Jak oslovovat Dominika

Od: Datum: 18.09.12 08:34 odpovědí: 9 změna: 24.03.14 19:13

Prosím Vás jak bych mohla zdrobněle oslovit jméno Dominik nějaký rady :)...Domí, Domčo, Dominičku...Dome, je divny...děkuju

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.09.12 08:35

Často se Dominikovi říká Niky, Niku.

Od: ron*
Datum: 18.09.12 09:03

Dominičku, Domčo, Niku.

Datum: 18.09.12 09:22

Domíno

Datum: 18.09.12 12:23

Napadlo mne Mini. Asi je to blbé, ale mohlo by to být originální.

Od: krkovicka*
Datum: 19.09.12 12:30
Ničku;)
Datum: 19.09.12 18:47

Opravdu je to všechno divné.

Já mám jednoho kamaráda, kterému se kdysi dávno rodiče pomstili tím, že mu dali exotické jméno Gisbert. Původně se mu říkalo Bertíku, ale nesedělo to. Takže se neoficiálně přejměnoval, svoje původní jméno má jen v dokladech a tiskopisech a říká se mu Honzo, Jeníčku, Honzíku...

Btw.děsí mne, jak se budou oslovovat dnešní děti, třeba Vanessa...

Od: znalec3
Datum: 24.03.14 17:45

Když někdy mluvím o kamarádovi, tak mu říkám Domouš...v oslovení Domouši...nebo taky Domoušek. Sice mi ti přijde celkem divné, ale je to vtipné a rychle se na to zvyká. Ale jinak Domi, Domča..:)

Datum: 24.03.14 17:45

Ve školce říkám Domčo nebo Domi.

Od: hm®
Datum: 24.03.14 19:13

Třeba Domik? No jo, je to rusky domeček ... A co se ho zeptat? Někteří lidé bývají na některé tvary svého jména hákliví, nebo mají radši nějaké úplně jiné oslovení.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.