Vložení inzerátu bazos.cz - zablokované číslo

Od: Datum: 28.05.15 09:09 odpovědí: 3 změna: 21.03.16 15:25

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli má někdo podobnou zkušenost jako já a může mi poradit. Už léta čas od času inzeruji čas od času na bazoši a předvčírem se mi stalo, že mi to při ověřování mého telefonu napsalo že je mé tel. číslo bloklé. Psal jsem tedy na podporu, kde mi odpověděli, že se mi k mé věci nemohou vyjádřit, že jsou vázáni mlčenlivostí. Zkusil jsem pak vložit inzerát ještě pod mým soukromým číslem, inzerát se vložil, ale po pár hodinách mi ho smazali a zablokovali i mé soukromé číslo. Psal jsem tedy znovu na podporu bazoše a feedback = 0. Prodávám pouze občas, pouze bazarové věci a pouze mé věci, nikoliv nic zcizeného. Ty dvě čísla (služební a soukromé) si podle mne spojit nemohli, takže mi to spíš připadá, že se jim nelíbí IP adresa ze které inzerát zadávám. Na žádném black listu ale není, volal jsem i na policii na oddělení informační kriminality, ale ti mi řekli, že oni žádný blacklist nevytváří a žádné pokyny provozovatelům inzertních serverů nedávají. Nemá někdo podobnou zkušenost? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: cesio
Datum: 30.10.15 13:24

Zdravím ,

Řeším stejný problém, psal jsem několik e-mailu ale na podporu bazos ale nedostal jsem žádnou odpověď.Pokročil jste nějak?

Děkuji

Od: josefszabo
Datum: 16.03.16 19:17

Dobrý den.Jak jste vyřešili problém se zablokováním čísla na bazoši?Mám teď stejný problém a nevím si stím rady.Děkuji za odpověď Szabo

Od: cesio
Datum: 21.03.16 15:25

Dobrý den bohužel nepokročil, žádná komunikace ze strany Bazoše :(

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.