Přeočkovaní proti tetanu - kam injekce?

Od: Datum: 18.09.12 18:25 odpovědí: 12 změna: 19.09.12 17:16

Prosím Vás, jdu na přeočkovaní proti tetanu :) ... řekněte mi injekce se píchá do zadečku? nebo do paže? :) přála bych si tu druhou možnost! ... A mohla bych si vybrat, že bych chtěla do ruky? Měla by mi doktorka vyjít vstříc?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: stribrnak*
Datum: 18.09.12 18:27

do zadnice

Od: hahanaj*
Datum: 18.09.12 18:32

ano dává se injekce i do ramene - pokud si řekneš - sice to bolí , ale zadek taky bolí

Datum: 18.09.12 18:35

Naposled mi nabídli levé rameno nebo pravé rameno :)

Datum: 18.09.12 18:39

No prý se píchá do ramene, když jsem byl naposled, tak to bylo ještě do zadku. Tam to bolí asi míň bych řek

Datum: 18.09.12 18:41

Do zadečku a vůbec to nebolelo.

Datum: 18.09.12 19:03

Tak tak, byl jsem na ní před čtrnácti dny a než jsem se rozkoukal, měl jsem ji bodnutou.Pak jsem to dva dny lehounce cítil, ale fakt naprosto neznatelně.

Datum: 18.09.12 19:02

mě dávali na výběr buď do paže nebo do zadku když sem řekl do paže tak mě doktorka odpověděla že do paže to bolí a často omezí krátkodobě hybnost že to píchne do zadku a nebude to bolet měla pravdu ;)

Od: olaf71*
Datum: 18.09.12 19:33

mě to naprala doktorka do ramene. první den OK, ale pak jsem týden nemohl spát na boku. ptala se mě do kterého to chci, aby mi to co nejmíň vadilo. pokud máš sedavé zaměstnání, tak do zadečku *smich* raději ne.

ten smích u zadečku je úmyslně. když si vzpomenu na holky u nás v kanclech, tak to není zadeček

Datum: 18.09.12 19:44

Záleží na lékaři. Možné je obojí... Lékař(ka) může ale nemusí vyjít vstříc.

Datum: 18.09.12 22:16

Já v životě nedostal žádnou injekci do zadnice. Vždycky do ramen.

Datum: 18.09.12 22:20

Dobr ýden, teď jsem byla na přeočkování proti tetanu. íchli mi ji do paže. Nebojte se , když pár dnú budete to místo cítit a trochu mi ro i zarudlo. Zdravím kenyska

Od: bagi®
Datum: 19.09.12 17:16

Vždycky mi jí píchli do zadnice. Je lépe osvalená.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.