13 prášku za den

Od: Datum: 29.05.15 18:41 odpovědí: 11 změna: 30.05.15 13:57

Udělá mi neco s tělem 13 prášku za den? 2 na alergii,2 na vitamíny a 9 na Ochranu svalové hmoty?

Neškodí takový počet zdraví?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.05.15 18:45
avatar
Na ochranu svalové hmoty ti prášky nepomuzou na to je pravidelná zátěž. Vitamíny z tablet se nevstrebaji, vyhozené peníze...
Ohodnoceno: 0x
 
Od: okolo
Datum: 29.05.15 18:47

Pochybuju že aminokyseliny jsou vyhozené peníze,prosím odpoví mi někdo na otázku zda to není velká zátěž na ledviny atd?

Od: qt
Datum: 29.05.15 19:07

Děláš nějaký konkrétní sport (kulturistiku), že potřebuješ brát aminokyseliny v prášku? Pokud ne, dej si místo toho flák masa. A jinak ti na to odpoví tak doktor, popřípadě vždy je u léku napsáno, s čím by se neměly kombinovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.05.15 19:08
avatar

Nejlépe na tuto otázku odpoví lékař. A jestli se obáváte o že si můžete poškodit dokonce ledviny, tak vůbec nechápu, proč hledáte radu tady, kde jsme v tomto oboru laici. Přece nejste tak bláhový. Tak co když já Vám odpovím, že se nemáte čeho obávat, tak Vy se budete ládovat něčím, co Vám může způsobit vážné problémy jenom proto, že Vám to řekla nějaká Suzymon?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.05.15 13:50
avatar

Většina lidí ví, že nadbytek bílkovin značně zatěžuje celý organismus. Většina kuluristů ti řekne, kolikrát měli ledvinovou koliku. Bílkoviny samozřejmě mají ochranný efekt, pokud neklesnou pod 0,8g/kg, netřeba se cpát několika gramy navíc v podobě přípravků, protože ten základ hravě pokryje normální strava. Co je ale důležité proti katabolismu - pravidelná zátěž, jen požírání bílkovin nestačí. Organismus se chová za každých okolností maximálně úsporně a nevyužité kapacity odbourává...bez ohledu na to, kolik těch bílkovin má k dispozici.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.05.15 19:12
avatar

Zeptejte se v lékárně - magistři mají někdy v lécích a výživových doplňcích větší přehled než lékaři. Vyhlídněte si někde prázdnou lékárnu (bez fronty) a na vše se vyptejte. Já alespoň mám dobrou zkušenost, že v lékárnách bývají ochotní.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mot
Datum: 29.05.15 19:50
Cest vyjimkam, ale lekarnici jsou jenom prodavaci. Bohuzel.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.05.15 19:34
avatar

Tak ty na alergii asi vynechat nemůžete. Vitamíny bych radši doplňoval ovocem a prášky na svalovou hmotu bych hodil do kanálu (i když radši ne, co kdyby je našli potkani a zesílili by jim svaly? *smich*)

Zásadně dobrovolně nepolikám chemii, kterou nemusím. I tak je toho víc, než dost.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.05.15 19:40
avatar

Vzhledem k dotazu (alespoň já osobně ) cítím že Vám již škodí,ale ne ledvinám-MOZKU!

Vezměte rozum do hrsti,"prášky" zahoďte.Na alergii berte jen jeden nebo dle dp.lékařem alergologem, vitamíny max v zmimním období a nějaký sajrajt na ochranu svalové hmoty? na co to je? To se nepohybujete a ležíte celý den v pelechu?Raději pracujte,cvičte,posilujte ,běhejte ...

To vše je chemie ,syntetické materiály,nic přírodního a jistě to může škodit!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.05.15 21:40

Jsme zdecimovaní reklamou a snahou vše řešit snadno a ihned. Nacpu se práškama na tvorbu (ochranu) svalové hmoty a pak jsem překvapen, že jediný důsledek jsou vydulá prsa a ve čtyřiceti špatná funkce jater, ledvin, poškozený žaludek...

Blahopřeji a doporučuji přidat ještě pár tabletek. Dalších deset - patnáct už neuškodí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.05.15 13:57
avatar

13 tablet denně je jistě zátěž pro ledviny, játra-to je to co jste chtěl slyšet? Osobně si totiž myslím, že jen úplný hlupák se cpe léky když nemusí a pokud tomu rozumím, vy máte naordinované jen ty 2 na alergii to další budou nejspíš jen potravinové doplňky nikoli léky.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.