Pití alkoholu - musí všichni pít?

Od: Datum: 16.09.12 18:34 odpovědí: 15 změna: 17.09.12 14:42

připadá vám normální, že lidé v této době, kdy aféra "metylalkohol" drtí celou republiku, lidé musí tvrdý alkohol pít? připadá mi to stejné, jako by skočili z desátého patra paneláku a čekali jak to dopadne.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.09.12 18:40

Pokud člověk propadne démonu alkoholu,tak je mu jedno že se všude hrozí metylem.On to prostě potřebuje a jde si za tím.Když už nemá co,vypije třeba i kolínskou.

Od: krkovicka*
Datum: 16.09.12 18:46

Ano,připadá mi to normální.Obecně jde o těžký alkoholiky a stejně už ví že umrou,tak proč to odkládat?Zajímalo by mě jestli jsou nynější pijáci ti co si dají příležitostně,nebo radši se na to vykašlali.Pokuste se mi to nějak objasnit?Jde o lihoviny typu:rum,vodka,bylinné jako jagermister,myslivec?Nebo i jine?Piji Jameson,jsem ohrožena?
Od: olaf71*
Datum: 16.09.12 18:57

za mě jsou pro jistotu ohroženy všechny značky.

Od: limoska*
Datum: 16.09.12 18:56

Ale to je stejné jako s cigaretami! Všichni kuřáci vědí, že kouření způsobuje rakovinu a přesto kouří! A ještě jsou agresivní, když jim nekuřáci vyčítají, že jim kouří pod nosem!

Datum: 16.09.12 19:10

A stejné je to i s bůčkem! Jedlíci bůčku umírají na kardiovaskulární poruchy a přesto ho jedí! A jsou agresivní, když jim ten bůček někdo zakazuje!

A tak bysme mohli pokračovat dál a stejně se nikam nedostali. Pijani at pijí, kuřáci ať kouří, jedlíci bůčku ať bůčkují. Kdos bez viny, tak hoď kamenem.

Amen.

Od: mowla*
Datum: 16.09.12 18:59

Já bych tyto konzumenty rozdělil na dvě skupiny - jedněm je jedno, co pijí - hlavně, že se motají... A druzí si nekupují alkohol ve stáncích a nepijí rum...

BTW - "...aféra...drtí...republiku..." - neprožíváš to trochu moc? Já nejsem zdrcen ani zděšen, na cancy ´uslintaných´ moderátorů ´znovaprímových´ zpráv nehledím a z metylu mám asi tolik obav, co ze silničního provozu, když potřebuju na druhou stranu ulice...

*smich**smich*

Od: olaf71*
Datum: 16.09.12 19:04

tak pokud není pro Tebe smrt zdrcující, tak pak je slovo "drtí" přehnané

já to neprožívám. lidí je jako ..., řekl poručík Hamáček

Od: mowla*
Datum: 16.09.12 19:29

"...smrt ... zdrcující..." - Tato není... Kdybych měl být zdrcen smrtí několika pijáků, co bych pak dělal při bouračce autobusu s děckama? Co bych dělal u havárky vlaku nebo letadla? A co při pomyšlení na situaci třeba v Súdánu?

Od: momo®
Datum: 16.09.12 19:32

Na silnicích zemřelo za poslední měsíc XXX Llidí. Od zítřka by měla vláda zakázat jezdit. Taky furt slyšíte kolik zemře na cestách lidí a už se nad tím ani nikdo nepozastaví. A umírají tam lidi i nevinně. M.

Datum: 16.09.12 20:06

No, přijde mi, že se to hází na alkoholiky, ale slyšela jsem už několikrát ze svého okolí "Vždyť já to mám od souseda, ten ví, jak se pálí alkohol a stejně si dám jen jednoho frťana, vždyť jsou dneska ty oslavy!" atd. Lidi si prostě myslí, že se jich to netýká.

Od: buss®
Datum: 16.09.12 20:28

Ano, zcela normální, jiné věci, hrozby je také nezastaví.

Datum: 16.09.12 20:52

Mě už u lidí nepřekvapí nic. Spíš by mě zajímalo, kdy se začne dělat stejný cirkus kolem jogurtů, které neobsahují jogurt, ale jenom želatinu, škrob a aspartam, kolem chleba, který není z mouky, ale ze starých tvrdých skrojků, kolem salámů, které... no dalo by se pokračovat dlouho. Nějaký chlast s metanolem... jistě, je to hrozné, ale děje se to ve všech oblastech, jenom nejsou důsledky tak rychlé a přímočaré.

Od: fram
Datum: 17.09.12 08:51

Methanol a následná prohibice drtí daně. Takže aféra pro výběrčí. Trvalo dlouho, než ta prohibice nastala, a už se přemýšlí, jak ji "Zmírnit".

Kvalita potravin klesá všeobecně. V tom alkoholu to nějaký mafián zblbnul nebo přepísk přidání. Lidé jsou strašně lehkomyslní: Jim se to nestane...prostě si tu vodku dáme. A pak se o slepého pána postará dcera...Zdaleka nejde jen o alkoholiky, i když ti jsou první na řadě jako největší spotřebitelé. nejnovější skóre: 19 - 20 mrtvých: Z toho už 2 mrtví Pražáci z popití na Smíchově, a myslím že z kolkovaného, 8 přiotrávených Slováků z importu z ČR...Je jqasné, že toho methanolu musely být cisterny a ti mrtví se napili téměř čistého.

Normální to není, ale normální není ani pomalé protiblbo - opatření. Přece vysledovat původ lahve musí byt pro policii hračka.

Od: bagi®
Datum: 17.09.12 12:15

Asi jem jim jedno co pijí. Hlavně že je něco.

Datum: 17.09.12 14:42

Jsem 100% abstinentka,nekuřačka a lidi co riskují i přes opakované výzvy,zákazy,opatření a upozornění "chlastají" o sto šest dál a končí otrávení v nemocnicích, bych nechala umřít.Těm co mohou za závadný otrávený alkohol bych usekala ruce.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.