Jak onemocnět

Od: Datum: 16.09.12 20:13 odpovědí: 14 změna: 25.01.16 00:03

Zítra potřebuju nejít do školy. Ale fakt. Myslíte si, že jde aby mi ráno bylo špatně? Klidně i třeba onemocnět? Dííky za všechny rady :)) A to, že se mám učit apod. mi prosím nepište, jen ty rady. Ono to totiž není jen o tom učení, že zejtra potřebuju nejít do školy

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 16.09.12 20:15

A o čem to je?

Chceš radu, tak se rozepiš, ať nevymejšlíme nesmysly!

Od: palana*
Datum: 16.09.12 20:16

Jen bych potřebovala znát radu, jak onemocnět, nebo aby mi bylo ráno špatně. Prostý a jednoduchý

Od: itan71*
Datum: 16.09.12 20:23

Prostý a jednoduchý?jedna rada když nechceš psát školáčku šupajda do školy *cert*je to pro každého a žádné odmlouvání*cteni*.Víš co říkal LENIN (pokud víš kdo to je) UČIT SE - UČIT SE - UČIT SE

Od: hop®
Datum: 16.09.12 21:14

PALANA: nechceš se rozepsat, budiž...

Je mnoho způsobů, jak si poškodit zdraví, aby se člověk zase rychle vrátil ke svému původnímu zdraví, mnoho podobných návodů znám z vojny, ale nebudu je popisovat, abys je náhodou nezneužila, když jsi tak tajemná... :-P

Datum: 16.09.12 20:22

pověz doktorce, že máš průjem, vezme ti stěr než přijde vysledek nechá tě na marodce

Od: tomas447*
Datum: 16.09.12 21:03

začni už ted třeba rodičům naznačovat (průjem,zvracení) a ráno se najez a vem si projímadlo,nebo zkus simulovat (v tom ti neporadím co ti na rodiče zabírá,já už je mám ozkoušené) *haha* copak ,píšete?

doplněno 16.09.12 21:05:

nebo se ted jeste projdi jen ve spodnim pradle venku a poradne nastydni,osprchuj se ledovou vodou a na anginu zadelano pokud do skoly opravdu jit nemuzes

Datum: 16.09.12 21:05
No to sis vzpomněla pozdě a nepodporuju v tom nikoho je to hloupý nápad ale co to není duležíté duležitější je to že tady musíme radit od toho je to poradna takže ses měla nějak nachladit ze studené vody nebo tak udájně pomáhá křída když jí sníž (zvíší teplotu) nebo sněs projímadlo to bude průjem a s tím určitě zůstaneš doma ale nutno říct ŽE NIC Z TOHO NENÍ ANI TROCHU ZDRAVÉ!
Od: kachnicka*
Datum: 16.09.12 21:09

Ta křída to není pravda, je to jen mýtus a rozhodně to nedoporučuju zkoušet!

Od: kachnicka*
Datum: 16.09.12 21:08

A potřebuješ nejít do školy jenom zítra, nebo i další dny? Pokud jenom zítra tak zkus prostě jenom zasimulovat. Řekni, že se cítíš pod psa, nahraj bolest břicha, ráno buď 15 minut na záchodě a hned potom dojdi za mamkou a popros ji, ať tě nechá doma. No a jestli chceš aby ti bylo opravdu špatně, tak ztláskej páté přes deváté, ale výsledek rozhodně není zaručen :D Protože například já mám žaludek z ocele :D Jednou jsem snědla čtvrtku nutelly, párky, salám, kyselý okurky, čokoládový dortík se šlehačkou a zmrzlinou, na to česnekovou pomazánku a celý jsem to zapila pivem :D A špatně mi nebylo ani omylem :P Jo ještě mě napadlo způsobit si kocovinu :D Ale pozor, to říkám jen z legrace, aby to nějaký člověk nevzal vážně a neobul se tady do mě. Předpokládám, že jsi ještě nezletilá a navíc- za prohibice alkoholu stejně moc neseženeš :D

Od: stribrnak*
Datum: 16.09.12 21:13

je to trapný se vyhýbat školní docházce a ještě to zde publikovat,pokud tě škola nebaví,jdi do ústavu dobrovolně,bude ti tam líp

co když to čte tvá učitelka?

Od: ne
Datum: 25.01.16 00:03
Haha...tak to by bylo funny, kdyby učitelé četli takovéhle stránky.. ;)
Od: krkovicka*
Datum: 16.09.12 21:10
Když jsem nechtěla jít do školy,šla jsem k zubaři.Vyplnila jsem tím dopoledne.Simulovat umí kazdy-ale rodiče tě stejně prokouknou.
Datum: 17.09.12 07:52

Takovému stavu jsme, sice jednou za čas, ale opravdu tak 2x 3x do roka doma s dětmi říkali "čína". Na to jsem dávala omluvenky. Ale věděla jsem, že se nic zas až tak podstatného neděje. ;) Pokus se udělat s rodiči obchod, nabídni nějaké jedničky za omluvenku.

Datum: 17.09.12 09:20

Chápu, že nemáš ráda ty odpovědi typu: neporadím, radši běž do školoy

Já tě nechci zklamat mě je 12skoro13 a když jsem nemocný tak mi vádí, že nemůžu do školy.

Hele radši jít do školy i když jsou tam zlý spolužáci, nebo nechceš přijít protože neco si provedla a dostaneš trest

já jsem nechtěl chodit do školy ve čtvrté a třetí třídě, protože jsme měli plavání a já ho nesnášel

ale kvuli testu a podobně, no tak ho napíšeš blbě to se stane. Ale rozhodně si nenič zdravý, pak toho budeš litovat.

věř mi, že v životě jsou horší věci než škola, ale na druhou stranu, říká se že škola ti zničí život a sebere 20 let života

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.