho jednoho co s ním měla hned po mým rozchodu sex to byl sedmý týden. Ano, nechráněný sex jsem s ní měl 12. března, bylo to hned za 2 týdny, co jsme se poznali. A tam s ním novým klukem měla sex hned ten první den. Takže to holka do vztahu není v žádném případě. A teď už má stejně jiného, zase ho bude oblbovat a říkat mu, že měla jen jednoho, tak jak oblbovala ty 2 měsíce mě. Jestli chcete vědět pravdu, co se toho 12. března stalo, tak vám to řeknu. Na mě se zničeho nic vrhla a prostě mi ho tam dala, byla na mě tehdy dost ostrá. A mě obviňuje a je na mě naštvaná, že jsem se do ní udělal. Nicméně to zkoušela ještě předtím, vždycky jsem jí odhodil bokem. Toho 12. března, byla na mě dost brutální, klidně jsem to mohl náhlásit, jako znásilnění, ale to by mi asi neprošlo, protože potom jsem s ní měl ještě jednou sex.

Beru to spíš jako takové ponaučení do budoucna, já jí nelhal, moc dobře věděla, že jsem nezkušený a tohle se stát může, zatímco ona mi lhala a vodila mě celou dobu za nos. To je ženská, která by chtěla chodit s každým, mě lhlala, říkala, že měla jenom jednoho, přitom jich měla víc a navíc vůbec nic nevěděla o antinkoncepci a to má 33 let a dělala hrozný chyby v pravopisu. Se jí raději v práci už vyhýbám velkým obloukem.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.06.15 20:47

No,ona ti ho tam dala a ty ses udělal...

To jako hned? Bez dalších průvodních pohybů? Nešlo vyklouznout,když jsi nechtěl?

Máš ponaučení do budoucna,ještě jsi z toho vybruslil se štěstím.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.06.15 20:59
avatar
Evidentně byla těhotná před vaším sexem (Jestli tedy byla skutečně těhotná, když ani neměla potvrzení o tom u sebe.) a hledala někoho, kdo jí ten potrat zaplatí. Prostě vás jen využila. Tak snad je to pro vás zkušenost do života. 4 tisíce naštěstí nejsou tolik, to se dá oželet. Příště buďte ale chytřejší.
doplněno 14.06.15 21:22: iceman007: Vy musíte být v okolí hodně oblíbený, když dáte jen tak holce 4000 bez toho, abyste si ověřil, zda mluví pravdu a svému kámošovi 6000 za něco, co by udělal každý normální kámoš zdarma. Za 10 tisíc jste si mohl 10x zajít do bordelu, to by mi přišlo jako lepší investice než ten váš jeden sex. Už se těším, s čím přijdete příště a kolik vás to bude stát.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.06.15 21:05

To si nemyslím, kvůli mě i brečela, že jsem jí pokazil život, nakonec mi s tím vším pomohl kamarád, který znal ty doktory, stálo to tam celkem 6 000 Kč, tý ženský jsem dal na to 4 000 Kč, nakonec z toho ty 2 000 Kč utratila a kámoš doplácel 4 000 Kč, za to, že mi pomohl jsem mu dal 6 000 Kč, takže mě to celkem stálo 10 000 Kč!

Datum: 15.06.15 10:42
avatar
No nevím, všechno už tu bylo řečeno, jen vy to nechcete slyšet... Já ještě přidám, že na interrupci skutečně není potřeba "znát doktory", je to zákrok jako jakýkoliv jiný (v lékařském slova smyslu), tudíž stačí provést vyšetření a vypsat žádanku... A pokud chápu dobrě, tvrdíte, že to byly vaše 4.000 + 4.000 od kamaráda, a to už by byla cena za luxusní soukromou kliniku a ne někde v nemocnici...
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.06.15 21:35

Nebojte se už mě to stát nic nebude, já jen, že doplatil na to, že jsem si začal s lehkovážnou holkou a s holkou, která byla totálně bez peněz, správně by to všechno měla zaplatit ona, protože to byla ve skutečnosti její chyba, ale co už stalo se, příště si dám o to větší pozor a raději se seznámím s nějakou mladší a ne s takouvou potvorou.

Od: jumba
Datum: 15.06.15 11:05

Ona lehkovážná holka, ty nehkovážný trouba. Ochrana Ti nic neříká? A nikdo mne nemůže donutit k sexu, když nechci ! To jsou jen Tvoje žvásty a snažit se hodit odpověvědnost na druhého. Je to i Tvá chyba.

Nechápu, že hned vyklopíš prachy, aniž bys viděl nejaké potvrzení od lékaře, že je těhotná a kolik týdnů. Ronit slzy na povel a vykládat o zničeném životě, dokáže hodně holek. To, že se raději seznámíš s mladší holkou, neznamená, že nebude potvora a nebude se to opakovat. Raději uvažuj, proč se chceš seznámit s dívkou a jaké hodnoty by dívka měla mít. Potom hledej a dívku lépe poznej, než zase vytáhneš nářadí. A hlavně používej OCHRANU, nedej na slova slečny, že bere antikoncepci ! Dokud nechceš založit rodinu, tak naostro nejedu !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.06.15 09:34

Jistěže nebyla těhotná, akorát hledala troubu, který ji bez řečí vysolí peníze. No, našla ho.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.06.15 21:01
No vidíš, alespoň teď všichní ví, jaký jsi zoufalec.
A chlapče, až vyrosteš z puberty, tak na to taky přijdeš.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.06.15 21:29
avatar

Jednou, až dostaneš rozum, tak se radostí zblázníš a zas budeš mít prd! *hej*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.06.15 09:10
To je jak v tom vtipu... jde hloupy kluk po lese a rika: Hele houba asi si kopnu. A houba na nej promluvi a rika. Ne nekopej do me, kdyz me nechas byt, splnim ti tri prani... Hloupi kluk se zamysli a rika. Chci byt chytrej! A houba udela cink a kluk rika no ja jsem normalni to je husty bych se z toho po××al. Houba cink. Je, ja se pos×al to jsem ale debil. Houba cink... a kluk je hele houba... asi si kopnu...
Ohodnoceno: 0x
 
Od: moula*
Datum: 15.06.15 09:19

Bingo, není co dodat !

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.