Vložení inzerátu bazos.cz - zablokované číslo

Od: Datum: 28.05.15 09:09 odpovědí: 7 změna: 29.01.17 20:28

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli má někdo podobnou zkušenost jako já a může mi poradit. Už léta čas od času inzeruji čas od času na bazoši a předvčírem se mi stalo, že mi to při ověřování mého telefonu napsalo že je mé tel. číslo bloklé. Psal jsem tedy na podporu, kde mi odpověděli, že se mi k mé věci nemohou vyjádřit, že jsou vázáni mlčenlivostí. Zkusil jsem pak vložit inzerát ještě pod mým soukromým číslem, inzerát se vložil, ale po pár hodinách mi ho smazali a zablokovali i mé soukromé číslo. Psal jsem tedy znovu na podporu bazoše a feedback = 0. Prodávám pouze občas, pouze bazarové věci a pouze mé věci, nikoliv nic zcizeného. Ty dvě čísla (služební a soukromé) si podle mne spojit nemohli, takže mi to spíš připadá, že se jim nelíbí IP adresa ze které inzerát zadávám. Na žádném black listu ale není, volal jsem i na policii na oddělení informační kriminality, ale ti mi řekli, že oni žádný blacklist nevytváří a žádné pokyny provozovatelům inzertních serverů nedávají. Nemá někdo podobnou zkušenost? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: cesio
Datum: 30.10.15 13:24

Zdravím ,

Řeším stejný problém, psal jsem několik e-mailu ale na podporu bazos ale nedostal jsem žádnou odpověď.Pokročil jste nějak?

Děkuji

Ohodnoceno: 0x

Od: josefszabo
Datum: 16.03.16 19:17

Dobrý den.Jak jste vyřešili problém se zablokováním čísla na bazoši?Mám teď stejný problém a nevím si stím rady.Děkuji za odpověď Szabo

Od: cesio
Datum: 21.03.16 15:25

Dobrý den bohužel nepokročil, žádná komunikace ze strany Bazoše :(

Od: novak
Datum: 22.01.17 18:59

bazos jsou zloději pozor na ně !

vymazávají bezdůvodně topované inzeráta - odpověďi se od nich žádné nedočkáte !

Datum: 22.01.17 19:00

Datum: 22.01.17 18:59

bazos jsou zloději pozor na ně !

vymazávají bezdůvodně topované inzeráta - odpověďi se od nich žádné nedočkáte !

Datum: 28.01.17 19:30

Zdravím,

tiež som roky užívateľom na serveri Bazos SK a môžem povedať po predchádzajúcich prečítaných príspevkoch, že je to slabý odvar (bez urážky).

Mňa Bazos už roky vymazáva a psychicky a finančne ruinuje až terorizuje sústavne!

Iste si môže niekto klásť otázku, keď ma stále vymazávajú, prečo sa im tlačím do zadku?

Odpoveď je jednoduchá, patrím medzi ľudí, ktorých nikto a nič nemôže odradiť od vecí, ktoré si zaumienim.

Vymazávajú má z takých absurdných príčin, ako bolo popísané aj hore v príspevkoch, no mne však dali odpovede ktoré zdravý rozum nikdy nepochopí.

Uvediem len niektoré:

- zmazanie inzerátu, pretože má viac ako 2 farby (na foto)

- zmazanie inzerátu, pretože má 3 farby (na foto)

- zmazanie inzerátu, pretože má viac komponentov

- zmazanie inzerátu, pretože je tam viac predmetov (napríklad skrutky do železa, sada vrtákov)

- opakovanie inzercie

- údajne moja firemná inzercia (som súkromná osoba, nie firma)

- inzercia neobsahovala foto

- inzercia obsahovala viacfarebné foto

- inzercia vo viacerých kategóriách (i keď každá patrila do tej správnej kategórie a neprekročila povolený limit)

- ďalšie iné argumenty, ktoré odporujú zdravému rozumu a ani to nebudem všetko vypisovať

- HLAVNE MAZANIE TOPOVANÝCH INZERÁTOV, ČO MÔŽEM POČÍTAŤ PRINAJMENŠOM NA STOVKY

Keď si vynásobíme za jedno topovanie cenu cca 1,80€ a vymažú Vám len ako jednej osobe zhruba pre lepší výpočet 100 inzerátov x 1,80€ je to pekná sumička 180€ + Vám zablokujú cca 50 telefónnych kariet, jedna karta cca 10€, spolu cca 500€. Keď to všetko spočítame je to spolu cca 680€ + ďalšie náklady, tak u jednej osoby je to už pekná suma.

Keď nás takýchto osôb sú desiatky a stovky, zaujímalo by ma kde tieto peniaze, ktoré sú ukradnuté sú, a či sú zdanené.

Ide Vás trafiť šľak, keď inzerát zatopujete a za polhodinu je vymazaný.

Keď ho topnete 10krát o to horšie!

Smutné je, že som podal aj oznámenie na SOI a Úrad telekomunikácii, avšak každý sa zbavuje zodpovednosti a nikto nechce konať.

Žeby sa ich všetci báli?

Normálnym ľuďom (súkromným osobám a drobným živnostníkom) idú SOI a tieto inštitúcie tvrdo a nekompromisne po krku, no keďže sa jedná o Bazos a jej majiteľa R.Smičku, akoby boli všetci pokaka...

Mne osobne táto spoločnosť zablokovala v minulosti desiatky telefónnych kariet (čísel), možno hovoriť už k stovke, zablokovala mi stovky fotografií a pokazila nejedny Vianoce a chvíle zo života.

Je smutné, že kompetentné orgány v SR, prípadne ČR (Európska únia) sa nezaoberajú a boja sa takejto spoločnosti, no ktovie prečo?

Taký verejný portál by mal poskytovať rovnaké práva a podmienky pre všetkých!

Možno preto, že ju väčšina z nich potrebuje a využíva.

Zaujímavé je že tento portál má vo svojich podmienkach napísané, že je to súkromná inzercia zdarma. No všimnite si niektoré kategórie, (napríklad Autá, Nábytok, Stroje), že tu inzerujú firmy, ktorí sú k tomu ešte platcovia DPH, takže by na takomto portáli nemali čo hľadať.

Ďalej sú určité obchodné skupiny, ktoré sú podľa mojich info spriahnuté s touto spoločnosťou, a ktorým keď ležíte v žalúdku alebo zasahujete do kšeftu, tak Vás jednoducho dajú vymazať. Majiteľ portálu si to odôvodní nezmyselnou odpoveďou, že to Vás nevymazal on, ale zákazníci označili Váš inzerát za zlý.

Je to od neho čistý alibizmus.

Systém sa dá nastaviť tak, aby tieto veci sa nediali!

Ja mám na nich názor, za ktorým si stojím, je to banda gaunerov, bezcharakterných kreatúr a hlavne zlodejov a možno úplatných a zakomplexovaných osôb s jednaním prvotriednych chrapúňov.

Nakoniec by som chcel poprosiť tých, ktorí ešte máte na to odvahu (gule), aby sa k tejto veci vyjadrili a postavili sme sa k tomu čelom!

To znamená, že keď bude treba podáme trestné oznámenie.

Ďakujem za pochopenie

Zdravím,

tiež som roky užívateľom na serveri Bazos SK a môžem povedať po predchádzajúcich prečítaných príspevkoch, že je to slabý odvar (bez urážky).

Mňa Bazos už roky vymazáva a psychicky a finančne ruinuje až terorizuje sústavne!

Iste si môže niekto klásť otázku, keď ma stále vymazávajú, prečo sa im tlačím do zadku?

Odpoveď je jednoduchá, patrím medzi ľudí, ktorých nikto a nič nemôže odradiť od vecí, ktoré si zaumienim.

Vymazávajú má z takých absurdných príčin, ako bolo popísané aj hore v príspevkoch, no mne však dali odpovede ktoré zdravý rozum nikdy nepochopí.

Uvediem len niektoré:

- zmazanie inzerátu, pretože je tam viac predmetov (napríklad skrutky do železa, sada vrtákov)

- opakovanie inzercie

- inzercia vo viacerých kategóriách (i keď každá patrila do tej správnej kategórie a neprekročila povolený limit)

- ďalšie iné argumenty, ktoré odporujú zdravému rozumu a ani to nebudem všetko vypisovať

Keď si vynásobíme za jedno topovanie cenu cca 1,80€ a vymažú Vám len ako jednej osobe zhruba pre lepší výpočet 100 inzerátov x 1,80€ je to pekná sumička 180€ + Vám zablokujú cca 50 telefónnych kariet, jedna karta cca 10€, spolu cca 500€. Keď to všetko spočítame je to spolu cca 680€ + ďalšie náklady, tak u jednej osoby je to už pekná suma.

Keď nás takýchto osôb sú desiatky a stovky, zaujímalo by ma kde tieto peniaze, ktoré sú ukradnuté sú, a či sú zdanené.

Smutné je, že som podal aj oznámenie na SOI a Úrad telekomunikácii, avšak každý sa zbavuje zodpovednosti a nikto nechce konať.

Žeby sa ich všetci báli?

Normálnym ľuďom (súkromným osobám a drobným živnostníkom) idú SOI a tieto inštitúcie tvrdo a nekompromisne po krku, no keďže sa jedná o Bazos a jej majiteľa R.Smičku, akoby boli všetci pokaka...

Mne osobne táto spoločnosť zablokovala v minulosti desiatky telefónnych kariet (čísel), možno hovoriť už k stovke, zablokovala mi stovky fotografií a pokazila nejedny Vianoce a chvíle zo života.

Je smutné, že kompetentné orgány v SR, prípadne ČR (Európska únia) sa nezaoberajú a boja sa takejto spoločnosti, no ktovie prečo?

Zaujímavé je že tento portál má vo svojich podmienkach napísané, že je to súkromná inzercia zdarma. No všimnite si niektoré kategórie, (napríklad Autá, Nábytok, Stroje), že tu inzerujú firmy, ktorí sú k tomu ešte platcovia DPH, takže by na takomto portáli nemali čo hľadať.

Ďalej sú určité obchodné skupiny, ktoré sú podľa mojich info spriahnuté s touto spoločnosťou, a ktorým keď ležíte v žalúdku alebo zasahujete do kšeftu, tak Vás jednoducho dajú vymazať. Majiteľ portálu si to odôvodní nezmyselnou odpoveďou, že to Vás nevymazal on, ale zákazníci označili Váš inzerát za zlý.

Ja mám na nich názor, za ktorým si stojím, je to banda gaunerov, bezcharakterných kreatúr a hlavne zlodejov a možno úplatných a zakomplexovaných osôb s jednaním prvotriednych chrapúňov.

Nakoniec by som chcel poprosiť tých, ktorí ešte máte na to odvahu (gule), aby sa k tejto veci vyjadrili a postavili sme sa k tomu čelom!

Ďakujem za pochopenie

doplněno 29.01.17 20:28:

Zdravím,

Uvediem len niektoré:

- opakovanie inzercie

Žeby sa ich všetci báli?

Ďakujem za pochopenie

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.