Co dělat když začne válka

Od: Datum: 19.09.12 13:35 odpovědí: 38 změna: 02.01.15 19:26

Ahoj, chtěl jsem se zeptat co dělat když začne 3. světová válka, nebo jakýkoliv konflikt na území ČR. Rozhodně bych nespoléhal na naši armádu která se už 3x vzdala úplně bez jediného výstřelu (1. a 2. světová v. a okopace 1968/69).

Zalést do sklepa a čekat, nebo odejít do ciziny atd.

díky za odpovědi


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: samadoma*
Datum: 19.09.12 13:42

a co vám pomůže cizina ,když to bude SVĚTOVÁ válka?*bzum*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: war
Datum: 19.09.12 13:43

pokud vím tak za 2. světové války se na území USA nebojovalo ( nezahrnuji do toho hawai )

Od: au1
Datum: 19.09.12 13:45

hm ale to tenkrát neměly různý země světa asi 10 000 jaderných hlavic :D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.09.12 13:52
avatar

V momentě, kdy nastane problém, tak už letadlo do států neseženete a autem se taky nikam nedostanete. Aspoň teda ne nikam daleko. Držte basu a zústaňte tady. To jste vlastenec ku*va?! *zed*

Když se každý bude chovat zbaběle, tak kam to asi dotáhneme, co?! Jak známo, Češi nejvíc zaberou, až když jim teče do bot. Ale poslední roky je tu nějak moc srabů, co začnou rezignovat a kolaborovat ještě o dost dřív, než je problém ... po nás potopa.

Jinak bych doporučil domluvit se s rodinou, kde v případě problému bude sraz. Může se stát, že nebudou fungovat telefony, internet, nic ... a tak byste měli mít jasno, kde se sejdete, pokud zrovna budete od sebe. A jednoho dva lidi to chce vyslat okamžitě do krámu pro zásoby vody a jídla. Pak si zalezte třeba do sklepa nebo na půdu, ale nikam neprchejte ...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 19.09.12 14:07
avatar

Když se každý bude chovat zbaběle, tak kam to asi dotáhneme, co?! Jak známo, Češi nejvíc zaberou, až když jim teče do bot. Ale poslední roky je tu nějak moc srabů, co začnou rezignovat a kolaborovat ještě o dost dřív, než je problém ... po nás potopa.
na druhou stranu je to ale smutny fakt
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.09.12 13:43
avatar

Šmankote...

Když začně 3. SVĚTOVÁ válka..., pak nikam nezalézejte...klidně vylezte...a dívejte se na ty "houbičky z atomových mraků" více či méně od Vás vzdálené..., protože už je v životě neuvidíte. Schovávat se v tomto případě nemá žádný smysl...ba právě naopak..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: au1
Datum: 19.09.12 13:43

tak to vám řeknu naprosto přesně :) vyberte si nějaké pěkné místo na kopečku, odkud budete mít pěknej výhled .) protože jestli začne 3.světová válka, tak na 99% stejně nemáte šanci přežít :D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vetron
Datum: 02.01.15 16:46

to si nemyslím ale naopak máte tu jednu setinu že přežijete a to se my zdá na válku dost procent abych si dokázal poradit. Dám pár rad.

1. de o to nebýt srab takže když to tušíte připravte se

2.Věci co budete potřebovat není nic těžkího takže sežente si nádobu na vodu která nebude přesahovat půlitr. Každý den vypijte půl litru vody a je to. každý den sněste aspon 2 balení toastu nebo balených sendviču. Psí konzervy a sušené ovoce taky vydrží dlouho.

3.schovejte se ve vysokých patrech panelových domů a okna obalte igelitovou folií je asi 30 procent šance že vás najdou vojáci.

4.ve skupinkách se žije lépe ale nesmí přesahovat víc jak 7 lidí

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 19.09.12 13:44

Pokud myslíš 3. světovou, jako takovou, tak ta by byla jaderná a sklep ani cizina ti nepomůže. Rychle si utíkat užít, protože budeš mít posledních pár hodin nebo minut života (možná i jen sekund).

Pokud myslíš klasickou bez zbraní hromadného ničení, tak co takhle vzít zbraň a jít BRÁNIT SVOJI VLAST? Snad nejsme národ otcoprodavačů, srabů zalezlejch ve sklepích či utíkajících do zahraničí? Právě díky lidem tobě podobných si vždycky necháme nakopat pr...el. Copak už nemáme ani kousek hrdosti? Hus, Žižka a další předci by se za nás styděli - a já taky.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: war
Datum: 19.09.12 13:49

vzal bych bufry a dal bych se k brtiské armádě, protože ta naše by odevzdala zbraně a čekala až skončí válka. Smuté ale tak to cítím, můj praděda bych v AČR za druhé světové, bez boje jim řekli at odevzadjí zbraně, praděda se rozhodl odjet do anglie a přidat se k brtiům asi z 10000 českých vojáků to udělalo 100.

Datum: 19.09.12 13:57
avatar

To byla ale uplně jiná doba. Lidi, zbraně, vztahy, politika ... všechno bylo jiné než dnes. Vy, kdybyste se chtěl teď přidat k Britům (což vůbec nechápu jaký má smysl v dnešní době), tak než tam dojedete, bude po válce (a po lidstvu taky). A kdyby ne, tak myslíte, že tam na vás čekají s otevřenou náručí? Myslím, že ne ...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.09.12 13:54
avatar

Přesně, souhlas! *placni*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mike32*
Datum: 19.09.12 13:44

Naše armáda je už dávno součastí NATO ... západní aliance ...

A co dělat při 3.světové válce? Asi už nic ... v dnešní době už by to znamenalo konec světa ...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.09.12 13:51
avatar

Pokud máte sklep z třímetrových betonových zdí s dvoumetrovou vrstvou olova, nebo v cizině podobný bunkr, jděte tam. V opačném případě se velmi rychle vypaříte, takže nemá smysl se o něco pokoušet.

doplněno 19.09.12 14:04:

Tak nám to objasněte, vševědoucí:D. Pak ale nechápu, proč se ptáte;)

Osobě to neřeším. Až to přijde, tak to přijde, a s dnešními zbraněmi to bude velmi rychlé.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: debor
Datum: 19.09.12 13:58

takže když si to spočítáme dohromady všichni víte velký hovno :D, když začně třetí světomá bude tam čína, korea, USA , ruska a evropské velmoci. Nikdo z nich atomovku nepoužije- KLDR by mohlo, vypatlaný jsou dost, ale má je na pod palcem Čína, která nenechá zničit svět, Rusko a evropské velmoci taky ne- evropani jich moc nemají a Rusové si váží přírodního bohaství.

USA- pokud by proláli myslím si že by zbytek světa chtěli stáhnout sebou, jenomže to se nestane protože Čína, Korea a další asijské státy kromě japonska nemají šanci proti USA, Rusku, Japonsku, Británi, Německu, Franci, atd.

avatar
Upozornění od sys kapkanadeje 19. 09. 2012 15:43:34
Prostudujte si i Pravidla této poradny a respektujte je! Konkrétně - Z2 jste porušil.
Od: artrosis
Datum: 19.09.12 13:56

Nejsem sice historik, ale co vím, tak v první světový jsme českou armádu jako takovou neměli - jen zahraniční legie a ty bojovaly. Za druhé světové nás prodali naši "spojenci", takže bylo rozumnější Hitlerovi ustoupit, i když na hranicích a po celé republice byla mobilizována armáda připravená bránit vlast se zbraní v ruce...Jaké by to pak mělo následky? Těžko říct. A v době okupace? Co asi mohli dělat, proti přesile ze všech stran, když se s pomocí západu nedalo počítat?

Jinak pokud by došlo ke světové válce za použití jaderných,biologických a chemických zbraní, tak vás nezachrání vůbec nic...Přesně jak zde napsali jiní - totální konec světa, minimálně konec vyspělé civilizace. A kdyby šlo o konveční válku, pak jsme přeci v paktu NATO, takže by jsme měli plnit svoje závazky, stejně jako oni ty svoje (i když o "spojenecké" loajalitě dost pochybuji).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: war
Datum: 19.09.12 14:00

slyšel jste někdy o partyzánech, četl jsem knihu smrt si říká Engelchen, praděda seskočil z letadla a verboval partyzány, ani v jedné z těchto dvou nejméně 100 člených skupin nebyl ani jeden voják z české armády.

Ano zaprvní světové války nebyla AČR, za to se omlouvám

Datum: 19.09.12 14:04
avatar

ACR totiz existuje od roku 1993. Ve valce se ucastnilo spoustu ceskych oddilu armady, ale ikdyz pod ceskou vlajkou, pokyny byli prevazne z britanie.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: artrosis
Datum: 19.09.12 14:20

tak v té době profesionální armáda nebyla. všechno to byli branci, kteří po rozpuštění ČSA byli vráceni ke svým profesím a posléze, pokud měli odvahu a příležitost, tak se právě k těmto skupinám přidávali. Pokud jde o důstojnictvo, tak prchlo do ciziny, kde pak budovalo zahraniční odboj. Zbytek byl určitě pod dohledem gestapa, pokud nebyl popraven, nebo zadržen v lágrech. No a se začalo s vysazováním parašutistů jak ze západu, tak z východu, tak to v podstatě vojácí čs.armády byli, jen byli začleněni do armád Británie, nebo Sovětského svazu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.09.12 13:58
avatar

Nase armada byla na zacatku 2.svetove valky jedna z neodvaznejsich a nejvice pripravena bojovat. Narozdil od francouzu jsme neutikal jen tak. Bohuzel armada o valce nerozhoduje.

Ja jsem na valku pripraven. Mam zasoby alkoholu v takovem mnozstvi, ze v pripade vypuknuti valky se upiju k smrti.

Mimochodem, co je to svetova valka a nejsme v ni uz skoro taky? Ceska armada "bojuju" v zahranici, takze cesko se ucastni valecneho konfliktu. Coz muze za par let (mesicu) znamenat problem.

Jinak porad ma ceska republika diky vystavbe v dobe vlady komunistu docela dost ukrytu (ovsem ne pro vsechny obyvatele), ktere se daji v pripade valecneho konfliktu pouzit, jenze dneska uz nepomuze nic.Existuji takove zbrane, ze v pripade jejich pouziti, dojde minimalne k umrti pulky sveta. A to nemluvim o jadernych zbrani, prece jenom nevim ktera zeme by si na tohle troufla.

doplněno 19.09.12 14:02:

debor: Ty vis velke ho*no. Co ty vis, si jeden ze stabu, ktery rozhoduje o valce?

Ano ja jsem taky napsal ze zadna zeme by si netroufla atomovou bombu pouzit, ale pokud napriklad Korea bude chtit a pouzije ji (prece jenom je to docela fanaticky narod), tak USA pouzijou stejnou silu (prece jenom je to taky fanaticky narod).

JInak v pripade valky je treba delat tady toto.

Sledovat TV a rozhlas. Pripravit evakuacni zavazadlo a drzet se pokynu z rohlasu, TV a pod. Kdysi se toto ucilo v hodinach CO.

doplněno 19.09.12 14:08:

A malem bych zapomel na mobilizaci. Nevim ktery si rocnik, ale je nas tady spousta co by sla pripravovat situaci na valku.

mimochodem, valka muze nastat aniz o tom budeme vedet a taky tak rychle skonci. Se svetem.

doplněno 19.09.12 14:10:

A kdyz uz jsem se tak krasne vypsal, doporucuji vsem film, VLAKNA. Je to i na youtube a je to prave o jaderne valce a o naslednich. Je to jeden z filmu, ktery by se mel poustet na skolach na celem svete.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fram
Datum: 19.09.12 14:07

Prakticky uvažující maminka obvykle vyrazí do fronty na potraviny.

Okopaci a následné okopávání (jako v 1968 a dále) - nevím, kdo by momentálně měl o území Česka takový zájem. Válečné choutky mají na Blízkém i Dálném východě. O 3. světové se říká že by byla jaderná a biologická a to je o zničení 1/2 planety, žádný bunkr asi nepomůže. Zatím se toho státy bojí a nepůjdou do toho. Doufejme, že se islámské oblasti s fanatičtějším náboženstvím nedají vyprovokovat hloupými filmovými a jinými rádoby- nebo zdánlivě- urážlivými nápady. Tak by asi začala 3. SV.V. nejpravděpodobněji.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.09.12 14:08

Pokud soudruhům v Číně, KLDR nebo čertům z blízkého východu rupne v kebuli, tak bude mít případný válečný konflikt trvání několik málo dní...a nikdo s tím nic neudělá. I kdyby se našel bezpečný kryt, vylézt z něj už by nešlo.

Pokud nás postihne lokální konflikt (jako že nás asi postihne), nezbude naší armádě, než se podřídit direktivům NATO.

Svět je dnes až nemilosrdně globální.

doplněno 19.09.12 14:12:

A nutno podotknout, že se vždy válčí především o území, náboženství, nerostné bohatství a skrze jiné záminky(třeba to nazvěme politikou) o peníze.

Jakmile knížectví A zjistí, že by se mohlo zmocnit bohatství knížectví B, spojí se s knížectvím C atd...

Dosadit si můžeme v různých dobách různě.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ron*
Datum: 19.09.12 14:13

No, 3. světová válka, co chcete dělat.? Řeknu to krutě. Běžte ven, ukažte děckám naposledy slunce a oblohu a ...

Samozřejmě, jsem optimista a věřím, že až takoví blázni lidi nebudou. Musíme věřit.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: war
Datum: 19.09.12 14:17

jenom bych chtěl říct, že sem tím nechtěl nikoho urazit, tohle vlákno sem vytvořil spíš jako možnost nadávat české, a československé armádě- Omlouvám se všem které to nějak pobouřilo.

Vítě děda mi o pradědovi hodně vyprávěl, nikdy nevěděl co se s ním stalo- někdy v 70tých letech se vypařil, ale před pár dny a poletech hledání jsme zjisti,l že umřel ve smradlavým komunistickým vězení- ironie, hrdina z druhé světové války, který spolupracoval s brity a SSSR nakonec umře někde ve smradlavý díře.

Datum: 19.09.12 14:23
avatar

Proc bychom meli nadavat nasi armade? Opravdu by si mel citit vice toho vlastenectvi. Armada tu neni jenom na valku, ale taky na prirodni katastrfoy a co si budeme nalhavat, dreli a drou na vice nez 100%

Ohodnoceno: 0x
 
Od: artrosis
Datum: 19.09.12 14:25

jojo, takhle se ten minulej režim blbě k našim vojákům choval..místo co by takové lidi oslavoval, využíval jejich znalosti a zkušenost ze "západního světa", tak je pronásledoval jejich rodiny, zavíral je, posílal je do pracovních lágrů a v tom nejhorším případě je nechal po vykonstruovaných procesech popravit. A nejsmutnější na tom je, že ten režim likvidoval i svoje "hrdiny" z východní fronty. a to jenom proto, že si otevřeli hubu, nebo že s něčím nesouhlasili. jenže tohle není ani tak problém armády, jako spíš problém politiky.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ruze®
Datum: 19.09.12 15:02
avatar

Myslím si,že 3.světová by už byla jen ,,válka ,,čudlíků,, a tlačítek a jen těžko by ji mohl někdo přežít.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.09.12 15:49
avatar

Pokud bude někdy 3 světová válka,tak co Vám pomůže zalézt do sklepa?Přiletí sem 7 tunové kokino a je po nás.Upřímně naše země není ničím zajímavá,bohatá aby o ni někdo usiloval.Byla kdysi ale dnes není.Není proč vyvolávat konflikt,nemáme ropu,ani plyn ani nerostné bohatství tak není záminka pro velmoci aby do nás šli.

Nezažil jsem ani jednu válku ani okupaci ale domnívám se že pokud by nás nehodili naši spojenci přes palubu,bylo by vše jinak. Armáda byla připravena bojovat.Aje jelikož dostala od svého nejvyššího velitele rozkaz neklást odpor,musela poslechnout. Víte po bitvě je každý generálem. Co kdyby zněl rozkaz jinak a vymlátili by nás do mrtě?vzal byste si to na triko?

Před první světovou žádné ČR nebylo a před druhou,kdo to mohl tušit jak to vše dopadne.Taky by se mohlo dnes mluvit o Benešovi jako o největším vrahovi co nás poslal na určitou smrt proti přesile atd atd.Kdyby se Hitlerovi postavil a dopadlo to zle.

Okupace byla politická hra,netahejte do toho armádu.

takovéto otázky mě vždycky nase.ou.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: stribrnak*
Datum: 19.09.12 16:09

pokud začne válka,tak je nejlepší je nezmatkovat a lépe se jít milovat*stop*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.09.12 16:14
avatar

Albert Einstein řekl,že když vypukne 3.světova valka tak bude taky poslední...bude atomova...myslim,že to stačí...*cteni*

Vždy lidstvo bojovalo jen a jen o uzemí nebo postavení jednoho blázna,ktery dokazal zblbnout většinu,většina se nachala zblbnout*ee*

Mít uzemí znamená mít moc.Ovšem všemu cosi předchází...viz.si pročtěte dějiny...*cteni*Co se týka světove války tak snad se lidstvo ponaučilo z minulosti,více si važit života a nebláznit.K tomu ma trošku i přispět existene zbytku koncetračnich taboru,ktere maji hrůzy valky neustale připomínat.

Jsem proti zbraním.Zbraně nejsou potřeba,potřeba je správně myslet.A pokud bude lidstvo špatně smýšlet bude tu vždy možnost konfliktu.Jistě dnes existuji mini války,ale to jest na každem z nás cosi o těchto konfliktech mysli a co vlastně ve zkutečnosti za nimi doopravdy je...*bzum*

doplněno 19.09.12 16:21:

Dnes ovšem dochází hojně k multikulturalismu v ruznych státech světa,což je dle mne výborná prevence válek.Kdo by vlastne potom koho vraždil?Když tamhle ten je odtamtud a naopak...*pivo*


Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.09.12 16:33

Nebojte se atomových zbraní, protože si každá velmoc jejich použití velmi dobře rozmyslí. Účelem války je přece obsadit a vykořistit dobytá území a to by u radioaktivně zamořených území jaksi nešlo! Takže by bylo dobré mít Národní gardu, která by měla zbraně doma, aby nás ti Číňané skutečně těmi čepicemi neutloukli. Také je dobré mít zásoby potravin a vody alespoň na měsíc pro celou rodinu. Jinak by to byl zážitek na celý život :))

Ohodnoceno: 0x
 
Od: daniell*
Datum: 19.09.12 16:44

myšlenka opustit zemi a odejít pryč není špatný tady se nehraje na to kdo je jaký vlastnec tady je každý sám za sebe a hraje se o život ale v takové situaci je válka letadla to nepřipadá v uvahu nelítali by opustit zemi přes hranice autem by taky nešlo v okolních zemích mají všichni cizinci status "teroristy a vraha" utéct tedy nejde zalézt do sklepa a čekat .. na co? na smrt? Bohužel nic by nám tepomohlo plno jaderných hlavic ty by asi vyletěli začla by jaderná válka počet obětí je nepředstavitelný to by byl naprostý konec .. utéct jedině v prvním zárodku reagovat obratem ruky ale těžko by to šlo když by sme to dozvěděli byli by jsme už asi před hotovou věcí. tudíž jediné co zbývá je ..čekat.. na smrt , na zázrak , na život , na něco nic jiného se dělat nedá.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tomasgulas
Datum: 19.09.12 17:38

Kdyby byla válka, první zalezeš pod postel. Já to mám vychytanější. Šel bych na hřiby. Myslím, že kam bych se podíval, bych našel hřiba *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rv
Datum: 19.09.12 22:27

Samozřejmě bych okamžitě narukoval a chránil krále, šlechtu, nebo jiné zbohatlíky, protože ti mohou v každém konfliktu nejvíc ztratit.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: fram
Datum: 20.09.12 09:38

...Letci z 2. sv.v. ve vězení, legionáři z první světové války rovněž perzekuovaní, o tom se česká veřejnost dozvěděla až o hodně let později, kdy už jich dost nežilo.

Vis film Tmavomodrý svět. Tam letce v tom vězení dokonce hlídá doktor Němec, nacista.

Jediné pozitivum vidím v tom, že pokud někdo zmáčkne zmiňovaný čudlík, u nás to nebude (a nikdy nebylo), jsou to mizerné hrátky větších a blbějších států. Mně připadá, že kdyby USA místo zbrojení platili něco pro zvýšení životní úrovně doma (třeba každému pořádné zdravotní pojištění), je tam na stáří třeba každý rentiérem ve vile do 91 let. O dalších velmocech nemluvě.

Koukněte na poražené země: Německo, Japonsko - kde jsou teď? Nesměli zbrojit...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.01.15 16:57
avatar

Poslouchala jsem zajímavé rady na toto téma geologa a klimatologa Václava Cílka na to téma, jestli má cenu se připravovat na nějakou katastrofu a jak. Říkal, že netřeba katastrofických scénářů, ale stačí jen několikadenní výpadek elektřiny. Že lidi na to nejsou vůbec připraveni, netuší, kde je nejbližší studánka, nemají zásoby ani na pár dní doma, ač třeba ve Švýcarsku je to povinné.

Pokud dojde přímo k válce, musíte se spolehnout jen sám na sebe. Nespoléhat na stát, že něco zařídí nebo obstará. Vidíme to třeba v Sýrii při rozdávání humanitárních zásob, kde lidi čekají dlouhé dny ve frontách na jídlo a pak se o něj servou, protože je ho zoufale málo.

Cílek celkem rozumně doporučuje, že by člověk měl mít doma zásoby asi na týden, ale též vlastní zdroje potravy, pokud má zahrádku, tak nějaké záhonky se zeleninou, ovocné stromky a keře ap. a vědět, kde je v okolí studánka s pitnou vodou nebo mít k dispozici trubičky, jaké mají vojáci či Afričani v oblastech, kde pitná voda není.

Též se nespoléhat, že bude k dispozici nějaký benzín, tedy mít kolo a vymyšlený otop, jak se doma zahřejete, když přestanou dodávat např. plyn.

Tohle jsem viděla v Rumunsku, kde byty paneláků měly vyvedené roury od kamínek, autobusy jezdily na metan nebo přeříznutá auta suplovala kočáry a táhl je osel. Na balkónech paneláků měli lidi kurníky a králíkárny.

Též musíte počítat s tím, že si své výdobytky nějak musíte ochránit, že ochranná funkce státu s válkou padne. Takže pokud byste měl vy jako jediný v oblasti co jíst a pěstěnou zahradu s jídlem, patrně vás vyžere horda hladovců, kteří nemají jídlo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.01.15 17:22

Agresor by vypállil první dávku, možná i protivrník, záleží co by zůstalo, poté by došlo k vyřazení počítačů, mobilů a další technologie, komunikace silně omezena a možná by se začalo bojovat klasicky

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.01.15 19:26

A pokud by byla válka taková klasicka, největší nouze a bída o brambory ze Španělska, jablka z Nového Zelandu, česnek z Číny, včelí med z Brazílie, při výpadku el. energie svalovci by nemohli do fit-centra, veledámy zvětšovat si poprsí a upravovat tělo ke své potřebě, problémy s dodávkou paliva, tudíž naleštěná žihadla by stála a čekala na své piloty, tudíž ani el. centrály nefunkční, supermarkety a.p. bez počítačů a tím silně omezen prodej. Lobisti by nelobovali u kvalitních politiků, ale u fármářů na př. pytel brambor za 1000 korun českých obratem prodán za 1500 tvrdých českých, tudíž by se šmelilo jak při budování komunismu, ale v jiných výškách. Čecháčkové by byli omezeni sledovat televizní blábolky, nejčtěnější Blesk a další oblbovačky, místo posílání SMS a volání, tak nanejvýše na souseda z okna. Prostě tvrdý pád, chaos, zmatek, bezradnost, bitva o žvanec a další lahůdky v české kotlině.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.