Pánská kabelka - doporučení

Od: Datum: 28.05.15 12:44 odpovědí: 4 změna: 29.05.15 13:22

Zdravím. Nevíte o nějaké dobré a kvalitní značce pánských kabelek? Takových těch přes rameno. Cenu si představuju kolem 1 500 Kč, ale i méně, díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.05.15 13:31
avatar

Netuším pro jak starého muže to má být ani jaký styl má rád,ale pěkné mají u Baťě(kolega je spokojen) http://www.bata.cz/web/katego…talog-cz-doplnky-panske-tasky nebo pro mladšího,sportovnějšího od Gabol (manžel spokojen) http://www.nejlepsiceny.cz/tasky-aktovky/gabol.htm

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.05.15 16:08
avatar

Já si myslím, že se na tašku musíš podívat, vzít ji do ruky, očichat. Na obrázku může vypadat dobře, ale bude větší, menší, než by sis představoval. V každé prodejně obuvi, v každé kožené galanterii i u každého Vietnamce najdeš. Zkoukneš a třeba nekoupíš, ale budeš vědět co ano a co ne.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: host*
Datum: 28.05.15 16:22

Praktická rada: buď je to jen malá taštička na doklady, klíče, mobil, propisku a pár drobností, jen tak do ruky, nebo praktická taška. V tom případě by neměla být menší než formát A4, aby se do tašky mohly dát papíry. Když jde muž s daňovým přiznáním, nese důležité smlouvy, kopie čehokoliv ve formátu A4, výkresy, dokumenty, časopisy, lékařskou zprávu, noviny, reklamní letáky, atd. Když je taška menší a dokumenty se tam nevejdou a chlap si k tašce musí ještě brát igelitku, je to směšné, nebo do menší tašky papíry nějak nahuhlá a pak se musí stydět, že má dokumenty pomačkané, ohnuté, přehnuté nebo se ohnutým horním krajem, který se do tašky nevejde.

Samozřejmě je dobré, když je taška alespoň tak velká, aby se do ní kromě věcí, které muž nosí, občas vešel i pánský skládací deštník a byla široká alespoň tak, aby se do ní na šírku dole vešlo jablko nebo malá svačinka na cestu.

Moderně vypadá taška od notebooku, ale to vypadá, jako když muž nese notebook a když si takovou tašku nechá na zadním sedadle auta a odskočí si do obchodu nebo do práce, může taška lákat poberty, kteří mají velké oči, že to to něco cenného.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: picusficus
Datum: 29.05.15 13:22

tahle je úžasná kabelka

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.