Balíček z thajska vs celnice

Od: Datum: 17.09.12 18:40 odpovědí: 8 změna: 17.09.12 23:33

Dobrý den máte někdo zkušenost s celní správou?objednala jsem si hubnoucí tablety z číny ale tady se neprodavají, teď mi přišel doporučený dopis, že je balík na celnici.Bojím se aby mi balík vydali? má někdo zkušenost?děkuji za odpověď


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.09.12 18:56
avatar

Proč by Vám ho nevydali? Když je na celnici, tak budete muset platit clo. Tak to fungovalo před desítami let, prostě když jsem něco poslala domů, tedy sem, tak to šlo přes celnici. Proč tedy hubnoucí tablety podléhají clu, to nevím. A jsou tam fakt prášky na hubnutí, nebo v tom je nějaký "háček"?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: alenka901
Datum: 17.09.12 19:58

suzymon: jsou tam opravdu jen tablety.(objednané pro mamku, jelikož je obezní a nechce se jí platit velké peníze za meridii která jí pomohla a tento lék má stejné složení...je to jen 30tablet)balík byl odeslán jako grift.. )-nevím co by se stalo kdyby to celně zabavili?abych neplatila nějakou pokutu..clo se tam neplatí to se platí až nad určitou částku

Datum: 17.09.12 20:05
avatar

Pokuta se neplatí, gift je jim šumák.. berou to podle ceny a údajně ji ty bestie dostanou z odesilatele...

Limit je myslím 20 anebo 22 eur pak se platí clo...

Popravdě myslíte že tablety pomhou, kdyby ano tak nejsou dávno nemocní...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.09.12 21:30
avatar

A co se třeba zeptat přímo jich, na té celnici? Přece jste neporušila žádný zákon, tak mi to nejde do hlavy. Přece v dnešní době není možné, aby se dělo to, co před pvětadvaceti lety. Já bych se zeptala přímo na celnici. Žádala bych vysvětlení. Přece máte právo balíček nepřijmout, pokud by byla cena nějak přemrštěná.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bena*
Datum: 17.09.12 19:05

Pokud si chcete poškodit zdraví, tablety klidně užívejte a kupujte dál. Pokud chcete zhubnout, začnete se více hýbat, stačí si dát každý den kratší sprintík - je to lepší, než běhat vytrvalostní běh. Snažte se taky co nejvíc chodit pěšky a změňte stravu. Hlavně ne drastické diety!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 17.09.12 21:39
Pokud balíček neotevreli již celnici-někdy musí.Otevrte balíček venku.Dost často se stává že s balíčkem dojde i tarantule či jiný tvor to jen tak okrajově a dobrá rada i vl.zkušenosta nebojte,balíček vydají jen to budou protahovat.Týden?
Ohodnoceno: 0x
 
Od: polinek*
Datum: 17.09.12 22:00

Tedy já vás obdivuji,,,přece zhubnout se dá i jinak ,,to bych se bála...nikdy byc to neudělala.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.09.12 23:33
avatar

No nevím, nějaké pilule z Číny to je jako byste si dala frtana někde u stánku, taková ruská ruleta. Pilule jěště nikomu nepomohly trvale zhubnout, kdyby jo tak není obézních lidí. Raději ať maminka vyhledá pomoc u lékařů, zdraví máme jenom jedno.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.