Budu nemocná?

Od: Datum: 19.09.12 17:29 odpovědí: 6 změna: 20.09.12 18:23

Už od odpoledne mě bolí hlava. (Připomínám to, že mám rýmu) A teď večer mě začala bolet natolik, že jsem s musela vzít Paralen. Taky se cítím jakoby trochu opilá a teď mě začalo bolet za krkem. Myslíte, že budu nemocná, nebo je to jenom dnešní nevolnost? Díííky

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.09.12 17:31

radil bych horký čaj a do postele a vypotit se. nemocná asi budete,vypadá to na počátek nemoci.

Od: nemehlo*
Datum: 19.09.12 17:32

Tak to je závažná diagnoza. Viděl bych to na Moribundus!

Datum: 19.09.12 17:36

A na něj bacha,je to mrcha

Datum: 19.09.12 17:35

To je od té rýmy, může to být ale taky nemusí počátek nemoci. Mě taky čas od času bolívá hlava jen tak.

Datum: 19.09.12 18:03

může to být i změnou tlaku - včera bylo krásně, dneska se hodně ochladilo... taky mě celé dopol. bolela hlava... uvidíte zítra

Datum: 20.09.12 18:23

Když na člověka příjdou takovéhle pocity, je nejlépe zaktivovat imunitní systém, který pracuje nejlépe v teple. Takže to chce teplý nápoj nebo talíř horké polívky, ponožky a pod deku, zahřát se a ještě lépe, usnout. Právě pro proto se horečka nemá srážet léky, když je pod 38´C. Dovolit imunitě, ať se o problém postará. Až když se teplota zvýší nad 38, pak teprve nasadit léky a když vystoupí nad 39, tak zábal, někdy stačí jen na nohy a ruce. *jasne* Na vira neplatí nic, jen imunita.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.