Ukaz na obloze

Od: Datum: 19.09.12 12:18 odpovědí: 5 změna: 21.09.12 11:55

Dobrý den ,včera asi kolem 20.35 byl zajimavy ukaz na noční obloze.vypadala to ja veliky metero ktery padal nizko nad zemi . Bylo to na uzemi jižních čech na Trhosvinensku.. Co by to mohlo byt? Bylo to opravdu obrovske, a za dlouhy hořící ocas za sebou ve vzduchu bylo videt jak se to pomalu rozpada. V mediich se o tom nikde nepise a ani na meteorologických stranakach a nebo astronomickych..

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: buss®
Datum: 19.09.12 12:21

Já bych se poptal na nejbližší lepší hvězdárně či vyšší.

Datum: 19.09.12 13:37

Wow! To byl určitě meteorid! Se máš, že si ho viděla. Já jsem ho také vyděla, asi před 3 týdnami, ale byl menší astrašně rychlej. Byla jsem z toho vydřená, protože mě strašně zajímá vesmír, a chtěla bych tam letět.
Od: mike32*
Datum: 19.09.12 13:52

Na 100% jste měl štěstí na větší kamínek z vesmíru a dobrou pozorovatelnost ... ale nemyslete si, že to je až tak vzácné ... podobných "větších" kamínků padá běžně, ale budto padají moc kolmě a tak shoří rychle a nebo je špatná pozorovatelnost ...

Od: mik3
Datum: 19.09.12 21:57

Jenze tohle bylo dlouhe.. a nevypadalo to ze by to ve vzduch schorelo.. Bylo tak fakt divne hezky

Od: pesan4
Datum: 21.09.12 11:55

Zdravim. To, co jste videl na obloze, to jsem videl i ja na kralovehradecku smerem na JZ na vasi stranu. Jestli jste to videl vy na SV, mohli jsme videt stejny objekt.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.